Пусин Кукин• 28 декабря 2024
Прошу, без злоби.
Чому такий заголовок? Тому що тут багато зміючок,які не пораду дають,а весь свій негатив виливають. Дівчата у кого така ситуація була,є, який вихід ви знайшли?
Син підліток,16 років в березні. Розумію ,що треба буде вивозити .Але проблема ось в чому. Він зовсім не хоче вчитись.Зовсім!!!
Оцінки погані. Репетитори по математиці і англійська.І то з під палки.
Я так розумію за кордоном,в яку б країну ми не поїхали,такі діти там нікому не потрібні. Який же вихід? Може хто в такій ситуації як я був.
Шкварочка• 28 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
Не сочиняйте
Заграницей до 18 лет берут на работу единицы. И то на пару часов в день и с разрешения родителей.
А тут прям в 14 лет работает и сам себя обеспечивает
Где вы прочитали ,что сам себя обеспечивает?Как всегда досочиняли вы.Я в Нидерландах,тут школьники работают с 14,после школы,как я и писала.
Санта Барбара• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Следите за нитью диалога, он начинался с сообщения
’Такі діти йдуть працювати руками,якщо не хочуть головою.І живуть не гірше.’
Я в Польше. Тут даже с 16 не берут, разве что дети на фирмах своих родителей/знакомых родителей.
Не думаю, что в Нидерландах прямо противоположная ситуация.
И да, работать и разносить листовки пару часов в день это разные вещи
Более того, тут все дети до 18 лет обязаны учиться
Твоя подружайка• 28 декабря 2024
Ответ дляТам все розмивчато
Десь близько насправді.
Ні, якщо 12 балів перевести в 200 балів це 9
Шкварочка• 28 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
Йдуть працювати повноцінно з 18,а до цього учаться в школі і підробляють.Підробляють навіть ті,хто вчиться добре.Ви читати навчіться спочатку.
12 галюцинаций• 28 декабря 2024
Ви не повірите які шалені гроші за кордоном заробляють непопулярні у нас сантехніки, мійники вікон і садівники. Причому роботи валом і цілий рік. Для прикладу, замінити ТЕН в пралці 250, при цьому ТЕН купуєш окремо самостійно на амазоні. А там робити 20 хвилин від і до.
Пенек Возмездия• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Я розумію.Як би не війна.Мені його до 18 вивезти потрібно.
Ну до 18 це ви оптимістка.
В 16 його поставлять на облік. І хто знає як буде далі, захочеться їм в якийсь день хлопців в 16 вже не випускати, то й не випустять. Як це було у 2022 зі студентами.
Мову якусь іноземну син більш-менш знає?
Шкварочка• 28 декабря 2024
Ответ для12 галюцинаций
Знакомой приехали почистили диван моющим пылесосом.Работа хорошо сделана была,диван как новый,но заплатила она за полтора часа 250 евро.
Пусин Кукин
• 28 декабря 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Ну до 18 це ви оптимістка.
Англійську
Винник• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Щоб переосмислити,треба десь почати вчитися,а хто його куди візьме вчитися з такими балами?
Не смешите. Все куда то идут и поступают. Можно подумать,вся школа так рвется учится, держите семеро, и только ваш не такой
А если никто не поступит, то ког по вашему в колледжах и техникумах учить будут? Там берут всех, все, кто подавал документы э, поступили
Просто красавица• 28 декабря 2024
Есть в Европе, точно знаю в Германии и Польше, обучение на рабочие профессии, есть бесплатные программы. Но нужно знать язык на В1. За два года реально выучить на В1, и туда поступить. Это не ВУЗ, но скажу за Германию: там можно жить и рабочим на заводе. Хорошие автомеханики, сварщики, токари, строители вообще зарабатывают хорошо в любой стране. И они востребованы.
Бабка_в_кедах• 28 декабря 2024
Ответ дляНе служанка
А может как раз там он переосмыслит свое отношение к учёбе.
Конечно переосмыслит
Он в Украине не хочет учиться, а там, за границей, в лагере да еще и на чужом языке просто воспрянет духом) Конечно, будет рад учиться в чужой стране на иностранном языке
Не танцую- но пою• 28 декабря 2024
Моя наоборот начала учиться. Но а классе нет наших, а там дети учатся и моя стала тянуться за ними , чтобы не хуже быть. Трудно конечно из-за языка, но что делать. Говорит только б не онлайн. А учителя интересно преподают
Крапипопка• 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
у нс племянник пошел пту (колледж) автомеханик
золотые руки к 20 годам
У доньки однокласник ледь навчився читати до девʼятого класу, поводився взагалі як мауглі, а віддали його до такого ж коледжу - як підмінили хлопця.
