Крошечка-хаврошечка• 28 декабря 2024

Податки в Канаді! Райське життя. Хто сюди хоче?

Ми щось кажемо про податки в Україні? Я вас прошу!
Отже, про податки в Канаді, давайте порахуємо.
Влаштована я як працівник (employee)
Ось мій чек. 3353 моя зп.
І ось скільки я отримала на руки. 2475.
Я була не поганим працівником , і отримала бонус - 3313. Ну і звісно я повинна з нього також заплатити податок. І мені залишилось 1786. Супер?
І все б нічого, але на кожен товар ( окрім дуже маленької групи продуктів) що ти купляєш в Канаді треба заплатити HST . Це десь 7-13%. Ти дізнаєшся скільки тільки в кінці, коли побачиш чек.
А ось я замовила косметику з Кореї. На 100$, і що я бачу - сплатіть митний збір. 42 $!!! На посилку , яка коштувала 100$!!
Просто райське місце, боже бережи Україну. Як ж хочеться додому , до тих 20%.
P.S в Україні я заробляла більше, ніж наразі в Канаді.
P.P.S виїхала, бо в мене маленька дитина і наше місто постійно бомбили, і ракета може прилетіти будь куди, навіть на західну.
P.P.P.S чому саме Канада? Тому що тут були родичі, котрі кричали, що допоможуть чим зможуть і вже роботу знайшла і боюсь вже рипатись, бо дитині 3 роки, тут вже хочаб садок є.
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
А вам говорят, что во многих странах налоги меньше чем в Украине и учитывается всегда состав семьи. В Канаде налоги меньше, вы просто привыкли платить 5%, а вы вспомните проект дія.сіті для айтишников, на доу чуть не пообкакивались и скоро к нему вернутся.
На доу немного из-за другого он всем не нравился (что частично оказалось правдой)
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Так это ваш выбор - работать за 200 долларов
Нет, это не мой выбор, это реалии большинства.
В Украине большая часть людей живет за чертой беднности.
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМerida
минималки сравните. в Канаде и Украине. в Украине на минималку выжить нельзя.в Канаде - можно существовать
Так мы же не про минималку говорили.
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Подивитися де?
Скільки тих новобудов на усе населення України?
Отож, у нас треба крутитися постійно, щоб рівень життя був на одному рівні. Якщо так будуть крутитися десь у Канаді, то і грошей більше отримають і дозволять більше.
Але, звичайно, тільки у рамках закону, до чого у нас не дуже люди звикли.. І я зараз не про причини, бо так, є на то свої причини.
Нет, вы не правы. И я думаю, что мало где жили кроме Украины
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляШанельКуКу
Люди,ви що.
Виїхала людина, добре. Їй там спокійно. Навіщо бігати в підвали, якщо можна цього не робити?
А кто против ? Выехала и отлично.
Но вот эти басни какой рай в Украине, по сравнению с другими странами, выглядят смешно
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Думайте, у вас є на то право.
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Многие за чертой бедности, как и в других странах, но не большая часть Украины
успокойте_Меня• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Ну з чого ви берете оце: ви точно не будете платити більше?
В перспективі я мрію про те, щоб вчитель отримував достойну зарплату і вчив дітей в школі. По зараз виглядає все дуже навпаки, вчитель нездатний дати знання в класі, але чомусь дуже навіть здатний дати їх за окрему плату персонально. І такої кількості репетиторів як в Україні я просто ніде не бачила. Ну не можуть люди, які навчають дітей, самі порушувати закони під соусом ’а що такова? нам мало платят’.
Я этих людей прекрасно понимаю, хотя сама так и не делаю.

