Парасюха• 28 декабря 2024
22.02.2022 щоб ви собі сказали, але не кажучи, що станеться
Потраплялось у соцмережі таке питання.
І я не знаю. Життя змінилося кардинально.
Багато думок.
Парасюха
• 28 декабря 2024
Ми тоді якраз закінчували ремонт. Такий настрій піднесений насправді був. Тут були теми, напруга зростала, але не вірила
Крайня невістка• 28 декабря 2024
Ответ дляПарасюха
Ніхто не вірив. В мене чоловік військовий-спочатку на 16 готувались, потім на 22.А потім я вже сміялася, але недовго.......
175см55кг19лет (она)• 28 декабря 2024
В мене і до війни в житті почався повний п...ц, тому початок війни це лише було продовження полоси
Весёлая морковка• 28 декабря 2024
Делать нехрен, вопросами такми задаваться, это как раньше статус в контакте был
Та_все_ок_будет• 28 декабря 2024
Виїжджайте, всіма методами переконуй чоловіка виїхати.
Але він би не послухав, я просила.
Вилосипедниця• 28 декабря 2024
Не витрачай на нього все, час, себе, заощадження. Не май віри до нього.
Бережи себе!
ЖивунаБагамах• 28 декабря 2024
Не їхати до мами, а сидіти на місті. Під впливом її істерик я посадила дітей в авто і поїхала до неї. Застрягла на 3 місяці там. Жити з мамою більше неділі це жесть, навіть у великому будинку. Але спочатку дороги перекриті були, і об´їзд в 2 рази довший, потім поможи з огородом і понеслась. Виїзжати за кордон не збиралась.
Янгол в камуфляжі• 28 декабря 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3654988
Читайте і не прогулюйте советчицю
Мать драконов• 28 декабря 2024
Біжи і всіма правдами і неправдами змусь бігти з тобою всіх твоїх близьких людей!
Мяо мой мяо• 28 декабря 2024
’Післязавтра’
’Мінімум 3 роки’
Бо знала, що точно буде, все підготувала, лише день не знала. І не думала, що аж так надовго 😔😔
’Мінімум 3 роки’
Добродійка• 28 декабря 2024
Купи валюту почти на всё что осталось, бери отпуск и езжай во Львов, ты же хотела.
ЖивунаБагамах• 28 декабря 2024
Ответ дляКрайня невістка
В мене теж військовий, всіх попередили, теж посміювались всі. А потім, як це сталося, то казали:’ ну я ж казав, що таке і буде, я ж так і думала. А чого ж ти не настояла на своєму. Ти ж знала, ми б виїхали ’, це родичі казали. Хоч друзі прислухались, то 2 пари виїхали за тиждень ближче до кордону , а потім в перший день встигли і за кордон.
ЖивунаБагамах• 28 декабря 2024
Ответ дляДобродійка
Купи валюту, це так.
Ms. Искренность• 28 декабря 2024
Я б сказала жінці з Херсону, щоб не купувала квартиру на останні гроші, тут тема була. Квартиру продавали задешево, і щоб її купити треба було віддати все ще й позичити здається. Вона схилялася до купити. Сподіваюся, що не купила.
Почемучечка• 28 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Нахрена?
Тема «щоб ви собі сказали?». Каждый может себе сказать, что считает нужным
Ms. Искренность• 28 декабря 2024
Ответ дляНічна ненажера
Нахрена?
А навіщо жити у війні? Щоб що?