Додаю напруги• Изменено 29 декабря 2024

Якась фігня із судинами( може все таки треба пити вино?

Проблема із судинами
Діабет 2 тип в стадії компенсації (вже 12 років), Глік Гемогл 6.3
Зір дуже падає.. але не відомо від чого, ендокринолог сказала що головне шоб глік гем не більше 7 був
Поганий обмін речовин
Варикоз
надмірне накопичення жиру в печінці

Атерогенність 3.6 ( норма 3)
Тригліцериди в нормі
ЛПНЩ 4 (норма 2.5)
З харчуварння- риба, курка, салати, зелень, іноді половинка яблука. Нічого не допомагає те харчування

Як це все зупинити????? 67 р
Залізна пані• 29 декабря 2024
Лікуйтеся,приймайте препарати.Яке вино в 67?
ДелайКак_Я• 29 декабря 2024
Спорт є в житті?
Кицюююня• 29 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
Сосуды чистить и не аптечными препаратами и уж тем более не вином
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляЗалізна пані
Я дивлюсь на свою знайому
То вона все життя пє вино, стрибає , варикозу 0
Немає взагалі цукру , хоча наминає ті торти кожного дня
Ми разом здавали аналізи - тому я можу порівняти. Ми подруги з дитинства
Що я не так роблю
Пишу і сльози навертаються(((
Лікарі нормально не можуть виписати схему лікування.. або я не до тих хожу
Написала сюди в надії, може хтось щось тут порадить
Я буду дуже вдячна
Кицюююня• 29 декабря 2024
Нужен полный детокс и печень и почки и сосуды и нормальная вода а так толку не будет
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Якими препаратами
Донька зараз в Америці, інша в Німеччині
Є можливість купувати, може привезти те шо треба
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Як це зробити
Я не проти
Я б вже бігла кудись
Може санаторій якийсь? Куди лягти? Добробут?
Щепотка_совести• 29 декабря 2024
Какой вес у вас?
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляЩепотка_совести
Какой вес у вас?
78 при зрості 1,64
ГугелП@лАмался• 29 декабря 2024
Вы знаете какой у вас холестерин?
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Вы знаете какой у вас холестерин?
Холестерин 5.7 (норма до 5.2)
Але лікарі на сам холестерин не дивляться
Їм треба ЛПНЩ (в мене 4.. лікар сказала треба стремитись до 1.8 взагалі бо діабет, тому високий ризик .. норма до 2.6)
Крим мій• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Я дивлюсь на свою знайому
Що я не так роблю
Пишу і сльози навертаються(((
Я буду дуже вдячна
Так всі люди різні. У вас, значить, до цього всього є схильність і самим тільки харчуванням ви нічого не зробите. Приймайте статини. Вино не допоможе. Навіть пргіршить ситуацію.
Крошечка-хаврошечка• 29 декабря 2024
Да в таком возрасте у многих еще хуже, а вы даже молодец, при диабете держитесь нормально
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляКрим мій
Статини мені пропонували
Але не ризикнула я.. бо ендокринолог порадила спочатку лікувати печінку. А статини бʼють по печінці.. яка і так в поганому стані
Жена брата Админа• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Як це зробити
Я не проти
Я б вже бігла кудись
Супер Трускавец...сча там не сезон..дешево.едьте..пейте воду 21 день..обновитесь
Мой отец с диабетом 2 типа много лет ездит в Трускавец и в село Синяк.( Раз в 6 месяц ев в Трускавец,а пгтом через полгода в Сияк)...все приводит в норму и сахар и суставы.83 года. Еще работает в Жеке
Крим мій• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Як це зробити
Я не проти
Я б вже бігла кудись
Не існує ніякого детоксу, не ведіться на це. Тільки гроші витратите. Для підтримки печінки є тільки один препарат - гептрал але не знаю, чи показаний він вам. Від холестерину - тільки статини, більше нічого не допоможе. Ну ще вагу знизьте.
Кицюююня• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Як це зробити
Я не проти
Я б вже бігла кудись
Но сахар у вас не большой,говорю сразу,это не химические аптечные препараты,которые только снимают симптомы но не убирают причину,они есть и в Америке и в Германии и в Украине
Жена брата Админа• 29 декабря 2024
Треба пити минводу,а не вино!!!

Я ране ездила в Трускавец,а сча живу заграницей..пашу и некогда...болячек больше чем в отца
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляЖена брата Админа
А як називається той санаторій? Про Шаяни не чули?
А шо сталося?• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Як це зробити
Я не проти
Я б вже бігла кудись
Не , не Добробут
Санатории лучше ща эти деньги, что потратите в Добробуте, а толку оо не известно.
Есть не оч хорошие истории как из Добробута не раз уже в госклиники переводили долечиваться((
Крим мій• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Статини мені пропонували
Гептрал для печінки.
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Але чому зір падає
Лікар каже що він судин все
А судини - бо діабет
А лікар каже шо цукор не зашкалює щоб бити по судинам(
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляКрим мій
Є схильність
В батька проблема з варткозом
І теж діабет був
ГугелП@лАмался• 29 декабря 2024
Ответ дляКицюююня
Вы знаете способ как почистить сосуды?
Жена брата Админа• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Чула...
Але зачем Шаяны
Пить воду Нафтусу в Трускавце и все..можно Поляну квасову попить в закарпатье ..тоже хорошо снижает все
А в селе Синяк санаторий для тех у кого суставы болят..погглите...

Шаяны как по мне больше развлечение
Кицюююня• 29 декабря 2024
Ответ дляКрим мій
Вы о чем,руки моете,зубы чистите,голову моете а за внутренними органами смотреть не обязательно,ну вы даете
Крим мій• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Є схильність
В батька проблема з варткозом
І теж діабет був
Ну то навіщо на когось рівнятись? У вас так не буде. Підбирайте терапію під ваші особливості.
ГугелП@лАмался• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Холестерин 5.7 (норма до 5.2)
А вы статины принимаете?
А шо сталося?• 29 декабря 2024
Ответ дляДодаю напруги
Але чому зір падає
Лікар каже що він судин все
А судини - бо діабет
Ну так у вас возраст, ну и к окулисту ходили, смотрели сетчатку? С каплями, глаукома катаракта?
Банально зарядка.
Мне 48. 1й тип диабета 10 лет, глик 6,5
В один момент тоже что то со зрением, бегом побежала к офтальмологу, не нормально все по глазам,
1е я поняла, застой желчи был и + спина верхняя часть
автор Додаю напруги • 29 декабря 2024
Ответ дляА шо сталося?
Не , не Добробут
Ужас
Дякую
Я просто до них ходжу до невролога
Ендокринолога
Кардіолога