Дуже дуже вумна• 27 декабря 2024

Как вы переносите одиночество?

Допустим, у вас есть возможность провести в одиночестве неделю в домике в лесу, с удобствами и полным холодильником. Безопасность тоже гарантирована. Общение с близкими может быть онлайн, а можно и его отключить. Вас бы обрадовала такая перспектива?
Результат:
вже голосів: 97
68 (70.1%) Да, но интернет пусть будет
18 (18.56%) Нет, такая перспектива тяготит
11 (11.34%) Да, и интернет отключить
Борода• 27 декабря 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
когда вас настигло адзиночество, етсь шанс познакомиться с самым интересным и важным человеком вашей жизни- самой вами. хи=хи
Не хочу. Моя вторая сторона - страшная, спрятала ее глубоко
Сиджу тихенько• 27 декабря 2024
Ответ дляБорода
Та я морально к такому не готова, хотя если затрахает до смерти и так отдам
Сусідка знизу• 27 декабря 2024
Стараюсь так їздити в відпустку хоча б на тиждень в рік.
Околовита• 27 декабря 2024
Я так живу)
Оцененная• 27 декабря 2024
Это для меня самый страшный сон
Чумацький Шлях• 27 декабря 2024
Без инета) у меня куча не читанных книг и неоконченная картина которую нужно дорисовать
Акуна_Матата• 27 декабря 2024
Когда выезжать ?
Жінка з перцем• 27 декабря 2024
Ответ дляГл. Амурная
Я теж так . Я люблю багато людей, шуму...
Це ж треба, які ми все-таки всі різні! Я від подібного загинаюся за день, це мій нічний кошмар, а на самоті просто розквітаю, жити аж хочеться)
Але при цьому важливо знати, що з моїми близькими все в порядку
Десь дуже далеко від мене
Болтушка Му• 28 декабря 2024
Я вам більше скажу - я так регулярно відпочиваю, зазвичай в горах Закарпаття. Можу навіть будиночок порадити.
Ольга• 27 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Порадьте, будь ласка.
Болтушка Му• 27 января 2025
Ответ дляОльга
Порадьте, будь ласка.
Загугліть садиба Старий млин
Ольга• 27 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Загугліть садиба Старий млин
Загуглила. Там коттеджи на 6 и на 8 мест. Вы одна снимаете коттедж?
Болтушка Му• 27 января 2025
Ответ дляОльга
Сама або з донькою їжджу. Там 3 чи 4 спальні на 2 поверхах. Ціна за весь котедж, в вересні 2т грн платила за добу.
Ольга• 27 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
Поняла. А вы из Киева?
Болтушка Му• 27 января 2025
Ответ дляОльга
Поняла. А вы из Киева?
так
Рання пташка• 27 января 2025
Ответ дляБолтушка Му
так
А как добираетесь? Было бы инетесрно пообщаться. Может, в личку напишете?
Болтушка Му• 27 января 2025
Ответ дляРання пташка
Ну я вам коротко напишу, якщо питання залишаться, то спишемося в ПП.
Їду Київ - Коломия, звідти вони самі забирають власним бусом, їхати близько 1,5- 2 години, вартість щось півтори тисячи +/-.
Будиночок зверху більший, чистіший і затишніший, але вікна нижнього виходять на гірську річку.

Поруч лише ліс та гори, село десь метрах в 300 від будиночків.
Є чан, здається 2т ми платили за нього, але чувак при цьому півдня розпалює той чан у дворі, не дуже мені таке зручно.

Поруч ранчо з кіньми, ми ходили гладили і годували яблуками. Через те ранчо здиралися вгору.

Там є пані, яка готує на замовлення і привозить, ціни дуже помірні.
В самому будиночку немає НІЦ, навіть краплинки олійки на розігрів. Моживо сіль була і на тому все. Тож власники завозять дорогою в супермаркет і звідти вже в будиночок.

Магазинів немає навколо, самі гори та ліс, дика глуш. Є трансфери які возять на сусідні пам´ятки, я не їздила ніде, просто цілими днями блукала лісами-горами або сиділа з ноутом біля річки.
Їду коли вже людей більше бачити не можу, пару раз на рік на мене таке находить.
Рання пташка• 27 января 2025
Ответ дляБолтушка Му

Дякую. Душевно описали. Аж жуть бере... Випадково галку натисла.