Шопингмонстр• 28 декабря 2024
Дитина 5 міс прокидається на годування вночі кожні 1,5 год, на ГВ, молоко є.
Чумачечая_• 28 декабря 2024
Ответ дляТуся муся
о, скажіть будь ласка, коли сини підросли, звичайну їжу вони теж їдять раз в 2 години?
в мене син з малечку прокидався раз в 1.5-2 години. 2 години то взагалі за щастя було.
підріс і все одно кожні 2-3 години треба їсти, 3 прийоми їжі і 2-3 перекуси, бо коли голодний то стає злий)
Старший так, часто хотів їсти. Зараз він вже підліток, 190, худий і так само часто їсть :)
Молодший, навпаки, може пропустити якийсь прийом. Повненький і почав слідкувати за вагою.
Проблеми зі сном припинились поступово з 1 до 3 років. У 1рік і 2 міс відлучила від ГВ.
Туся муся• 28 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Ви про який саме період? Прикорм чи вже після гв?
Бо той, який їв часто, зараз у 8 років їсть хтозна скільки разів на день (правда, у зв´язку з неврологією це доволі обмежений вибір продуктів, в основному вуглеводи). Думаю, що це якийсь прискорений метаболізм, бо при цьому зовсім астенічний, ручки-ніжки як у павучка.
Той, що спав, і зараз їсть небагато, але таким тонким ніколи не був
мала на увазі вже після гв.
теж схиляюсь шо це такий прискорений метаболізм з народження. і ніякі тут «присідання» і суміші не допоможуть.
от син як їв з народження часто, так і зараз. і порції не маленькі, але при цьому активний і худенький.
Потребую апгрейду• 28 декабря 2024
Ответ дляXвостокрутелка
А якщо суміш, то що, вночі прокидатись не буде? Так само буде, тільки встань, піди, води нагрій, замішай, принеси, пляшку тримай...
Ні, не буде
В мене троє дітей.
Гв для мене це зло
Двоє дітей на ШВ і одне на ГВ це ж жах
Діти на шВ спали всю ніч починаючи з 4 місяців
В мене троє дітей.
Гв для мене це зло
Двоє дітей на ШВ і одне на ГВ це ж жах
Пенек Возмездия• 28 декабря 2024
Ответ длязадумчивая мордочка
Мали на увазі перед сном саме. Щоб більше наївся. Суміш ще й ситніша за молоко
Она не более сытная, а просто хуже и дольше переваривается- коровий белок для телят.