Коварная Зая• 27 декабря 2024

Переїжати на зйомну квартиру

Мені 32 в розводі. 3 роки можна сказати одна .Знакомств було багато, але все не надовго 2 -3 місяць і все .Вже більше пів року зовсім не знакомлюсь устала,чесно.. Тільки один є хлопець що реально хоче бути зі мною .Знайомі 1,5 років постійно на звʼязку,но бідний .Я живу в маленькому місті.Він знімає квартиру у Львові з друзями ,пропонує мені переїхати до нього він зніми для нас квартиру .Дочка в мене в 7 класі .За рік часу нічого нема в нього ні машини ні квартири. не хочу.. ..І нікого більше нема .Сльози на очах ,Боже що робити !
ЯблокоРаздора• 28 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ні не хочу , в мене тут своя квартира подарована батьками.Але йому цего не казала.Сказала що живу з батьками
Вы странная. А Вы за год что заработали?
Родительская квартира - не Ваша заслуга.
А от него за год квартиру и машину требуете? С какой стати? Тем более, если он не олигарх изначально.
ЯблокоРаздора• 28 декабря 2024
Ответ дляКоварная Зая
Всі в парах ,а я без (
Это единственная проблема в жизни? Срочно нужны штаны в хате?
ЯблокоРаздора• 28 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Якщо мова тільки про це, то нехай до вас переїздить. Але ж, певно, справа не в почуттях...
А где он будет работать в маленьком городке? Он и во Львове звёзд с неба не хватает. А в глухомани тем более нет заработков.