oly4944• 28 декабря 2024

Як легалізувати в Україні свідоцтво про розірвання шлюбу виданого в РФ

В яку установу України для цього необхідно звернутися? Шлюб з громадянином РФ був розірваний в РФ.
Форсия• 28 декабря 2024
А зарегистрирован где?
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
А зарегистрирован где?
Теж там
Форсия• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Теж там
А в Украине не подтверждали, штампа в паспорте украинском нет?
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Нема
Форсия• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Нема
Тогда для Украины вы и не были замужем, холостячка. )
Бабуся Бетман• 28 декабря 2024
Якщо свідоцтво видане до 2022 року, до війни, то легалізуєте, якщо після то поки що законодавством не передбачего порядку легалізації оскільки міжнародні відносини розірвані
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Боюсь чи не винмунуть проблеми при оформленні шлюбу в Україні. Або в майбутньому при поділі спадку...
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Вчора видане(
Форсия• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Если вы в украинском загсе не подтверждали свой заграничный брак, то о нем и сведений нет. По правилам надо было подтверждать, делать перевод рос. доков и относить в загс, тогда и развод нужно регистрировать.
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
Не підтверджували
Форсия• 28 декабря 2024
По крайней мере так было 15 лет назад, вдруг что изменилось.
В любом случае, это делается в загсе.
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляИнгердия
В любом случае, это делается в загсе.
Дякую
Бабуся Бетман• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Вчора видане(
Тоді є варіант, легалізувати його в будь-якій іншій країні, а потім уже у нас після тої країни
Бабуся Бетман• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Так, рано чи пізно можуть виникнути проблеми
Королева Сарказма• 28 декабря 2024
https://www.google.com/search?q=%D0%AF%D0%BA%2B%D0...
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую.
Я читала це
Може я неправильно зрозуміли текст, але свідоцтво треба засвідчити в російському консульстві в Україні
Королева Сарказма• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Дякую.
Я читала це
Зараз всі консульські послуги для українців, пов´язані з росією,надаються через треті країни.
Вам треба рухатись в цьому напрямку.Знайомі щось робили через Прибалтику здається,або через Польщу.
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую. Значить не варіант. Людина невиїздна
Королева Сарказма• 28 декабря 2024
Ответ дляoly4944
Вони письмово вирішували.Не знаю як,але була переписка,з відправленням документів.Ніхто нікуди не їздив
автор oly4944 • 28 декабря 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Дякую