Леді Душка• 28 декабря 2024

Хвасталка ванною

Основні роботи завершені, тому тішусь (хоча у кожного свої смаки, звичайно - але зараз мені подобалися саме таке)... Залишились дрібнички - пралка, кошик для прання і лиштва на двері (+ шпаклювання стелі, але трохи згодом)

P.S.: у мене зараз 2 чорних кошенятка, тому чорні коти на картинках
Втомилась• 28 декабря 2024
Ото дівчата.......все об......рали. Впевнена, у багатьох старе-обшарпане
Авторе, мені подобається! Затишно, не скучно
А картини вологостійкі? Бо ж ванна, підвищенна вологість
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Автор, а плитка у вас уценка из остатков? Или почему она вся разная?
Бо настрій такий
Перша скрипка• 28 декабря 2024
Для мене як то кажуть ту мач
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Автор лучше для душевой делать отдельное пространство а эта занавесочка не для душевых еще и унитаз рядом уже не пожалейте сделайте стеклянную перегородку хотя бы от унитаза глупо, Ваш скос до одного места вода по всей комнате будет
Мусите просто повірити що це не так, не бризкає повсюди, живемо вже так місяць
Бабулька• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Бо настрій такий
Т е вы ближайшие лет 10-15 планируете находится в таком настроении?
После шести ни-ни• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Діти є?
ЛюблюДевчонок• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Теплі світильники і стільниця і полички... А за межами ванної на підлозі дерев´яна плитка, тому все логічно якщо дивитись загалом а не точково
А вот эта узкая полочка над ванной с картиной, вазоном и аромодиффузером...Вы понимаете, что ее там быть не должно или она должна быть шире, ниже и с бортиком? Потому что, где вы будете держать средства для мытья, вообще непонятно. Все ваши полочки скйчас в их виде и месторасположении не несут никакой утилитарной функции. Иначе, упав в пятый раз, вазон вам сделает дырку в акриловой ванной. И это не шутка.
В гости звали?• 28 декабря 2024
какая то странная ванна. в неудобном месте, скошена
как то не уютно
После шести ни-ни• 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
Незрозуміло де засоби для душу, шампуні, маски тримати.
Раз одела не бу• 28 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
Після німецьких ванн мені ваша дуже гарною видається)
О, покажіть)
Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Не затікає..але Вам видніше
от якраз затікає, просто ви ще не користувались, от почнете там не тільки руки мити але й вмиватись і побачите цілі озера на столі. Вам поставили рукомийник а не умивальник. Умивальник має бути такою шириною коли ви робите такий жест і ваші два ліктя на прямій лінії, ось ця довжина між вашими ліктями це мінімальна ширина умивальника, чим ширше тим краще, і до того ж, рукомийник занадто далеко від краю стола, як ви збираєтесь умиватись і зуби чистити? наскільки далеко вам треба буде нахилятись? довго зможете стояти в такому становищі без болю в спині?
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляЖена миллионера
Красиво, но я бы добавила больше наворотов на такой площади.
Конечно, два умывальника, больше места для хранения, хорошую душевую стойку или кабину, биде, сауна маленькая еще вошла бы😁
И еще..из ванной вылазить..неудобно кмк...и полки слишком высоко..доделайте зону ванной
Та ця ванна буде прийматись раз на рік... Пінку налила і валяйся собі
Раз одела не бу• 28 декабря 2024
Ответ дляКоролева спама
Гарно)
І картини які класні))))
Картини класні, але всі в зеленій гаммі. На мій смак, було б непогано одну в жовтій зробити, підтримати колір стільниці.
Перша скрипка• 28 декабря 2024
І від чорних швів і живою стелі відчуття бруду, наче кімната боудна у стара
Аноним_1859• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Тому робляться спеціально скіс, аби вода стікала... Таке треба знати
те скошування не сильно допомоге, потрібен хоч бортик. вибачте, але у мене теж відчуття вбиральні у кафе якомусь. чи готелі. немає затишку
Дайте вподобайок• 28 декабря 2024
Очень красиво, только не видно доступ к трубам ,у нас сейчас течь и придется все разбирать(
Не зацілована• 28 декабря 2024
Ота шторка хрєнь якась
А так в цілому норм.
Квіти справжні? Їм там норм?
Значит надо• 28 декабря 2024
В загальному класно , шторка норм , як набридне зміните . А біде ?
Викачую яйцями• 28 декабря 2024
Все очень классно! НО явно промахнулись с дверным проемом...
Работать надо• 28 декабря 2024
Как в кафешке туалеты, не плохо на любителя
Главное что вам нравится
Ацетилсалициловая кислота• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Там буде пралка і кошик для брудного... У ванній рушники чисті не зберігаю, у гардеробі такі речі зберігаю... Гелі і ТД на поличках відкритих
Еще и стиралка. Так тем более мыльно- рыльное на открытой площади будет все портить. На полу стоять? Вы не набегаетесь куда- то за средствами постоянно. Честно.
Делайте полки под столешницей и как-то оформите. Вам нужна зона хранения- это важно, поверьте.
Трактор Віка• 28 декабря 2024
Я не спец в дизайне, но вот если моешься в душе, то вода получается растекается по всему полу в ванной комнате?
Перша скрипка• 28 декабря 2024
І кут сральника такий гострий прямо біля душу, боронь Боже там послизнулися.
Аноним_1859• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Захотілось такого олів´є..як на мене всеодно воно разом дивиться файно
та у вас і кольорів намішано) що занадто- то не здраво. ваша ванна дуже наглядно передає весь зміст прислів’я. вибачте)
Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Вы бы мучались то стекло вечно мыть
чого б це? у мене матове скло в душовій кабіні, мию скло може раз на місяць, швидко, за пару хвилин.
Масяня Я• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Тогда зачем ее вообще ставить было...
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Саме так, мені ну дуже комфортно (мармур вже мала, мені він холодний і скучний)... лиш картинки не факт що зайдуть мені, тому отвори не робили під кріплення
Мне без сахара• 28 декабря 2024
Белая плитка как в советской больнице... вазон над ванной аварийно стоит
Пацелуйнитуда• 28 декабря 2024
Ответ дляРаз одела не бу
О, покажіть)
І це прям шик-модерн
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Діти є?
Вже по 18р, живуть окремо ... То будиночок нам з чоловіком