Бойцовская• 02 декабря 2024

Чи чекаєте ви вихідні з чоловіком?

Вже багато раз я ловлю себе на думці що без чоловіка мені краще ніж з ним
Ми з дітьми нормально проводимо час є іноді якісь маленькі негаразди , але порівняно з вихідними це взагалі

Коли настають у нього вихідні ( у більшості субота робоча ) то це просто якась катівня , одні сварки , я б сказала -скандали .. все йому не так , до всього чіпляється , ходить по квартирі як наглядач у тюрмі , чесно , я так втомилася , шкода дітей
Зараз ми за кордоном і єдиним джерелом доходу є його зарплата , і вертатися нема куди
Але я підозрюю що в нього не все в порядку з головою ( раніше це не було так явно видно )

Все що тримає мене це гроші , але я вже не згодна на це якщо діти не радіють вихідним бо він буде вдома
diablo12• 02 декабря 2024
А чем он недоволен?
Бабка-ежика• 02 декабря 2024
Вы в Кишиневе?
Котики-муркотики• 02 декабря 2024
Ми теж сварилися тому що він іншу знайшов, але без нього сумно, своє, рідне було, а якесь падло влізло в наше щастя. Тепер просто сумно, зима - це завжди сімейні свята і вони у нас будуть погані, немає навіть настрою ялинку ставити... Але до всього звикаєш і до цього звикнемо.
So_so• 02 декабря 2024
Да, я всегда строю планы (куда поедем, что посмотрим, что съедим, с кем встретимся) и это приятное время. Плюс на выходных ребенок на муже, сами понимаете.
So_so• 02 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Он не стоит того, чтобы лишать себя праздника. Много чести.
автор Бойцовская • 02 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Повірте , інколи свята не свята , якщо біля тебе не та людина
Колдунья-вещунья• 02 декабря 2024
Идти работать самой, если только деньги держат рядом с мужем
автор Бойцовская • 02 декабря 2024
Ответ дляdiablo12
А чем он недоволен?
Чіпляється абсолютно до всього , шукає все , до чого можна причепитися../
автор Бойцовская • 02 декабря 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
В Україні я працювала також , але мої доходи і його доходи не зрівняти ../ + у нас старший син з особлиии потребами і я боюсь , що сама не потягну ..
Рожайтретьего• 02 декабря 2024
У нас правило, 2 вихідні на місяць, у нас ’побачення’ ресторан, кафе, якась культурна програма, 2 рази на місяць, я його не чіпаю взагалі, він чи на дивані лежить чи грає в ігри чи хз, що він там робить, я з подругами цілий день на шопінгу, в кафе, його не чіпаю, без форс мажору не дзвоню і не чіпаю. Все інше робимо, що нас двом подобаєтся, граємо в ігри якім нам обом цікаві, ходим на природу, дивимось кіно, серіали які всім цікаво
Вакцениро Вона• 02 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
Що означає «я його не чіпаю»? Він що буйний у вас?
Котики-муркотики• 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А з ким їх святкувати?
автор Бойцовская • 02 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
У вас є діти ?
Рожайтретьего• 02 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
О боже, з чого такі висновки?😂😂😂 не чіпаю, це як додому доїхати і всі випили алкоголь, то їду на таксі, як треба гроші, на умовно чобітки, що з бюджету виходить, то позичаю у подруги чи беру з кркдитики.
Вакцениро Вона• 02 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
То був жарт, але щось після другого вашого коментар я мені якось не смішно взагалі. Для мене таке «не чіпаю» не про здорові стосунки в принципі.
Рожайтретьего• 02 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
У вас є діти ?
2 кота рахуєтся?)) Але так, розумію що з дітьми важче і складніше, того ми обидва не хочемо. Хоча 50% наших друзів дітні, всім 35-51 років. Поки одні гуляють, інший з дитиною сидять чи няня
Рожайтретьего• 02 декабря 2024
Ответ дляВакцениро Вона
Як скажете😂
автор Бойцовская • 02 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
Так … з дітьми стосунки зовсім іншого рівня
Бабка-ежика• 02 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
Занять у подруги, а не взять у мужа? Однако. А потом как с этим долгом, пока сама не заработаете и не отдадите?
So_so• 02 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
А з ким їх святкувати?
Даже если у Вас нет родителей, детей, друзей, кота, то отметьте с собой, как-нибудь необычно для себя.
Бабка-ежика• 02 декабря 2024
Придумывайте себе с детьми каждую субботу занятия: парк, гости, друзья детей, шоппинг, кино, что угодно. В такой ситуации лучше избегать конфликтов.
автор Бойцовская • 02 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Як би я хотіла щоб для мене той час був приємним
KriskaA• 02 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Він завжди був таким токсичним ? Поговорити не пробували ?
So_so• 02 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Сочувствую, это ж Вы постоянно в напряжении(
Котики-муркотики• 02 декабря 2024
Ответ дляБойцовская
Просто він вам зраджує. Але ви ще не в курсах. Я теж літах у хмаррх коли мій чоловік фліртував і на каву ходив, а потім почала дні рахувати 15.06, 22.06, 27.06 і потім днів ставало більше, більше, більше, і він пішов назавжди. Просто бив мене і пішов, для чого вам таке чмо??? Ви потім зрозумієте що спокій дорожче за будь-які гроші, у вас автоматично відпаде половина хвороб самі по собі.
Як один священик мені сказав то пусте, не орать на нього ні час, ні сил, то взагалі пуста пустота, це пряма мова. Людину просто усі мої знайомі ненавиділи, в очі посміхався, а за очі гівно рідке. Навіть, ті, мої знайомі, які завжди казали, що я у всьому винувата, вкінці сказали просто падло і поставили ставку зовсім на інших людей, ці люди повністю протилежні їм світоглядом. Ви ще не дійшли до стадії ненависті і прийняття ситуації...)))
KriskaA• 02 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Бив ?? От жеж сучара....А чому Ви не пішли віднього ?
Рожайтретьего• 02 декабря 2024
Ответ дляБабка-ежика
Вам реально доколупатися треба?)) Хоча тут всі мільйонери ж, чого я питаю))
Так займаю у подруги, повертаюсь додому і кажу, чоловіку мов мені треба стільки то Лесі/ Клаудії повернути. Як 1-2 тис євро то ок, як щось купити, що виходить за наш бюджет, від 5 тис євро то вже питаю чоловіка чи потягнем без втрат в цьому місяці
Бабка-ежика• 02 декабря 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Или муж автора в стрессе из-за иммиграции и изменения социального статуса. Раньше денег было больше, теперь намного меньше, и заработать как раньше, он не может. Вот и психует. А зло срывает на семье. Видимо не особо развитый эмоциональный интеллект, да и просто интеллект, склонность к рефлексии.
Корсет_на_шурупах• 02 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
Що можна купити за 2т. Євро на шопінгу з подругами
Котики-муркотики• 02 декабря 2024
Ответ дляKriskaA
Бо ж дитина, а дитина тепер сама талдичить що вона його боїться і взагалі те що дещо говорить навіть лякає, наскільки від нього треба дистанціюватися, хоча коли він з нею бачиться, то дитина біжить, радіє, посміхається але потім каже ні, мені і подарунків не треба, дякую... Він казав, що винувата я у скндалпх, а дитина завжди каже пан перший приходив і кричав , і все не так, і всі не такі, ....