Пусин Кукин• 28 декабря 2024
Прошу, без злоби.
Чому такий заголовок? Тому що тут багато зміючок,які не пораду дають,а весь свій негатив виливають. Дівчата у кого така ситуація була,є, який вихід ви знайшли?
Син підліток,16 років в березні. Розумію ,що треба буде вивозити .Але проблема ось в чому. Він зовсім не хоче вчитись.Зовсім!!!
Оцінки погані. Репетитори по математиці і англійська.І то з під палки.
Я так розумію за кордоном,в яку б країну ми не поїхали,такі діти там нікому не потрібні. Який же вихід? Може хто в такій ситуації як я був.
Шкварочка• 28 декабря 2024
Такі діти йдуть працювати руками,якщо не хочуть головою.І живуть не гірше.
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Що значить ваша фраза: діти там нікому не потрібні?
Ніхто ніде носитися з вашими дітьми не буде
Пусин Кукин
• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Так хто його там на роботу візьме в 16 років?
Love_Love_Love_• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Роботодавець
Твоя подружайка• 28 декабря 2024
Я дитину відала з 9 класу в коледж з середнім балом 4.6 по 12 бальній системі
В першому ж семестрі вона вже була хорошисткою, на третьому курсі здала зно на 150-160 балів.
Так і у вас - нове середовище може бути стимулом для навчання
Шкварочка• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Там це де?Багато працюють з 14.Але школа до 18 обов´язкова,тому працюють по вечорах.Я не про силіконову долину,якщо що.
16 лет это большой мальчик, надеюсь, несмотря на среднюю успеваемости (что не зависит от родителя), он самостоятельный ребенок (что полностью зависит от Вас), поэтому сели и поговорили какие варианты есть. Пусть принимает решение сам.
Я так вижу, что рабочая профессия в Украине.
Пусин Кукин
• 28 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
А может как раз там он переосмыслит свое отношение к учёбе.
Щоб переосмислити,треба десь почати вчитися,а хто його куди візьме вчитися з такими балами?
Стетоскопуло• 28 декабря 2024
Не всі працюють по спеціальності, навіть якщо мають дві вищих освіти. Працюватиме, як всі заробітчани фізично.
Пусин Кукин
• 28 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
А вона здавала якісь екзамени для вступу? Чи просто документи і все.
ЛюблюДевчонок• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
у нс племянник пошел пту (колледж) автомеханик
золотые руки к 20 годам
ХвилювАллочка• 28 декабря 2024
Я у школі вчилась так собі, на відчепіться. А ВНЗ закінчила з червоним дипломом. Бо обирала і ВНЗ, і професію сама.
Санта Барбара• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Не сочиняйте
Заграницей до 18 лет берут на работу единицы. И то на пару часов в день и с разрешения родителей.
А тут прям в 14 лет работает и сам себя обеспечивает
ЛюблюДевчонок• 28 декабря 2024
Ответ дляSo_so
Супер, всего востребовано и универсально в любой стране.
и пацан словил вайб.. уже инста завел по теме , деньга живая
плюс юношеский максимализм и спермотоксикоз в машины, своя уже есть, сам собрал
Пусин Кукин
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
золотые руки к 20 годам
Я розумію.Як би не війна.Мені його до 18 вивезти потрібно.
Там все розмивчато• 28 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
150-160 балів це майже мінімум
для деяких спеціальностей це і є мінімум.
ЛюблюДевчонок• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
он 16 пошел...
что вывести нужно-100 пудов
Пусин Кукин
• 28 декабря 2024
Ответ дляДело было давно
Сусід виїхав, на заводі працює
Скільки років йому?
Твоя подружайка• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Екзамени
Кружите меня,кружите• 28 декабря 2024
Прям как про моего, тоже 16 в марте. Учится на отвали, поступать не собирается никуда. Оценки полный комплект от 4 до 12.
Я тоже не знаю, что с ним дальше делать. Все разговоры о будущем в штыки воспринимается.
Твоя подружайка• 28 декабря 2024
Ответ дляТам все розмивчато
150-160 балів це майже мінімум
А ви розумієте де 4.6 а де 150 по зно?
Там все розмивчато• 28 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
А ви розумієте де 4.6 а де 150 по зно?
Десь близько насправді.
Ответ дляКружите меня,кружите
Быть последовательной (это номер один), обозначить варианты и их последствия. Всё.
Одна_на_всей_планете• 28 декабря 2024
Работать курьером можно в доставке. На кухне. На сборе овощей, фруктов, ягод. Клининг. Это чтобы совсем без образования. С голоду не умрет