Рассказница• 28 декабря 2024

міцна рулетка для собак

порадьте, будь ласка, міцну рулетку для собак, яка зможе витримати різкі ривки.

собака 5.5 кг, гуляли весь час на повідці, спробували рулетку - набагато комфортніше було на прогулянці, менше тягне. але через ривки, які робить собака, доволі швидко зламалася. шукаю заміну. всім дякую!
ХикориДикори• 28 декабря 2024
Флексі
вре_Динка• 28 декабря 2024
Так на рулетці вони навпаки починають тягнути сильніше
автор Рассказница • 28 декабря 2024
Ответ длявре_Динка
з досвіду саме моєї собаки - ні. але це схоже виключення. на рулетці поводить себе краще в рази. а так вона постійно на повідці була
_Helenn_• 28 декабря 2024
Флексі вибирайте
Пульт от линолеума• 03 января в 20:15
Кинолог вообще-то. Собака должна понимать, что она ограничена поводком, не важно, рулетка это или обычный поводок.
На такого хомяка - флекси с запасом. Я думала, Вы на кане корсо ищите)) Вот там сложно рулеточку найти