Карамелька• 27 декабря 2024

Як наважитись зробити МРТ голови?

Так я сцикуха, я дуже боюсь аби не знайшли там пухлини. Втрачаю свідомість коли, йду до гінеколога,лікую вухо, накручую себе відразу наперед і дуже нервую , незнаю коли почалось і коли закінчиться.
Лікар виписав направлення,( бо я втратила свідомість коли лікувала тяжкий отит, який затягнувся на два місяці, вона надавила дуже боляче на перепонку при чистці )але я не йду робити мрт, бо сцикло. Прокручую своє життя, згадую коли погано було , або втрачала свідомість , і думаю що там все що хочеш є, накручую себе вже пару місяців. От якби зробила його і там все добре, то пішла б лікувати свої нерви- щаслива. Ви боїтесь здавати аналізи? Мені 35 якщо що.
Кукусик• 27 декабря 2024
Так не лікуватися страшніше…
АБВГДэшница• 27 декабря 2024
Ні, я сприймаю це як: все що сталося, вже сталося, просто треба дізнатися.

Ну і МРТ це взагалі не боляче.
Сегодня я не я• 27 декабря 2024
Почему сразу мрт? Сделайте доплер сосудов головы,он все покажет и нет страшно его делать
Чумачечая_• 27 декабря 2024
У меня есть опухоль мозга, спокойно делайте мрт, у Вас её нет. А вот осложнения после отита пропустить может быть очень опасно для жизни.
ГугелП@лАмался• 27 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
Желаю вам крепкого здоровья и долгих лет жизни
Регионщица• 27 декабря 2024
Автор, я років 7 назад гуляла з дитиною і випадково стукнулась головою о турнік на дитячому майданчику. Пішла, на всяк випадок, зробити МРТ. Виявили вроджену арахноїдальну кісту головного мозку... Також і свідомість втрачала і голова боліла, думала судини...а воно вон як
Дама-мадама• 27 декабря 2024
Недавно делали дочери МРТ головного мозга. Когда мы пришли за результатом, сказали , что нужно ещё дополнительно дообследовать в других режимах. Так вот за те полчаса, что я ждала результат, думала поседею.
За себя не так страшно.
Физрукая• 27 декабря 2024
Автор, я така ж як і ви, дуже ’переживатільна дама’, діагноз заставив пройти багато чого, в т.ч. і МРТ голови. Так от заспокою Вас, нічого там страшного-болючого чи чого іншого від чого потрібно заганятися в паніку завчасно або переплачувати за наркоз.
Вас не засовують ні в яку трубу, все це спокійно можна пережити, закриваєте очі і мугикаєье в голові весь репертуар, який згадаєте, ну може заспокійливе яке випити. Із неприємного тільки какофонія звуків, але це все фігня.
Якщо вже геть ніяк, то МРТ роблять і з наркозом (повірте, якщо у вас немає чого, з показань, не варто
https://omegamc.ua/ua/mrt-s-sedatsiyey.html

https://www.facebook.com/omegamc.ua/videos/4853416...
Мотористка• 27 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Які розміри?
Шопингмонстр• 27 декабря 2024
Ой, я така ж сама дурепа. Боюсь не саму процедуру, а результатів. Перед обстеженням наставлю собі діагнозів, реву, а потім отримавши нормальний результат обстеження думаю: ото нехитре, це ж треба так себе накрутити. І так постійно, перед кожним прийомом лікаря чи обстеженням. Навіть коли здаю аналіз крові, то весь день труханить поки не побачу результатів. Треба лікувати нерви, це точно. Але аналізуючи цей свій стан зрозуміла, що так було не завжди. Сталось після того, як випадково на УЗД мені сказали, що маю утворення в печінці, що можуть бути метастазами. І тут почався треш робитись зі мною. І з того часу дуже боюсь робити якісь обстеження та отримувати результати. Тижнями про це думаю і накручую собі різну херню.
Регионщица• 27 декабря 2024
Ответ дляМотористка
Які розміри?
Приблизно, як волоський (грецький) горіх. Але вроджена, так як нейрохірург сказав, що мозок адаптувався і, як ’ обійняв’ її((
Мотористка• 27 декабря 2024
Ответ дляРегионщица
Ну як нема симптомів то нічого страшного, вана рідко росте
Печальки.нет• 27 декабря 2024
Ну що ж. Розповім і я свою історію. У 2015 році почала дивно боліти голова. За правим оком. Не те щоб сильно. Але пила одне, друге, третє знеболювальне і якось ніяк. Сама собі призначила МРТ. Доброякісна пухлина-менінгіома. Лікар сказав, що випадкова знахідка. Прооперували через 2 місяці. Тепер періодично роблю контрольне МРТ. І кожен раз боюся до усрачки результатів. Бо може бути рецидив. Вже 9 років прошло, а все так само страшно.