Крошечка-хаврошечка• 28 декабря 2024

Податки в Канаді! Райське життя. Хто сюди хоче?

Ми щось кажемо про податки в Україні? Я вас прошу!
Отже, про податки в Канаді, давайте порахуємо.
Влаштована я як працівник (employee)
Ось мій чек. 3353 моя зп.
І ось скільки я отримала на руки. 2475.
Я була не поганим працівником , і отримала бонус - 3313. Ну і звісно я повинна з нього також заплатити податок. І мені залишилось 1786. Супер?
І все б нічого, але на кожен товар ( окрім дуже маленької групи продуктів) що ти купляєш в Канаді треба заплатити HST . Це десь 7-13%. Ти дізнаєшся скільки тільки в кінці, коли побачиш чек.
А ось я замовила косметику з Кореї. На 100$, і що я бачу - сплатіть митний збір. 42 $!!! На посилку , яка коштувала 100$!!
Просто райське місце, боже бережи Україну. Як ж хочеться додому , до тих 20%.
P.S в Україні я заробляла більше, ніж наразі в Канаді.
P.P.S виїхала, бо в мене маленька дитина і наше місто постійно бомбили, і ракета може прилетіти будь куди, навіть на західну.
P.P.P.S чому саме Канада? Тому що тут були родичі, котрі кричали, що допоможуть чим зможуть і вже роботу знайшла і боюсь вже рипатись, бо дитині 3 роки, тут вже хочаб садок є.
Ms. При теле• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Вас не смущает, что в Украине ндс на покупки 15% и налог почти 50% ?
Пенсии 60 евро, зарплаты у большинства 200-250 еаро, цены как в Канаде и никакой помощи людям, даже выплаты впо почти у всех забрали.
Рай, да ?
НДС 20% и только на некоторые мед товары 7%
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Де я жаліюсь? Я показала податки, я що тут пишу , що з голоду помираю? Я кажу, що ті хто ниє про податки в Україні, повинні подивитись на інші страни

вы сравнивайте еще зп в час. в Канаде сколько? 15, или выше? а в Украине? до 50 грн дотянуло, надеюсь.
Жменятко• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Реально навіть психологічно легше, коли вже в ціні. А тут кожен раз - сюрприз! Розраховувала на одну суму, а тут зовсім інша.
Про які 20 відсотків податку йде мова?
24 вже
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Після прильоту в мене паніка і не змогла знаходитись в Україні. Виїхала півтори роки тому
Куча мест, где не было ни одного прилёта вообще. То вы так хотели остаться в Украине
Милота• 28 декабря 2024
Ось мій чек. 3353 моя зп.
І ось скільки я отримала на руки. 2475.(с)

Україна:
18% НДФЛ
5% військовий збір
22% єдиний соціальний взнос
Маємо 45%
3353 - 45% =1844,15

окрім дуже маленької групи продуктів) що ти купляєш в Канаді треба заплатити HST . Це десь 7-13%

А ми за всі продукти, навіть цукор, хліб, борошно, молоко 20% платимо.

Ну, ввоз товару поки 150 євро без мита.
Якщо не вліз - мито 10% й 20% пдв
Тільки 20-50 баксів для того, хто живе в Канаді не 50 баксів для українця. В нас мінімалка 200$

Так що поплачте, автор, як вам погано, ми пожаліємо)))
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Но в Швейцарии после всех необходимых трат у вас останется больше свободных денег (не зп, а именно свободные деньги после аренды, страховок, еды) , чем в Германии.
как и у автора, в Канаде. а в Украине не хватает на существование людям, а она пишет, как же хорошо
Миссис Буркул• 28 декабря 2024
Ми поїхали родиною в Канаду і звідти переїхали в Європу. Канада для мене - країна розчарування. Я не знаю чому навколо неї був такий ореол типу це «країна -мрія» Мабуть, ще з девʼяностих лишилось, коли на фоні нашої тотальної опи, там здавалось все супер.
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляМиссис Буркул
Там и сейчас супер, на фоне Украины.
Но да, есть страны где и по налогам лучше и по климату.
Корсет_на_шурупах• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Только у вас паника? Все остальные железные? Откуда вы выехали?
ШобВам_КакНам• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Там и сейчас супер, на фоне Украины.
Вы там не были. Там не супер даже если сравнивать с военной Украиной)
автор Крошечка-хаврошечка • 28 декабря 2024
Ответ дляМилота
Ось мій чек. 3353 моя зп.