Понимаю, что люди не готовы репетиторам платить нормальные деньги - все ищут подешевле - это я знаю и по своим языковым услугам и по репетиторству в том числе. А найти много клиентов репетитору невозможно и поэтому или он неофициально работает за копейки или официально за большие деньги - только эти большие деньги никто ему платить не будет - вот в чем проблема. Если бы вы были репетитором, то знали бы, как не просто найти клиентов по высокой цене.
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Думайте, у вас є на то право.
Тут согласна с вами) Как и у вас есть право успокаивать себя тем, что все вокруг бедны
PORKA• 28 декабря 2024
Ответ дляМилота
Як би в нас через свинорилих не фільтрувалося… хай автор порівняє Канаду й Україну в соціальному плані. Я в Україні з повноліття ні в одного безкоштовного лікаря не була. Приберіть податки за це, я краще оплачу послугу.
Так я ж про це й кажу, щоб порівняти Україну і Канаду треба й податки на рівні. А ще відповідальність. Несуть у нас відповідальність лікарі за те, що не лікують нормально, чи вчителі за те що не вчать? Якими виростає покоління? Точно таким же, хочуть жити як в високорозвинених країнах і при цьому шукають можливості надурити систему в усіх можливих місцях. Це так не працює.
Спасу мир• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Шо ви мені розповідаєте ’як у шахті темно’
Я туй жию і знаю краще ніж ваші понаїхавші знайомі!
Та він навіть Мукачево не знає як ся пише, то МукачевЕ, то Мукачевому. Розповідає туй нам.
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Большая часть украинцев живет за чертой бедности, это официальная статистка, у вас гугла нет ?
В Канаде тоже куча пенсионеров, что всю жизнь работали и теперь они роются по мусорникам ?
Милота• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Прям усі живуть, не знають куди кошти витрачати. Дуже високий рівень життя, ага
Кредиток взагалі ні в кого немає)))
Грошей всім вистачає
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляМилота
Кредиток взагалі ні в кого немає)))
Грошей всім вистачає
та де там
У всіх мільйони, оно, новобудови купляти не встигають, автівок у салонах не вистачає
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Подивитися де?
Вообще не факт.
Особенно если нуля приедете с обычной работой, без особых способностей.
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
Ну что с вами разговаривать? Все понятно: в Украине плохо, в Канаде хорошо. Выезжайте в Канаду, покажите нам пример, как устроить себе достаток в жизни. Только на социал не садитесь, а своими силами
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Це офіційна інформація
А ви судите по автосалонам і новобудовам
успокойте_Меня• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Бедных большинство.
Есть и богатые и середнячок - но их в процентном соотношении нааамного меньше, чем бедных в Украине.
ШанельКуКу• 28 декабря 2024
Ответ дляПочемучка
А кто против ? Выехала и отлично.
А це залежить від того хто де і як див в Україні і як влаштувався там
Для мене рай, бо порівняла.
Для когось ні.
Для сестри в Канаді краще, бо тут вони бідували. Там теж не солодко, але стабільно.
барабанщица• 28 декабря 2024
У 2021 році Канада прийняла рекордну кількість іммігрантів — понад 401 000 нових постійних жителів.

У 2021 році з України виїхали
понад 600 тисяч громадян, які не повернулися. Це найвищий показник за останні 11 років.
У мене все
вентиляторная• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
А там несут?
успокойте_Меня• 28 декабря 2024
Ответ дляPORKA
Вы думаете, что в других странах врачи и учителя несут ответственность?
Это анекдот
Кашпо• 28 декабря 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Я приблизно знала про податок, але не знала про той клятий HST
В Україні цей податок ще вище, 20%, просто він вже вписан в ціну. Ми усі сплачуємо ПДВ з будь-якого товару, або послуги. Так що, в Канаді навіть трохи меньше. До речі, на самому початку української незалежності в 90-х ПДВ не було, але це був зовсім невеликий період. А загальний податок з заробітної плати теж приблизно вже 27% (на дохід+ пенсійний+ військовий збір 5%) так само, як і в Канаді. Щодо оподаткування покупок з-за кордону, то це весь час обговорюють та теж напевно скоро буде вже з 0 (зараз з 100 дол.)
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ длявентиляторная
Вообще не факт.
З простою роботою без здібностей в Україні багато заробляють?
всегдаДаДа• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
який в канаді соціал?
Альфред Шнитке• 28 декабря 2024
Ответ дляМіняйловна
Це офіційна інформація
Официальная информация такова, что у нас многие в тени работают. Так же в статистику не считаются фопы, сдача недвижимости в черную и так далее. Официальная информация - это и то, что в стране войны нет. А она блин есть.
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Еще раз. Это я создаю темы чтоб ныть ?
Зачем мне ехать в Канаду ?
Не надо писать чушь просто какой ужас в Канаде и рай в Украине.
Ноль аргументов у вас, ни одного просто, один слив.
Поэтому диалог с вами ни о чем . Адиос!
Міняйловна• 28 декабря 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Я ж про це писала вище
За рамками закону. І це не на користь країні
барабанщица• 28 декабря 2024
Ще якось пропустили, що автору дали зарплату за 86 годин
В Україні ( у більшості ) 160 годин треба гарувати
Почемучка• 28 декабря 2024
Ответ длявсегдаДаДа
який в канаді соціал?
Там просто поток сознания, не обращайте внимание