ВсеЧетко• 27 декабря 2024
Що готуєте на вечерю?
Поділіться, бо фантазії 0
Кондуктор трамвая• 27 декабря 2024
Запекла в духовці картоплю з курячими гомілками. В самої вже голова обертом від необхідності щось вигадувати
Ненька наша• 27 декабря 2024
дерунів зараз нажарю, чоловік попросив. Є ще суп гречаний, відбивні, хачапурі, солодкий пиріг.
ВсеЧетко
• 27 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Ото ви сильна жінка) в мене немає стільки терпіння 😆
Ненька наша• 27 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Дируни мені сама швидка страва, мабуть друга після каш ) Щось запікать ліньки, а це швидко на декількох пательнях одразу)
Гигиенишвили• 27 декабря 2024
наготовила рис длинный с овощами, тушеная капуста с копчеными шкварками в томате, отбивные
Гигиенишвили• 27 декабря 2024
в магазинах такая поганая картоха((( я села не имею и купить мешком тоже не могу в селе, так шо берем шо есть, а она вся больная или мелкая
Показушница• 27 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Якраз запікати швидше й простіше всього
Доктор Варвар• 27 декабря 2024
В мене картопля тушкована з мʼясом,капуста тушкована, крильця є запечені, спекла якісь сирні міні-штолени, взагалі смак не подобається,тільки перевела продукти.
Червона ікорка• 27 декабря 2024
Найшвидше - риба на грилі і рис/ кус-кус, салат. Це завжди виручає, вечеря смачна, корисна за 20 хвилин.
Червона ікорка• 27 декабря 2024
Ответ дляГигиенишвили
В Сільпо брала, дуже класна - універсальна. На борщ вистачило 2 штуки така велика.
Ненька наша• 27 декабря 2024
Ответ дляПоказушница
Якраз запікати швидше й простіше всього
в нас пічне опалення, духовка окремо. Тому в моєму випадку - запікання ще той квест))
Счастье_же_вот_оно• 27 декабря 2024
Чоловік картоплі насмажив, до неї капуста квашена, оселедець і огірочки)
Показушница• 27 декабря 2024
Ответ дляНенька наша
Ну то вже інше питання звісно
Шопингмонстр• 27 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
ООО,я вчера такое наготовила, сегодня доедаем
Кондуктор троллейбуса• 27 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
Рулетики куриные в беконе ( маринуются в барбекю соусе и крепятся на длинных деревянных шпажках , похоже на шашлычки ) очень вкусно . И пюре .
Вы не из тиктока рецепт для аэрогриля взяли?😁точно такое же по тиктоку готовила пару дней назад
Кондуктор трамвая• 27 декабря 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Щоб штолен вийшов смачний з ним повозитися треба. Та й дозріти йому теж не завадить, реально смак змінюється коли днів 5 в холоді полежить
графиняВишенка• 27 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Їх неважко готувати, якщо є блендер чи комбайн- то швидко, а терти руки відпадають.
графиняВишенка• 27 декабря 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Пюре и окуня в мультипечи запеку, когда свет дадут
О, мої діти теж в мультипечі нагетси запекли, а я в такий час вже не буду їсти. Значно полегшилось життя з цією помічницею.
Доктор Варвар• 27 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Дякую, так, він вже відрізняється за смаком від гарячого) став реально смачнішим) сподіваюсь, що через декілька днів ще смачнішим стане) завчасно засмутилась)
Кондуктор троллейбуса• 27 декабря 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Да, мое лучшее приобретение.
ВсеЧетко
• 28 декабря 2024
Ответ дляКондуктор трамвая
Купила 20 грудня штолен в намелаці, досі лежить, страшно відкривати коробку, аби не зіпсувався🥲
Кондуктор трамвая• 28 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
В холоді лежить? Ну то нехай ще пару днів полежить, на новий рік відкриєте