Розбещена цяточка• 28 декабря 2024
Что то вкусное в тарталетках
Что вы готовите на нг стол в тарталетках?
Млинці зі смайликом• 28 декабря 2024
Крем сыр с лососем, авокадо и огурчиком. Печеночный паштет. Еврейский салатик
Невісточка ж• 28 декабря 2024
В прошлом году делала так: крем сыр, зелень, порезала мелкими кусочками отваренную креветку, все в песочную маленькую тарталетки. И сверху креветка целая
Ноу коммент• 28 декабря 2024
Робила на Різдво тарталетки з крем сиром а зверху креветки (чищені трохи підсмажити з маслом і часником)
Було смачно, але солодкуватий смак тарталетки перебивав смак креветок і вони майже не відчувались (хоча на упаковці тарталеток було написано що вони для солоних закусок)
Заліковий троль• 28 декабря 2024
Ответ дляМлинці зі смайликом
Щось назва салату не відповідає дійсності)
Папобус• 28 декабря 2024
В покупних нічого, бо вони самі по собі не смачні.
На нр зроблю з млинців мішечки, в яких будуть гриби, сир і часничок і бочечки з філадельфією і ікрою.
Вина і віскі докупила, діти просять на свято смаженої картоплі
Сладкий лимончик• 28 декабря 2024
Ответ дляБокс-орун
С печенью трески и еще с тунцом.
Классические под красную икру.
Поділіться вашими варіантами з рецептами
Молчавочка• 28 декабря 2024
Масло/сливочный сыр с икрой или красной рыбой. Печень трески с яйцом и луком шалот. Печеночный паштет. Паста типа гуакамоле, сверху можно положить коктейльную креветку. Один раз у меня подруга заморочилась и перебила блендером отварную картошку с буряком, добавила майонез, положила в тарталетки а сверху этого пюре - кусочек сельди матиас. Такая «шуба» на новый лад.
Бокс-орун• 29 декабря 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Тут більше стандартний рецепт +фантазія, але ці варіанти подобається усім хто пробував.
Печень трескі
Кукурудза
Твердий сир
Зелена цибуля
Яйця
По смаку домашнього майонезу, але не багато.
Тунець
Плавлений сирок
Солоний огірок
Яйця
Зелень
Домашній майонез
Печень трескі
Кукурудза
Твердий сир
Зелена цибуля
Яйця
Тунець
Плавлений сирок
Солоний огірок
Яйця
Зелень
Домашній майонез
Сладкий лимончик• 29 декабря 2024
Ответ дляБокс-орун
Печень трескі
Кукурудза
Твердий сир
Зелена цибуля
Яйця
Тунець
Плавлений сирок
Солоний огірок
Яйця
Зелень
Домашній майонез
Печень трескі
Кукурудза
Твердий сир
Зелена цибуля
Яйця
Тунець
Плавлений сирок
Солоний огірок
Яйця
Зелень
Домашній майонез
Дякую. Заберу собі рецепт!