Леді Душка• 28 декабря 2024

Хвасталка ванною

Основні роботи завершені, тому тішусь (хоча у кожного свої смаки, звичайно - але зараз мені подобалися саме таке)... Залишились дрібнички - пралка, кошик для прання і лиштва на двері (+ шпаклювання стелі, але трохи згодом)

P.S.: у мене зараз 2 чорних кошенятка, тому чорні коти на картинках
Танцепесенная• 28 декабря 2024
Я б таку ванну кімнату собі не хотіла, просто не на мій смак. Але щиро радію за вас, головне, що вам подобається і все так, як ви собі намріяли
Библиотекарь• 28 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
От мені теж: дуже сподобалась зона навколо дзеркала.Хоча рукомийник дійсно маленький, але зараз не про практичність, а про зовнішній вигляд.

Біля вхідних дверей і ванної теж нормально. Сподобались картини з котом. В цьому є стиль.

І категорично не сподобалось зона біля унітазу, там де кнопки злива води і душова зона. Ось там виглядає дуже дешево. Не треба було там рябу плитку чипляти.
Таке саме відчуття. Наче дві людини дизайн робили. Половина виглядає доволі стильно. Зараз таке дизайнери роблять.
Але розцяцькована плитка має бути дуже дозовано. Достатньо було біля дзеркала.

Зона душу і унітазу геть ніякі. Особливо ось та полоса над унітазом. Інсталяція наче як привіт з девʼяностих ))) Ну і шторка довершує псування картини.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Осьо рушникосушка...
О, доречі, тут лоточок позорно стоїть і не мокне поки ми душ приймаємо!!! А душ тропічний - і тут сухо, як би то не було важко уявити
Благоуханочка• 28 декабря 2024
Ответ дляНе зацілована
Ні. Не моветон. Навпаки набирає популярності. Дизайнери її все частіше пропонують. Але це на любителя
Ну тут зовсім інше, не ріже око як в автора
волосатое стекло• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Захотілось такого олів´є..як на мене всеодно воно разом дивиться файно
Мені дуже сподобався саме вибір плитки 👍 На мій смак все поєднується. Ви самі вибирали чи дизайнер пропонував?
Оч@ров@Шк@• 28 декабря 2024
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Я не в курсе последних трендов. Мне плитка с темными швами напоминает совдеп- это сейчас так модно? Зона душа со шторкой абсолютно непрактична- вода будет по всей ванной
Свекр так в селе сделал, сам плитку ложил, сам швы. Экономно. Плитку взяли какая была самая дешёвая. Затирка тёмная без пигмента, на ней грибок не сильно видно.
Скажу ему, что он в тренде )
Триндю-бриндю• 28 декабря 2024
Я знімала квартиру в Португалії, була дуже схожа на вашу. Тільки ремонту вже багато років.
Не в критику. Аби вам подобалось
Мені - приїлось дуже швидко
Шумелка Мышь• 28 декабря 2024
аляповато и хаотично
Телепузик• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Сама не знаю... У подруги вазонок живе, значить можливо..буде видно
Автор,ау! Почему мне не отвечаете???
IQ 80• 28 декабря 2024
Жах-это 80% советчиц. В каждой теме о квартирах- вылазят из своих хрущей и гадят с адским удовольсьвием. Отличная ванная комната.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляТелепузик
Автор,ау! Почему мне не отвечаете???
Шось я пропустила, про що треба відповісти..йду шукати
Телепузик• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Автор,а вы сами придумали дизайн ванной или где-то содрали картинку?
Получилось очень классно,как в журнале про ремонт.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляТелепузик
Автор,где подсмотрели такой интерьер ванной комнаты?
Сорі, та мене так затюкали наші зміючки, шо вже аж не повірила у Вашу щирість...

Та сама звичайно, дякую, тішусь шо Вам сподобалось! Мені дуже затишно затишно, чоловік теж тішиться, каже йому подобається... можливо через зйомку віддалену не передається затишок, але вже як є...
3@йk@• 28 декабря 2024
Автор, вы молодец. Сделали ремонт.
Сейчас такие деньги все стоит, что страшно считать. У меня другая по стилю, но это все выдержать и оплатить...чтоб потом тут эксперты ещё и хамили откровенно. Странные люди.
Тримбулька• 28 декабря 2024
Уютно получилось,с душой
Гопница-Советчица• 28 декабря 2024
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Особенно сральник между ванной и душем
...слово унітаз в вашій подачі с...к. характеризує вас краще за все))))..ви добра і інтелегетна людина))))і у вас дуже естетичний смак!
Оч@ров@Шк@• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
На підвіконні гелі/шампуні/кондиціонери (вони вже там є) і біля дзеркала крема і маски...я розраховую місце під свої потреби
В нас в селі так само, на підвіконні. А на яку сторону це вікно? Бо в них влітку +60 нагріває це віконце і всі засоби ховають вниз. Реально гарячі. Цікаво, чи передбачав виробник такі коливання для продуктів?
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ для3@йk@
Автор, вы молодец. Сделали ремонт.
Ми самі робимо, бо дорого і ТД...але саме таку плитку хотіли, бо той мармур мені захолодний...під бетон теж не хотіли...отак хотіли, трохи по-бабськи
Бува і таке• 28 декабря 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Взагалі то починають зі стелі
Ми зараз кладемо плитку у ванній - почали з підлоги.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Північна сторона, нема сонця прямого весь рік
Русланка з гілки• 28 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Це як?
Пацака-задирака• 28 декабря 2024
А про існування скляних дверей ви нічого не чули?
Замість отої клейонки

На мій смак не гарно. Але ж жити вам
Бува і таке• 28 декабря 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Це як?
Ну от так, а потім стіни.
Smusish• 28 декабря 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Взагалі то починають зі стелі
В цьому дизайні, я б лишила б саме так, не тронутою .вона гарно вписується до основного дизайну. Навпаки, біла стеля буде тут зайвою.
Русланка з гілки• 28 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
Ну от так, а потім стіни.
Це Майстер так робить?
Smusish• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Тому робляться спеціально скіс, аби вода стікала... Таке треба знати
Стік і скіс, нежаль не допомже. Завжди буде мокро біля унітазу. Але вам подобається то й супер.
Бува і таке• 28 декабря 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Це Майстер так робить?
Так, і дуже гарний майстер. Попереднього , який туалет робив, ми звільнили, але він теж з підлоги починав. І мій чоловік сам теж так думає що правильно. А він інженер , на всі руки майстер
Оч@ров@Шк@• 28 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Шампуні грітися не будуть.
Але і рослини не виживуть. Темно, сиро.
Пофоткали і годі, винесіть їх в кімнату.
автор Леді Душка • 28 декабря 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Шампуні грітися не будуть.
Але і рослини не виживуть. Темно, сиро.
Без надії сподіваюсь..вмруть то вмруть
Раз одела не бу• 28 декабря 2024
Ответ дляПацелуйнитуда
І це прям шик-модерн
Колір плитки- швах.