Леді Душка• 28 декабря 2024

Хвасталка ванною

Основні роботи завершені, тому тішусь (хоча у кожного свої смаки, звичайно - але зараз мені подобалися саме таке)... Залишились дрібнички - пралка, кошик для прання і лиштва на двері (+ шпаклювання стелі, але трохи згодом)

P.S.: у мене зараз 2 чорних кошенятка, тому чорні коти на картинках
Фантазерша• 28 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Не зійшов, заспокойтесь. Я просто не душніла, щоб так прискіпливо з релігійної точки зору використовувати цю фразу.
Ви душніла. Намагаєтеся мене заспокоїти, але я спокійна повністю)
Заспокойти краще себе) а то недайБог задушнитеся
Сон і дрімота• 28 декабря 2024
Авторе, дякую за тему. А то щось сумно останнім часом в цій категорії. Ніхто нічого не показує)
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
А вот эта узкая полочка над ванной с картиной, вазоном и аромодиффузером...Вы понимаете, что ее там быть не должно или она должна быть шире, ниже и с бортиком? Потому что, где вы будете держать средства для мытья, вообще непонятно. Все ваши полочки скйчас в их виде и месторасположении не несут никакой утилитарной функции. Иначе, упав в пятый раз, вазон вам сделает дырку в акриловой ванной. И это не шутка.
Ви розумієте, що ванна буде прийматись раз на пів року. І лише пінка там потрібна... Гелі для душу і шампуні на підвіконні...креми і маски біля дзеркала
Бабулька• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Саме так, мені ну дуже комфортно (мармур вже мала, мені він холодний і скучний)... лиш картинки не факт що зайдуть мені, тому отвори не робили під кріплення
Не, ну у вас точно весело... и плитки 5 видов, и холодное с тёплым вместе, и ванна у двери, и умывальника нет, и душевая ничем не отделена... про отсутствие мест для хранения и полотенцесушителя на фоне этого всего можно уже не писать...
Божий одуванчик• 28 декабря 2024
Подскажите, а как мыть ванную, в которой нет душа?
Ну ок, намочить из крана побрызгав руками можно. А как смывать потом средства?
Из ведра поливать?
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Незрозуміло де засоби для душу, шампуні, маски тримати.
На підвіконні гелі/шампуні/кондиціонери (вони вже там є) і біля дзеркала крема і маски...я розраховую місце під свої потреби
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
от якраз затікає, просто ви ще не користувались, от почнете там не тільки руки мити але й вмиватись і побачите цілі озера на столі. Вам поставили рукомийник а не умивальник. Умивальник має бути такою шириною коли ви робите такий жест і ваші два ліктя на прямій лінії, ось ця довжина між вашими ліктями це мінімальна ширина умивальника, чим ширше тим краще, і до того ж, рукомийник занадто далеко від краю стола, як ви збираєтесь умиватись і зуби чистити? наскільки далеко вам треба буде нахилятись? довго зможете стояти в такому становищі без болю в спині?
Просто повірте що тут все ок... Якимось чудом у нас з чоловіком виходить
Ацетилсалициловая кислота• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Прокладки, тампоны, спонжи?
Самое элементарное. Вот приняли душ, пошли к полотенцу возле двери. Дальше.
Почистить зубы- где хранится паста, щетки?
Процедуры с лицом.
А если туалетная бумага закончилась? Куда вы бегаете? И зачем?
Русланка з гілки• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Тогда зачем она там нужна, обустройте нормально душевую. Шторка э то постоянно болото под ногами и возле унитаза
ГейСюда• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
В чому неадекватність? ...ви сказали що рукомийник і чомусь в ньому важко вмиватися..я написала що не важко зовсім
Рукомийником не я назвала. Я написала, що мені не подобається накладна мийка. Мені в такій незручно вмиватись - занадто високо для мене, і доглядати її важче, ніж звичайну чи підстільного монтажу. Вам нормально - ок. Але не треба писати, що я щось вигадую.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляМасяня Я
Тогда зачем ее вообще ставить было...
Бо знаю як то жити без ванної 10років... Раз на кілька місяців дуже хочу покиснути у ванній..то маст хев
Леопардові панчохи• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
ой, вибачте, але не вірю, занадто великий досвід в ремонтах і переробках, у вас дуже багато непродуманих деталей про які будете потім ще не раз жалкувати.
БезПаспортаНеПродаю• 28 декабря 2024
А мне нравится! Веселенько. Не нравится только как стоит унитаз, слишком близко к ванне. И швы на белой плитке я бы темные не делала, было бы не так резко. А все остальное нравится! Необычно, приятно, не похоже на домашнюю ванную, как в отеле.
Русланка з гілки• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Багатг питань, але Ви не відповідаєте - чому стелю пізніше, якщо її роблять першою. І дизайнер хто? Де вісить рушник поки миєтеся? Чи не слизько біля унітазу?
Не зацілована• 28 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Из ведра поливать?
Та і самій ополоснутись після ванни з пінкою від мила як? Треба додатково ідти в душ
nightwoman• 28 декабря 2024
Це дуже гарно. Навіщо хвасталка у війну? Мільйони залишили своє житло не по своїй волі. Навіщо вам цей негатив

