КучМала• 29 декабря 2024
Звідки ця мода повторювати все за кимось?
Що в головах цих людей?
Бант на ялинку хтось примотав недалекий і понеслося. Всі, як мавпочки безмозглі давай повторювати.
Якісь стадні рефлекси.
Хтось вдягнув леопардові лосіни і все, масове нашестя.
Ну невже вдягнувши їх, ви станете схожою на ту, яка вдягнула їх першою, чи щасливішою чи що? Нащо повторювати за кимось? Чому просто не бути собою?
Якісь стадні рефлекси.
Калинові вуста• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Погодьтеся, що більшість купує айфон не за характеристики
Не согласна ,вы судите по себе
Я долго не хотела переходить с андроида ,настояли муж с сыном и как раз из-за характеристик
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Потому что это надежный телефон, который не лагает. Надежный, удобный, функциональный, особенно если вся техника apple и у всей семьи айфоны. Вы просто не вникали в этот вопрос. Вам кажется что вы самая умная и самая уникальная, но это не так. Вам тоже навязали что айфоны это г@но и вы повторяете
Айфон не гівно і я такого не казала. Для когось це дуже гарний вибір і багато задоволені його роботою.
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну з фото я зрозуміла по фото, що просто нарядити якусь сукню, то типу гарно і не так як у всіх 😂😂😂😂😂
А якби я вдягнула сукню діор, то вже б фукали, що повторюю. А як вдягнула не діор, то теж фігня.
Мені байдуже бірка на сукні, а вам ні
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляКалинові вуста
Не согласна ,вы судите по себе
Я написала більшість, а не всі!
Творог для розжига• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Я написала більшість, а не всі!
Так чего вы о еде не отвечаете? Вы не повторяете рецепты? Почему только что выгодно пишете и пытаетесь все перекрутить?🤔
Творог для розжига• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Мені байдуже бірка на сукні, а вам ні
Якби були в вас мільйони, то вдягнули б звісно. А так купили те, на що грошей вистачило
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Мені байдуже бірка на сукні, а вам ні
Так, вам головне, щоб не з нової колекції, а а тої, що лежить в шафі і носиться роками.
Сорі, але я жінка і я постійно купую речі з нових колекцій, але не тому, що я вдягаюся так, як хтось, а тому, що я люблю купувати нові речі, а не ходити в хз чому, бо що?
Не розумію логіки.
Але ото сукні на фото ні про що. Стилю 0. Просто вдягти сукню це найпростіше, що можна зробити.
Не розумію логіки.
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Простєнько і чістєнько
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
Ні, не повторюю, не сиджу на кулінарних сайтах. я не печу взагалі. Повторюю рецепти мами, свекрухи, додаю щось своє.
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
😂
Маю житло в трьох країнах, а так да, я ніщеброд по міркам порадниць
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
😂
Звісно, економили все життя на нормальному сучасному одязі. Назбирали на квартири😂😂😂😂
Стопясят раз обсуждала• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Ну якби вибір в магазині обмежений, тут вже тоді в фігових листочках ходити, судячи з вашої логіки
Правда что ли? Мне, к примеру, никогда не нравились эти воланы на платьях, поэтому у меня таких платьев не было и нет. И с фиговым листочком я при этом не хожу. А вот вы скопировали.
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
😂
А в мене 5 квартир в різних країнах 😂😂😂😂
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Ну звісно, краще купити сумку прада чи гермес, ніж квартиру в Італії.
Калинові вуста• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Мені байдуже бірка на сукні, а вам ні
А почему вы считаете ,что знаете кому что важно ? Вот вам бирка не важна ,а всем остальным важна - бред 5-классницы
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Тобто все ж таки ви носите те, що носять інші? 😂😂😂😂
Нарешті ви це зрозуміли
Наполеон Бонапарт• 29 декабря 2024
Дуже не люблю мейнстрім, люблю оригінальність. Але якщо вже сподобалося, то не буду собі відмовляти в цьому)))
Побачила бантики на ялинку у зарубіжної блогерки на схожій як у мене ялинці то замовила собі ще в жовтні, сподобалися. Те, що від бантів очі «болітимуть» вже в грудні, я не підозрювала.
Але якщо абстрагуватися від цього тренду, то моя ялинка з бантиками мені подобається, то ж нехай буде.
І леопардові слінгбеки сподобалися, куплю, бо подобаються вже довгий час.
То ж хоч я і не люблю «какувсех» іноді щось таке подобається все ж.. що тепер?
Автор, я допомогла вам поглянути під іншим кутом?
Творог для розжига• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
до чого тут кулінарні сайти. Ви повторюєте рецепти. І не мами, а інших людей, які ці блюда в массы привели
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Ну звісно краще купити і сумку, і квартиру в Італії 😂😂
Але вам не зрозуміти.
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Кого я скопіювала??? Я просто зайшла в магазин і просто купила сукню. І при виборі не стояла мета когось скопіювати
Творог для розжига• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
😂
Та вы шо, тут кожна 3тя таке пише. Не повторюйте за всіма
Калинові вуста• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Вот ,все равно ж копируете
А еще ,вы сидите на форуме -то есть повторяете за кем то ( ну вы ж явно не первая в мире на форуме )
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ваууууу які ноги!!!!
Стопясят раз обсуждала• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Ой, точно, Я же забыла - вы не похожая ни на кого индивидуальность. Это другие носят все, копируя блогеров. Вы - нет.
Калинові вуста• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
А чего вы повторяете и покупаете квартиру в Италии?
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Нарешті ви це зрозуміли
Я ношу одяг! Не женусь за брендом, за стилістами, за блогерами. Так понятно?
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Тобто все ж таки повторюєте за кимось
Виннипуховна• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Не повірите, таких людей 99% 😂😂😂
Калинові вуста• 29 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Так почему вы не можете понять ,что кому то могут точно так же понравиться джинсы клеш или леопард ? Почему они типа копируют ,а вам просто нравится? Я вот разницу хочу понять
КучМала
• 29 декабря 2024
Ответ дляТворог для розжига
З вашої логіки і хліб не їсти і цукор і лимон.
Хтось винайшов ракету, але ж ви на ній не полетіли?