Пупс• 28 декабря 2024
Порекомендуйте выпечку на новогодний стол
Подойдет любое, ищу идеи, а то что то нету
побольшомусекретику• 28 декабря 2024
Ответ дляЛЮБА
У меня пьяная вишня была на день варения сына в начале месяца , а вот Наполеона давно не пекла .
Я наполеон печу на дні народження дітей, їх улюблений торт. Вишня простіше, швидше, частіше печу.
Обнемашечка• 29 декабря 2024
Ответ дляВоленс-неволенс
Я сьогодні поклала в корзину на крем вершки і москарпоне. Потім як сообразила, що це 500грн
та ну нах, я за ці гроші краще київський куплю😍 або шось з заварним кремом спечу 🤣. Блін, а ще рік назад це був цілком доступний крем..... Але ж багатьом ще не доходять наслідки війни, тому воюєм далі.
В АТБ сливки 150 грн и крем сыр 60 грн ,не благодарите
Обнемашечка• 29 декабря 2024
Меренговый рулет это моя новая любовь
это я себе ,муж такое не любит,он бисквит любит со сливками и фруктами