Україна:
18% НДФЛ
5% військовий збір
22% єдиний соціальний взнос
Маємо 45%
3353 - 45% =1844,15

Ну, ввоз товару поки 150 євро без мита.
Якщо не вліз - мито 10% й 20% пдв

ЄСВ сплачує роботодавець
Тож якщо у вас прописана зп 3300, ви сплачуєте тільки 23%, досить ЄСВ сюди усюди пхати
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Что же там хуже, чем сейчас в Украине ?
ШобВам_КакНам• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Что же там хуже, чем сейчас в Украине ?
Поезжайте посмотрите
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
Тоже не всегда, от ЗП зависит. Мне финансово в Украине комфортнее было
успокойте_Меня• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Ой, з цими податками.
Мені он чергова ображена вчителька доказує, що репетиторство без сплати податків то благо, вважай меценацтво.
І ниє, що зп мала. А де взяти велику, якщо вчорну такі як вона пашуть.
А вы готовы платить больше, если репетитор как ФОП будет зарегистрирован?
Что-то я очень сомневаюсь.
Если нормальный репетитор и ему невыгодно работать за копейки, да ещё и налоги платить, то вы точно не будете платить за час его работы по 900 грн, например.
ЭмчЭндЭм• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
А вам говорят, что во многих странах налоги меньше чем в Украине и учитывается всегда состав семьи. В Канаде налоги меньше, вы просто привыкли платить 5%, а вы вспомните проект дія.сіті для айтишников, на доу чуть не пообкакивались и скоро к нему вернутся.
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Поезжайте посмотрите
Вы не сливайтесь, а ответьте конкретно. Но вы не ответите, потому-что написать нечего
Потринділиця• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
Заметно,как ’не хватает на существование’.В топ темах о зп посмотрите.При такой войне,мы еще неплохо держимся.
энциклопУдия• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Рай, да ?
150% чего уж. и вообще в минусе. капец финансисты
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
минималки сравните. в Канаде и Украине. в Украине на минималку выжить нельзя.в Канаде - можно существовать
Огірок та Помідорчик• 28 декабря 2024
Розкажіть ще скільки витрачаєте? І на яке життя вистачає. Просто цікаво
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ЄСВ сплачує роботодавець
Но он с ЗП платится
Потринділиця• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Пусть автор возвращается в Украину, в спокойный городок, снимает квартиру за 250 долл и живет в раю)
Но она почему-то не хочет )))))
Мerida• 28 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
я пишу о минималках
Потринділиця• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida

Поедете,снимите за 2 тыс дол жилье и 2200 зп получите.Потом расскажете
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ЄСВ сплачує роботодавець
У фонді оплати праці це гроші, які витрачаються на працівника. Як і в Канаді. Те, що їх оплачує роботодавець чи робітник, не важливо.
В Україні життя дорожче пропорційно до витрат. Хоч як не крути. Морально легше, бо там все життя прожили і звикли до усього. Дім є дім, як не крути.
Я не чарівниця вам• 28 декабря 2024
Ответ дляviter33
В чому проблема повернутися зараз в Ужгород-Мукачеве (де шахеди/ракети лише в новинах бачили), заробляти більше, сплачувати податків менше, отримувати посилки безкоштовно (без мита), орендувати житло вдвічі дешевше, ніж в Канаді ?
Як ви вже задовбали цим Закарпаттям
Прилітало вже і сюди, аросто не дуже поширена ця інформація
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляПотринділиця
Странно, там так плохо, в Украине рай, но не возвращаются, сидят плачут за райской жизнью в Украине 🤣
Потринділиця• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Но она почему-то не хочет )))))
Есть дешевле