Електрохарчування• 28 декабря 2024
Чи можна побачити любов?
Відразу вибачаюсь що влажу в жіночу компанію, але в кого як не в Вас запитати.
Отже, шлюб котиться в прірву, і я ставлю палки в колеса щоб призупинити цей рух. І основна причина чому ми разом це маленька дочка, яка по справжньому нас любить, а ми її. Можливо, я недостатньо сильно кохаю, або невмію по справжньому., не знаю, але любити це більш наш вибір а ось бути любимим це вже нам подарунок. Так от, зараз я розумію, що реальна ціль мого життя це любити і бути любимим. В комплексі. От скажіть як побачити прояв любові? Може я сліпий, і чогось наговарюю на дружину? Я ніколи не отримував від неї обіймів, поцілунків, до весілля теж. В ліжку вона, як би це лайтово виразитись, як героїня анекдотів про колоду. Ніякі розмови нічим не закінчуються, вона вважає що факт що вона готує їсти, підтримує порядок в домі, родила дитину і проводить з нею більше часу - це вже великий прояв кохання, а якщо в мене є якісь проблеми то до психолога, сексолога сам і звертайся. До неї я можу торкатись лише тоді коли вона сама попросить типу массаж, і то певних місць, всі ерогенні зони для мене табу бо це її тіло і тільки вона може до нього торкатись. І чим далі ми живемо тим радикальніше її риторика. При цьому якось в момент сварки призналась що якби мала власне житло то ніколи б ніяких відносин ні з яким чоловіком не заводила.. Я дуже спокійний, врівноважений, без шкідливих звичок , але друзі зі сторони кажуть що я "тряпка". Розумію, що по цих словах нічого не зрозуміло, але все ж як побачити чи є тут любов? І взагалі, як можна вирішити задачу з зірочкою: коли хочеться щоб дочка росла в сімї але при цьому не хочу щоб сімя складалась з двох бездушних один до одного людей під одним дахом. Щось порадите?
Катруся 777• 28 декабря 2024
Автор, про любов не обов´язково говорити. Любов - це смачно приготовлена їжа, коли ви приходите додому, а жінка суєтиться Вам швиденько накрити стіл, це коли вона сідає біля Вас і розпитує, як пройшов день, це коли вона псіхує, що ви не одягаєте шапку взимку, коли вона забирає дитину зранку на вихідні з вашої кімнати, щоб тато поспав, бо він багато працює і втомлюється, коли вона перепитує, як ви себе почуваєте, чому такий сумний. Не обов´язково говорити словами, дійсно, не всі можуть говорити ротом ’я тебе люблю’, але всіма діями можуть показувати це. Дотики - це теж індивідуально, не всі люблять сюсю-мусю. Я, наприклад, ні, але це не означає, що не люблю свого чоловіка. Комусь більше потрібно дотиків, комусь взагалі ні, але то не означає, що дружина погана. Я теж раджу поговорити з нею по душам. Якби ми її версію всього цього почитали, то можливо, побачили б і у вас якісь недоліки, про які ви не пишите. Тому судити не знаючи повної картини важко. Але те, що потрібно з нею відверто поговорити - це точно
Птица секретарь• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Ось два останні речення в точку. На мою думку головне в сімї коли в двох схожі цілі, між ними взаємоповага, підтримка, бажання бути разом то якісь непорозуміння в ліжку йдуть на другий план, і зрештою чимось можна жертвувати заради партнера. . Але виявилось що жертвувати повинен один я...
В першому шлюбі мене дитина не втримала. В другому не була вже такою впевненою, дитина від першого шлюбу, вік і думки, що я нікому не потрібна буду. У вас інша ситуація
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Есть подозрение, что строчит не мужик, а любовница мужика, которой напели в уши про жену, которая вся такая железобетонная и живет с ним ради ребенка. Дамочке надо подтверждение, что там любви нет )))
Чего все всцепились в эти Пять языков любви? Завтра будет 10 языков любви и 157 измерений секуальности. И шо теперь?
Помешались все на этой тактильности
Жена отдает ему время и заботу, вывозит быт. Разве это не признак любви?
Помешались все на этой тактильности
Скорее ее просто быт и рутина задолбали,как и большинство на определенном этапе брака.
Автор,вы просто ищете себе оправдание чтобы сходить на лево,да?
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Ответ дляПатика-мотика
В смысле помешались? Я без тактильности подохну просто
А я с тактильностью сдохну)
Запорожьемойдом• 28 декабря 2024
Автор,вы просто ищете оправдание себе,хотите бросить жену и ребенка или завести любовницу. Ваша жена была такая и до брака. Чего вы сейчас приколупались??
