No problems• 28 декабря 2024

Січень буде морозним, температура подекуди до -20 градусів та хуртовини, — синоп

цього ще бракувало
готуюсь до 10 градусів у кімнаті (
зважаючи на обстріли які будуть

а як у вас буде вдома в січні думаєте?
Результат:
вже голосів: 53
42 (79.25%) більше 10
11 (20.75%) меньше
Мейк-ап форева• 28 декабря 2024
Автор, на погоду мы все равно не можем повлиять. Уже так надоело это нагнетание. Третью зиму плачь, что все замерзнут. Всякое может быть конечно. .Я думаю, что у многих есть план б ещё с позапрошлой зимы.
rainbow2018• 28 декабря 2024
Ответ дляNo problems
Морози почнуть надходити з 4 січня. В ніч на 7 та 8 січня у Карпатах температура впаде до мінімальних показників.

Ця зима за прогнозами, по температурних показниках буде відрізнятися від минулої.
Морози почнуть надходити? Це прям на опите...
Колгоспниця• 28 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Ви в Карпатах? Ось вам Київ на місяць вперед
Невже трошки сонця і сніжку, це добре.
Тарологичка• 28 декабря 2024
Ответ дляБорщик
какие? если я в деми обуви и пальто из шерсти
-10-17 было в Киеве
Залатавая• 28 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина1801
Ну давайте всі сьогодні повмираємо, бо будуть морози, обстріли і відсутність світла, газу і т.д ???
Як вам ідея?
а разве автор предлагает ложится умирать?
СкумбріяП8• 28 декабря 2024
Ответ дляNo problems
це не вкид
я думала що всю зиму буде коло ноля
а сьогодні в телеграмі прочитала про мінус 20 і мені це не сподобалось
В телеграмі прочитала
мегамоСГ• 28 декабря 2024
Не вірю в такі морози, а якщо і будуть то максимум пару днів. Все йде до того, що в нас будуть такі зими, як цей грудень.
Душа компанії• 28 декабря 2024
Побільше слухайте, що розказує телевізрр або офісні телеграм канали. Нас постійно лякають, то черговими обстрілами, то відключенням світла, тепла ітд. Напевно наляканим і нагруженим стадом управляти набагато простіше. А як воно буде, гніхто не знає. Надіємось на краше і радіємо сьогоднішньому дню
Лама_мама• 28 декабря 2024
А як же кліматична зброя?
Мозговая пилочка• 28 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Автор може тільки нагнітати. До речі, хто вона така?
Залатавая• 28 декабря 2024
Ответ дляМозговая пилочка
нагнетание в чем?в том что зима будет холодной? так об этом говорят синоптики. Или в том что будут обстрелы? так это и так всем понятно. Или нагнетание в том что будет холодно в дома? так это и так понятно. Так в чем нагнетание?
Мозговая пилочка• 28 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Можливо досить уже?
Міряно-переміряно• 28 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
В тому то й справа, що синоптики прогнозують теплу зиму. Ну, може на горі піп Іван буде і -20, але ж ми не там)))))
Залатавая• 28 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
зачем тогда на укр сайтах пишут, что синоптики прогнозируют холодную зиму? я тоже читала такую новость
Банка з медом• 28 декабря 2024
Вы через переводчик пишите? Та даже переводчик такой фигни не выдаёт - морози почнуть надходити😅🤦‍♀️
Міряно-переміряно• 28 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Я ніде не бачила такої інформації🤷‍♀️
Залатавая• 28 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Я ніде не бачила такої інформації🤷‍♀️
ну это же не значит, что ее не было, верно?
Міряно-переміряно• 28 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Але я й зараз не знаходжу таке
Бринзолетта• 28 декабря 2024
Прорвемось. Мороз зазвичай 1-2 тижня. Думайте вже зараз, як себе зігріти
Залатавая• 28 декабря 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Але я й зараз не знаходжу таке
https://glavred.net/synoptic/moroz-20-i-silnye-met...
Міряно-переміряно• 28 декабря 2024
Ответ дляЗалатавая
Это народный синоптик?! Ну такое. Посмотрим.
Кукарачка• 29 декабря 2024
Ответ дляNo problems
а якщо на ці три чотри дні опалення зіллють та єлектрики буде 4 години на день
Якщо щось станеться з опаленням і на вулиці буде мороз більше ніж мінус п´ять, то доби буде достатньо, щоб порвало всі труби. Як нам тоді буде. Панельки промерзають миттєво.
Кукарачка• 29 декабря 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Ідіть в сраку і синоптиків своїх туди заберіть. Зима буде тепла. Світло буде. Русня повиздихає.
От у Вас гарний прогноз, не те що в автора