Неробименінерви• 28 декабря 2024
Чи потрібен рецепт на таміфлю?
Захворіла. Вчора температура була за 39. Сьогодні зробила експрес-тест - грип. Думала дочекаюсь понеділка і сконтактуюсь з лікарем. Але сьогодні температура була 40. Мені страшно( чи потрібен рецепт на ці ліки чи можна без рецепту купити?
Летчица• 28 декабря 2024
Не треба . На весні мамі і брату просто в таблетках замовляла. Є і непогані аналоги з тією ж речовиною.
І ще, там треба встигнути в якийсь період від початку хвороби, інакше даремно.
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛетчица
Дякую! Хотіла замовити через таблетки юа, побачила що рецептурні ліки.
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛетчица
Здається протягом 3 днів
Комиссия50%• 28 декабря 2024
Чим швидше почнете лікування, тим краще, замовляйте і починайте приймати, одужуйте
Летчица• 28 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Здається протягом 3 днів
Не пам´ятаю, але ми почали одразу майже, без тестів, дуже вже були чіткі симптоми.
То мама (73р) - обійшлося навіть без аб, хоча бронхи то її слабке місце, а у брата то довелося лікуватися довше, але в цілому нормально пройшли той грип.
Йосип_молодий• 28 декабря 2024
Не треба рецепт. Чоловік захворів, то не знали що грип, тільки коли захворів син, йому зробили тест відразу почали приймати і дитині буквально наступного дня після прийому таміфлю стало набагато легше. Але препарат потрібно почати приймати не пізніше другої доби. До речі, контактним особам призначають профілактичну дозу щоб не захворіти, я приймала тоді і не захворіла.
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Блін ну у мене виходить буде третій день((
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ дляКомиссия50%
Дякую!
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ дляЛетчица
Я тест зробила сьогодні вдень і до вечора, поки не стукнуло 40 на градуснику, теж думала, що обійдеться…а зараз такий страх пройняв
Йосип_молодий• 28 декабря 2024
Ответ дляНеробименінерви
Почитайте інструкцію до препарату, здається там описаний цей момент. Чоловік мій не приймав, слабкість була 7 днів, температура трималась 5 днів.
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Точно! Дякую
Неробименінерви
• 28 декабря 2024
Ответ длячерная мамба
Я й антибіотики замовляю на таблетка юа і забираю без рецепта
Не знала що у нас так. Доволі рідко щось таке потребую. Тому мене цей рецепт збив і я день упустила((