НаливайКа• 28 декабря 2024
Если то, что вы пишете правда, то вам сначала надо осознать, что на вас ездят и постараться переломить ситуацию. Не будьте тем, на ком ездят. Женщины в большинстве случаев не ценят ’тряпок’, им тоже нужны границы, и они их проверяют. Вам сели на шею.
НаливайКа• 28 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Помешались все на этой тактильности
Человеку нужны объятья, поддержка, нужно быть услышанным. Никакая тарелка супа и глаженые штаны этого не заменят.
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Так бачив. Книга називається 5 мов кохання.читав, правда занадто пізно. Але до весілля вона ніколи не сварилась , була злагідлива, шукала в лікарів можливості отримати хоч якесь бажання сексуальне, а тепер вона грає роль самої як вона є
Потому что у нее на тот момент возможно не было других кандидатов в мужья, или Вы были самым перспекивным и покладистым, простите, дурочком, которого захомутай, а потом крути им как хочешь, мозг Вам, еще раз простите, засрала. У Вас что больше не было других женщин или она самая достойная оказалась? Так сильно ее любили что ли или давала и не отказывала Вам? Вот по-честному ответьте.
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2024
Ответ дляКашка-маняшка
Якщо дружно живете - це вже добре. Я вас розумію, але який маєте вибір? Отримуйте задоволення від того, що вас оточує, а саме нормальна родина, донька, дім, у якому затишно та приготовлено.
Раптом зустрінеться кохання у вас чи у неї, тоді й будете про це розмірковувати, але воно може й не зустрітися, тож спробуйте бути щасливим, у вас нормальне життя.
Та уже не будет ему никакого счастья, он уже задумался над этим, как он будет себя пересиливать? Не, полно мужиеов живет в семьях потому что им так удобно и без любви, а любовь на стороне добирают и их все устраивает, но я так понимаю автор еще до этого не дорос.
Сирожено_пирожено• 28 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Я не знаю який саме лікар направляє на діагностику гормонального фону і призначає таблетки для підвищення лібідо
А это точно было? Может наплела Вам с трикороба тогда, пообещала измениться, что станет вся такая секси-пекси, а там забеременела, и уже как бы и не до этого. Так было или нет?
Сон і дрімота• 29 декабря 2024
Ответ дляНаливайКа
Кроме объятий Вас что-то интересует? )))
Хотя бы легкая - легенькая такая логика
Его текст: ’... я можу торкатись лише тоді коли вона сама попросить типу массаж, і то певних місць’ Т.е. Вы считаете, что человек, который допускает до тела для массажа - это не тактильный
И она сама проси массаж, так? Значит, массаж он делает лучше, чем обрабатывает эрогенные зоны. И она однозначно тактильная, но он не умеет
Хотя бы легкая - легенькая такая логика
Електрохарчування
• 29 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Чесно, відповідаю. У мене занижена самооцінка це раз, і перед тим в мене були відносини з дівчиною - повною протилежністю теперішньої дружини. І памятаю це були постійні ревнощі, пристрасті і я собі надумав що рано чи пізно я видохнусь і буду замінений на кращий варіант. Тому тиха спокійна гавань, розміреність мені здалась саме тим що необхідно щоб жити довго й щасливо. А все чого невистачає додасться, притреться тощо.
А так Ви праві, кандидатів на чоловіків у неї не було, плюс завищена самооцінка, плюс життя на зйомній кімнаті зробили вибір в мою сторону.
Електрохарчування
• 29 декабря 2024
Ответ дляСон і дрімота
Хотя бы легкая - легенькая такая логика
Тут проблема трохи глибше. Вона наспоавді не хоче отримувати задоволення. Просто психологічно не пропускає цей момент.
Її слова: добре що мені це не подобається, бо якби подобалось це була б залежність, я б прогиналась і танцювала б навколо цього *уя, як деякі представниці жіночої половини, які зраджують у неї на роботі своїм чоловікам, терплять якісь приниження, побої, живуть з алкоголіками і це все лише заради якогось кексу від якого в них забирає розум. А вона не така...
Електрохарчування
• 29 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
Так, я розумію, що багато так живе, отримуючи від дружини одне, а від інших, те чого йому не вистачає, адже ідеальних людей не буває. Але зрада це для мене табу.
Електрохарчування
• 29 декабря 2024
Ответ дляКатруся 777
Дякую, що написали свою думку. Звісно, я розумію що такі речі витають в повітрі і їх краще видно нам самим, а не зі сторони. . Для повноти картини, Звичайно, і в мене є недоліки. Я процитую ті речі які часто чую про себе, в т. ч в розмовах з подругами і її батьками.