Я не заздрю від природи. Але трошки не по собі коли сусіди роблять ремонт, а ти впо і твоє гарне житло в зоні під обстрілами десь і місто зруйноване. А ми такі ж як і ви хочемо жити і мати своє...
Божий одуванчик• 28 декабря 2024
Блин выше хотела написать: как мыть ванну без душа, а вышло ванную.

Но за фото спасибо.
Как раз вчера смотрела канал Графини, где она предлагала поменять затирку на белой плитке на темную.
Теперь же я вижу как это выглядит)
Божий одуванчик• 28 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
Ой, кстати да?
Из ванны надо бежать в душ или ящерицей под краном извиваться?
Масяня Я• 28 декабря 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Прокладки, тампоны, спонжи?
Процедуры с лицом.
+1 я считаю что по плитке и цветам у всех свой вкус.
Но функционал совершенно непродуманный.
Нет удобства и комфорта в данном помещении
Масяня Я• 28 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Из ведра поливать?
Тоже не знаю как мыть ванну в данном случае
slonik35• 28 декабря 2024
и после принятия душа весь пол мокрый...как в отелях
После шести ни-ни• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Вже по 18р, живуть окремо ... То будиночок нам з чоловіком
Ну то добре, бо якби були малі, то болото було б скрізь.
После шести ни-ни• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
А біля ванни, мала насувазі?
Зрадорозганячка• 28 декабря 2024
авторе, зроблений ремонт це завжди супер,вітаю! єдине питання - чому душ не відгородили знизу хоч трішки? там же вода буде затікати всюди, а так красиво, не слухайте нікого, й місця повно
дожену і ощасливлю• 28 декабря 2024
Очень разнообразно. И дерево, и мрамор, и белое, и серое, и черное, и коричневое, и цветочки, и кружочки, и геометрия, и картины, и вазоны….
По-богатому, так сказать. Сделано качественно
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляБабулька
Ви просто його не бачите, є рушникосушка на на 3 полотенця... фоткати не піду бо сижу біля кота, контролюю крапельницю
іронічна антитеза• 28 декабря 2024
Мне очень нравится, коты просто супер! Захотелось себе чего-то подобного.
Блакитна устриця• 28 декабря 2024
Ой автор, зазвичай пишу гидкі коменти…. А вам лайк за ремонт, гарний.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Из ведра поливать?
Божечки...там просто немає ще душу..є вихід (видно отвір біля полички) але сам душ треба купити (лійку і шланг?...
Русланка з гілки• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
К нему нужно мокрым шлёпать?