Лиса Патрикевна• 28 декабря 2024

Немає сексу. Розривати зв´язок?

Мені 37, йому 33. Дома буває тільки на вихідних. Секс 2-3 рази в місяць. Був у відпустці тиждень, сексу не було. Часто п´є. І також напевно має проблеми з потенцією, бо часами стає в´ялий під час сексу. Зато мінет хотів би кожен день. Постійно конфлікти. Я вже розумію, що зробила помилку почавши стосунки. Дітей він ще не хоче, шлюбу також. Ніякого толку від нього немає. Краще закінчити це все?
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Все життя обирала не тих партнерів. І знову на ті самі граблі, навіть гірші за попередні.
Слобожаночка• 28 декабря 2024
А навіщо вам така валіза?
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Ответ дляСлобожаночка
А навіщо вам така валіза?
Повірила в ’лапшу’ про кохання і перші місяці зв´язку були добрими. А потім дізналася і сама побачила, як він п´є.
Кринжова баба• 28 декабря 2024
Если б я узнала, что мужчина пьет/принимает наркоту/ игроман и тд, мне было б плевать на любой секс, любые красивые слова и жесты в мой адрес. Отношения бы разорвала сразу. А ваш еще и импотент. Та ну нафиг.
Все буде• 28 декабря 2024
Сексу нема, п´є, постійні конфлікти, зобов´язань не хоче. Не знаю, не знаю, треба подумати 🤔)
Файна_зупка• 28 декабря 2024
И тут надо думать ? О чем?
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
Я теж так раніше думала, але почуття притупили мене
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Він мені говорить, що всі хочуть на шару щоб їб все давали, забезпечували їх, купляли презенти, а самі нічого не можуть дати кроме сексу
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Немає ж сенсу дальше витрачати свій час на такого? Тому, що роки шалено втікають, ніякої сім´ї з ним не буде, а потім знайде собі молодшу
Мальовнича даль• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Навіть якщо він нікого і не найде , навіщо вам таке щастя на все життя? Як мені, краще бути самотній і дати шанс собі зустріти гарного чоловіка або жити самій, але спокійно та щасливо
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Конфлікти через побуд. Він просто свиня, мене вже тошнить від того, як він веде себе, як в свинарнику
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Ответ дляМальовнича даль
Я вже збирала речі пару раз, і не знаю як остаточно зібрати сили і піти
Анонимушка• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Автор, було б у нього все гаразд у житті то він би відразу знайшов собі молодшу, а так - молодшим як він сам говорить, треба щоб їм на шару все давали, забезпечували, ще і секс нормальний. От недарма такі убогі старших шукають, типу розуміюча мамка. У мене така сама різниця у віці і подібна проблема. Не витрачайте час. Шукайте ровесника.
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Ответ дляАнонимушка
В нього це пішло напевно від батька. В батька завжди старші жінки, і в нього колишні були старші, бо він говорить, що молодші всі тупі і йому щ ними нецікаво. Але сам лупиться завжди на них. Але так, він має психічні проблеми з дитинства. Мало того, я виглядаю молодшою, но з кожним місяцем життя з ним, маю стресс в вже бачу зміни в зовнішньому вигляді на гірше😭
Губка Боб• 28 декабря 2024
а деньги как, подарки там?
и какой же минет он хочет с вялым членом, да еще и кончить, наверное, не сможет? это же прям фу(((
КинДза• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
И поэтому он стал патологическим дрочером. Но случайно встретил вас)
Їжак в панчохах• 28 декабря 2024
Так а що ви робите, що вмієте, чи є друзі та інтереси. Чогось же полізли на такого. Може варто сьогодні піти і не озиратись? Може варто собі час приділити. Чи краще відповідальність на нього перекласти
Коко На Страже• 28 декабря 2024
А деньги он вам дает?
Коко На Страже• 28 декабря 2024
Ответ дляКринжова баба
А если бы травку курил ?
Тріль!• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ногами
60 метрів сметани• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Жлоб
Глаголиця• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так. Він вам не треба
автор Лиса Патрикевна • 28 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
А деньги он вам дает?
Ні
Вельшановна• 28 декабря 2024
Думаю , запали на молодшого .Просчитался , но где 🧐
Не худа ні разу• 28 декабря 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Старші, бо йому мамка треба і 0 відповідальності. Повісити своє тіло на лохушку..Вам скучно жити?
Ще й свиня. За що ви себе так не любите?
Оно само купилось• 28 декабря 2024
Автор, я в похожей ситуации сейчас, чувствую себя дерьмом, и самооценка ниже плинтуса. Тоже он меня младше на 4 года. Мы не живём вместе, но встречи регулярно 2 раза в неделю, секс хороший. Также говорит, как ваш, короче, жлоб, какого не найти ещё. Ни подарков, ничего за 2 года, ещё и любил посидеть в ресторане за мой счёт. Последнее время стал грубить, хамить, указывать мне на недостатки, я посмотрела в переписки, а у него любовь с 18-летней, получается, и меня не бросает, так как выгодна ему, и с ней спит. И я поняла, что у него не одна она была, а постоянно были малолетние дурочки
Коко На Страже• 28 декабря 2024
Ответ дляОно само купилось
А чем вы ему выгодны ? Вы ему деньги даёте ?
Оно само купилось• 28 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Будете смеяться. Да
Коко На Страже• 28 декабря 2024
Ответ дляОно само купилось
Будете смеяться. Да
((( перестаньте это делать . Зачем вам это ? Лучше уж дрочить себе прости господи
Оно само купилось• 28 декабря 2024
Ответ дляКоко На Страже
Уже не даю. Решила окончательно прекратить общение