Хата на мати• 27 декабря 2024
Какая у вас работа?
Вот интересно стало многие ли реально работают целый день, в напряженном графике и кучей работы? Смотрю заграницей реально многие трудятся с 9 до 5. У нас многие называют это крутимся. То есть какие-то продажи мелкие, или работа из дома ненапряжная.
Результат:
вже голосів:
38 (42.22%)
Упахиваюсь
22 (24.44%)
Кручусь верчусь
17 (18.89%)
Муж шикарно содержит
13 (14.44%)
Имею себе на косметику
Добродійка• 27 декабря 2024
У меня отличная работа. Люблю ее безумно, не упахиваюсь, получаю удовольствие от работы
Упахіваюсь.
Встаю в 6:30, мию голову щодня, фарбуюсь, п´ю каву з бутером. Якщо є замовлення на Шафі то пакую посилки (маленький підробіток). Бужу малого, роблю йому бутери з чаєм. Також роблю бутери з чаєм в школу. Випроваджую його. Далі дозбируюсь і біжу на роботу, по дорозі Укрпошта, Нова пошта. Працюю до 18-19:30. Упахіваюсь, бігаю там, обід хвилин 5, немає коли, там постійна робота, навіть не можна у вайбер глянуть. Після роботи по магазинам за продуктами. Приходжу додому готую їсти, мию посуд. Збираю судочки собі і чоловіку на роботу, малому обід коли прийде зі школи. Закидаю прання. Ще якісь хоботи....
Короче, ви зрозуміли, що реально впахіваюсь-упахіваюсь
Ужгород• 27 декабря 2024
Ответ дляДа Щас же
Не работаю, но всё равно устаю, как живут женщины у которых работа, быт, дети, уроки-не представляю, сколько у вас часов в сутках, ещё и на себя время найти?!🤯
24 години, як і у вас
Рассказница• 27 декабря 2024
Обожнюю свою роботу, її багато, але вона мені в кайф, відрядження за кордон і гроші нормальні
Хата на мати
• 27 декабря 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Я так і не зрозуміла, що у вашому розумінні кручусь-верчусь? У мене графік 8:30-17:00. Повний робочий день 8 год. Економіст, робота є цілий день, розумова. Звісно з перервою на чай/каву/обід. То куди мене?
Упахаться