Мядуза аля моргонер• 28 декабря 2024
Чужі діти
Чи відомі вам історії, коли чоловік довго виховував дитину як свою, а вона виявилась не його?
Чим все скінчилось?
Пупуговка• 28 декабря 2024
Відомо. Але там чоловік майже одразу знав, що то не його дитина. Виховав, виростив, причому майже сам (дружина померла)
САМ_ТАКОЙ• 28 декабря 2024
Знаю историю о том, как мужчина женился на беременной девушке и воспитывал ребенка как своего.
Горлаю зрання• 28 декабря 2024
Если мужчина любит женщину,примет и полюбит ее ребенка.Это 100%.Есть знакомые мужики,которые растили чужих с любимой женой,а на своих с бывшей забили.
Мядуза аля моргонер
• 28 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Це все дуже гуманно, але мене цікавить ситуація коли не знав.
Ласковая_львица• 28 декабря 2024
Знаю одну историю. Мужчина под 40, дважды был женат, детей не было из-за него, вроде как с обеими женами обследовался, когда жены понимали, что шансов 0, уходили. Приютил какую-то не очень благополучно девушку, сироту после детдома. Она живя с ним, забеременела, родила, а дальше куда-то завеялась. Он ребёнка на себя записал, стал ему и мамой и папой. Мамаша ближе к школе объявилась, сказала, что ребенок не его, хотела забрать. Не отдал, сказал, что его, никакие эксперты ДНК не будет делать даже по суду.
Зупка_цем• 28 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ребёнка, нагулянного в браке? Вы готовы полюбить ?
Замурмишка• 28 декабря 2024
Знаю історію як пара дуже довго не мала дітей, а потім дружина з´їздила на курорт, полікувалася і моментально завагітніла.
Дитинка одна, на батька не схожа. Коли хтось зі знайомих вирішив йому ’відкрити очі’, то він втащив в челюсть зразу. Більше ніхто своїх здогадок не озвучував, його значить його.
Горлаю зрання• 28 декабря 2024
Ответ дляЗупка_цем
Судя из старпоста,мужчина узнает о том,что ребенок не его,когда долго его воспитывал.Туда же семьи усыновителей.Где мама и папа не био родители.Или вы скажете,что такого не бывает?
З вишневого садка• 28 декабря 2024
Ответ дляЗамурмишка
Чогось одразу подумала про фільм ,’стиляги,,’(так, знаю, що він рашні), коли негреня показують та дід кричить ’наш!’
Зупка_цем• 28 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Усыновители делают сознательный выбор. А в старпосте о том, что чувак узнает , что жена лядь, он рогоносец, воспитывающий последствия секса своей жены с другим мужиком. Вы готовы воспитывать ребёнка, которого муж нагулял, будучи с вами в браке? По вашему ж ’ Если мужчина любит женщину,примет и полюбит ее ребенка.Это 100%’. Наоборот же у вас тоже работает?
дама_из_декрета• 28 декабря 2024
Одружилися, вона вже була вагітна. Трохи в ’тілі’. Почалися перейми, до останнього брехала, але пологи не приховаєш. З пологового її забирала мама. Потім зійшлася з батьком дитини, народила ще двох. Через кілька років видавила прищ на обличчі, померла через три дні, стафілокок :(.
Інший випадок - сім´я, дитина, сварки/побут/мало грошей. Друга дитина. Не знаю що і як, батько робить тест ДНК - друга дитина не його. Вигнав, розлучилися, він зараз служить.
Щедрик ведрик• 28 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Боже, какой фееричный бред иногда тут пишут))
Вы вообще понимаете разницу между тем, когда один из супругов наставляет рога другому, при этом врет про ребенка. И между людьми, которые осознанно идут на решения воспитывать чужого ребенка. Вообще одинаково, правда?))
Не так страшна измена, как то, что из тебя годами делали идиота и козла отпущения.. и кто? Родной человек. Вот это то, что простить невозможно.
Мядуза аля моргонер
• 28 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Знаю, це моя історія, дуже сумна для мене
Ви така дитина?
Ума Палата• 28 декабря 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ви така дитина?
Так. До тата жодних питань, всі питання мої до мами, але, нажаль без відповідей
Бочка порохУ• 28 декабря 2024
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Тоже такую знаю историю
дама_из_декрета• 28 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
Які питання?
Вона вам звітувати має?
Рожайтретьего• 28 декабря 2024
Знаю таку історію.
В 5 років дівчинки чоловік якось там дізнався що дитина йому не рідна.
З дружиною одразу розлучився.
Аліменти сплачує, але ніякої участі у вихованні не приймає.
З дружиною одразу розлучився.
Бочка порохУ• 28 декабря 2024
Ответ дляУма Палата
А какие у вас вопросы, у взрослого человека? У вас есть папа и мама.
Кишмишная Мая• 28 декабря 2024
Ответ дляРожайтретьего
Знаю таку історію.
З дружиною одразу розлучився.
Чоловік міг би подати в суд, зробити ДНК аналіз, щоб довести, що дитина не його і не виплачувати аліменти.
Ума Палата• 28 декабря 2024
Ответ дляБочка порохУ
Тата немає, він помер, я його доглядала, лікувала до останніх днів. Він мені залишив все у спадок при наявності інших дітей (з моєю мамою) Мама своїм вчинком перетворювала моє жития на пекло, заставляоа його ненавидіти, зректися, коли мені було 18 хотіла щоб я прізвище змінила і побатькові.
булоТАЙминуло• 28 декабря 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Дебилов много
графиняВишенка• 28 декабря 2024
Скінчилось розлученням, після того, як правда проявилась, спілкування з дитиною не було. Але це не з вини чоловіка, там дитина сама не захотіла спілкуватись (був вже підлітковий вік). Пройшло майже 50 років так більше і не бачились
Манка Я• 28 декабря 2024
Не совсем такая ситуация, одноклассник беременной на девушке женился, конечно знал , что не его. Потом ещё один общий ребёнок появился. Уже 20 лет живут, все хорошо.
Рожайтретьего• 28 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Міг, але по якихось причинах цього не зробив.
TANYA 0 0 0 0• 28 декабря 2024
Ответ дляЗамурмишка
Також знаю таку пару, їм вже -+60, донька студентка, в них все добре, якщо хтось натікав, що не його, то чоловік жартом говорив ’ де б корівка не стрибала, а телятко то моє’