Крайня невістка• 30 ноября 2025
Хто працює у відділі кадрів?
Підкажіть будь ласка,якщо на першу дитину я одинока мати, а зараз заміжня та друга дитина на чоловіка записана. Є витяг ст.135 на першу дитину. Чи потрібно брати цей витяг при влаштуванні на роботу? Чи маю я якусь додоткову відпустку чи ще якісь льготи як влаштуюсь на роботу? Чоловік першу дитину не всиновляв.
Борода• 30 ноября 2025
Маєте додаткову відпустку +17 днів за одиноку мати та мати двох дітей до 14р
Крайня невістка
• 30 ноября 2025
Ответ дляБорода
Синові через 1.5 місяці 14 років. Тоді буде додоткова відпустка?
Борода• 30 ноября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Тоді, наскільки я пам´ятаю, тільки як одинока мати до 18 років 10 днів
Аноним_• 30 ноября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Так і в цьому році і в наступному і в 2027
Аноним_• 30 ноября 2025
Ответ дляБорода
Поправлю. До 15 років.
Сегодня не целуюсь• 30 ноября 2025
Ответ дляБорода
До 15 років
Винник• 30 ноября 2025
Ответ дляКрайня невістка
Буде.