Кишмишная Мая• 06 декабря 2024
-1 градус, а ощущается как -20? Почему так холодно
Вмію заміряти найкраще• 06 декабря 2024
Ответ дляРяженка
Вітер , вологість
Но не на -20 ощущается. Особенно, если одет по погоде
Шикаю і викаю• 06 декабря 2024
Зараз якраз сніжок і легкий морозець, я б гуляла з задоволенням. І взагалі ці 3 дні мені теплі. Просто вдягтися відповідно, довгий пуховик і шапка, і взуття хороше.
Вчора 3 год на вулиці працювала в саду і мені жарко було. Сьогодні краща погода
Миловидна леді• 07 декабря 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Вы уверены, что знаете,как ощущается - 20?
В минус 20 вдох обжигает и ресницы в инее. В минус 1 явно не так
Роздратована шкіра• 07 декабря 2024
Ответ дляМиловидна леді
И кожу стягивает, на лице, она потом горит.