ЛюблюДевчонок• 28 декабря 2024
Ответ дляКрапипопка
..то да, и механик на вес золота
Пенек Возмездия• 28 декабря 2024
Ответ дляПусин Кукин
Англійську
Значить англомовні країни дивіться.
Мій після 9 класу поїхав в Польщу навчатися, в спортивний ліцей. Але він готувався і польську знав.
В кожній країні є старша школа, чи технікум, чи ще щось. Є навчальні заклади для абітурієнтів після 9 класів. Посередників 5 років тому було повно, зараз не знаю, не цікавилася питанням просто. Але можливостей купа.
До речі в універ син категорично відмовився йти, бо він, як і ваш, просто не любить вчитися. Працює собі, і все в нього нормально. Я спочатку причитала, як жеж так без вищої освіти. Але вже змирилася. Може пізніше колись захоче, в ЄС студент в 30 це не дивина.
Пенек Возмездия• 28 декабря 2024
Ответ дляПросто красавица
До речі, в моєму місті є училище, де навчають класних зварювальників. Там за ними черга з закордонних роботодавців. Отримують диплом і вже через місяць в якійсь умовній Німеччині працюють.
Уравнобешенная• 28 декабря 2024
Пукимончиг• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Такі діти йдуть працювати руками,якщо не хочуть головою.І живуть не гірше.
От я те саме прийшла написати. Навпаки, отримати робоч3 спеціальність гвидше за кордоном і приносити вона буде гроші нормальні, часто навіть ще в процесі навчання
Угги в горошек• 28 декабря 2024
Якшо вік дозволяє закінчити школу тут, то закінчуйте і вивозьте в німечччину, там посидить на соціалі поки можна, а як усвідомить шо не хоче воювать - піде працювать руками. В подруги син так, от він тут вчився наче й добре, але виїзав туди в 10класі і покинув укр шкрлу, сказав не хочу, там вчиться в школі, але як пословам подруги в самому примітивному класі, потім аля коледж і робочі спеціальності. Він хоче, не хоче вищої. Але він за рік вивчив мову, йому подобається спілкуватися з людьми і вона каже ото ходить по магвзину знаходить собі німецьку жертву і розмовляє
БлинчикБезСметанки• 28 декабря 2024
В Чехии можно официально работать с 15 лет. Но обязательно окончить 9 классов школы
Пукимончиг• 28 декабря 2024
Ответ дляСанта Барбара
Не сочиняйте
Да здрасте. В 15 заканчивают среднюю школу в моей стране. Муж (местный) пошел в пту, в 16 уже съехал от родителей на свои хлеба, т.к. они за практику уже денежку получали + подработки. Работать брали еще даже при обучении, после тем более проблем не было.
Единственный из 5 детей в своей семье без во, он же и самый успешный
Чумацький Шлях• 28 декабря 2024
Мой будет выезжать в 17 лет и 10 месяцев. 2 месяца просто посидит, а потом пойдет работать на склады/магазин/завод/помощником повара
Чумацький Шлях• 28 декабря 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я дитину відала з 9 класу в коледж з середнім балом 4.6 по 12 бальній системі
В першому ж семестрі вона вже була хорошисткою, на третьому курсі здала зно на 150-160 балів.
Так і у вас - нове середовище може бути стимулом для навчання
Прям сама всю программу по алгебре,геометрии, химии, физике с 5-7 класса прошла?
Вредняжка• 28 декабря 2024
Рабочие специальности есть везде. Вывозите, пусть поступает в аналог ПТУ, на рабочую специальность, потом по ней же работать, почитайте какие специальности нужны больше в стране куда поедете.
Хвігура мічти• 28 декабря 2024
Ответ дляШкварочка
Там це де?Багато працюють з 14.Але школа до 18 обов´язкова,тому працюють по вечорах.Я не про силіконову долину,якщо що.
Не всюди обов´язкова. В Чехії, наприклад, обов´язково ходити до школи до 15 років, після але можна працювати
Крапипопка• 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
..то да, и механик на вес золота
Я не знаю, кому так смішно, але якби я його на власні очі не бачила, сама би не повірила, що він міг настільки змінитись, коли знайшов своє місце. Його мама розповідала, що вона і подумати не могла, що він коли-небудь буде так наполегливо вчитись. Йому ще і з наставником пощастило, рідний батько його як порожнє місце сприймав і лупив нещадно, а викладач роздивився потенціал і зумів зацікавити.