- я кухаркою, нянею не наймалась
- він всі гроші витрачає на житло, гараж, авто одне, авто друге, а не на мене, і ще він допомагає фінансово своїм батькам, а це неприпустимо, бо це сімейний бюджет
- він не дарує мені дорогих подарунків
- я не впевнена що ми будемо відпочивати так як інші,
- він економить на собі а на мені економити я не дамся
- хай би найняв няню а мені треба відпочити, і то чим по далі , я не винна що кордони закриті
- він заробляє гроші а я то вагітна то в декреті. От скільки б я за цей час заробила.
- я в ньому невпевнена, бо він в старості буде схожий на своїх батьків, тобто дача, приземленість, пенсія 2900. А вона себе бачить успішною, енергійною, заможною подорожувальницею, яка може дозволити собі піти в будь який ресторан.
- я кухаркою, нянею не наймалась
- він не дарує мені дорогих подарунків
Сирожено_пирожено• 29 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
У нее очень тяжелый характер, мягко говоря, ну, и она с прибабахами - извините меня. Кто живет с алкоголиками из-за ..уя? У них большие проблемы с потенцией. - у нее много заблуждений на счет других и какие-то свои травмы психологические плюс к Вам неприязнь, злость и недовольство.
Сирожено_пирожено• 29 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Очень Вам не повезло. Сочувствую.
Сирожено_пирожено• 29 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Вы живете в городе в квартире или в своем доме в селе? 2 мпшины у вас, одна Ваша, другая жены? Она сейчас не работает? Ребенку сколько?
Електрохарчування
• 29 декабря 2024
Ответ дляСирожено_пирожено
В місті, в будинку. Житло куплене моїми батьками. Одне авто сімейне інше по моїй роботі, дружина права має, але їздить тільки зі мною, самій недостатньо вмінь. Зараз працює, бо дитина в садочок ходить. А яке це відношення має до назви теми?
Сирожено_пирожено• 29 декабря 2024
Ответ дляЕлектрохарчування
Чтоб понять условия жизни, в которых вы живете. Если бы все было зашибись, то я бы сказала, что она с жиру бесится, - я к этому.
Я думаю у нее возможно не завышеная самооценка, а завышеные ожидания и требования к мужчине изначально, она выбрала Вас так как вариантов других не было, и Вы в принципе были неплохой, спокойный, вероятно рассчитывала, что Вы НЕ будете к ней слишком требовательны в сексе и решила, что 50/50 Вы ее устраиваете, вряд ли у нее была к Вам какая-та любовь, ребенка то хотя бы одного родить надо было ей, тем более семья ж, ну то такое. Про машину я спросила, думала, что вторая машина жены - ну, типа подарка какого-то значимого для нее может, раз уж никуда вы заграницу не возили ее раньше, думала может есть что-то другое значимое. И мне не понятны ее желания вот эти, чтоб было дорого-богато, она вообще соответствует им, она всегда была как сказать такая вся ’дорогая женщина’, чтоб там шубы, бриллианты, острова? - или это она просто мечтает об этом, а Вы не зарабатываете на ее хотелки? И вот это - если бы не беременность и декрет, она бы много денег заработала, - она вправду удачная была в бизнесе, ее работа ей приносила много денег, что она могла себе позволить до этого все, что хотела?
Електрохарчування
• 01 января в 14:13
Ответ дляСирожено_пирожено
З новим роком. Дякую що висловлюєте свою думку, яка, до речі дуже логічна і Ви відчули повністю мою ситуацію. Отже, до одруження, вірніше заручин, вона працювала на кількох роботах, розвивалась, вчилась, збирала гроші на своє житло. Мені це імпонувало, а потім вона залишила одну роботу, найлегшу. Зявилось де жити, почала витрачати свою не сильно велику зарплату на себе, шопінг, кафе, потім був декрет, і чесно кажучи я її обмежував в грошах, бо першочергово треба було закінчити ремонт, меблі, а в неї якийсь принцип такий що в мене в житті того не було а в дитини буде, і повинне бути все хороше, фірмове, і вона замовляє з інстаграм сторінок з європи дешевше ніж в магазинах і тому економить мої кошти. Їй помагали фінансово її батьки на ці покупки, при цьому ні з ремонтом ні з меблями ні фінансово нам ні каплі. От після цього вона дуже сильно прохолола до мене. Зараз після декрету може за день потратити в магазинах пів зарплати прийти з хорошим настроєм, враховуючи що купує що попало, часто маленьке по розміру і просто викинуті гроші, а потім тиждень в неї депресія бо немає грошей на свої хотєлкі, бо це все я маю фінансувати а не вона.
Ці всі гордині то від батьків, вони так живуть і вона теж має такі задатки. Плюс вона лікар, а в мене робітнича професія.
От зараз ми спілкуємось на побутовому рівні, я більше виконую жіночі функції типу готування, прибирання, поклав під ялинку подарунки, а сам нічого не отримав, навіть подяки. Сумую цілий день, вона побачила мою печаль, і каже, всі проблеми в твої голові. От так весело.