Барабасиха• 29 декабря 2024
Шампанське і т.п. - яке порекомендуєте?
Шукаю щось хороше з бюджетом гривень до 500.
Сухе, напівсухе, напівсолодке.
Дякую!
Сухе, напівсухе, напівсолодке.
Дякую!
Мадам Подлинник• 29 декабря 2024
Я залишаюсь вірна артемівське брют. От всілякі просеко мені наче хімоза за ці гроші. Ще шабо наче нічого, якщо не підробка.
Барабасиха
• 29 декабря 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Шампанського за 500 грн. не існує
Не треба прискіпуватися. Я написала і тому подібне. Суть зрозуміти не важко.
Барабасиха
• 29 декабря 2024
Ответ дляКукарикуууууу
вы не умете пользоваться фильтром в он лайн магазине?
Вам є ще, що сказати?
Кукарикуууууу• 29 декабря 2024
Ответ дляБарабасиха
Вам є ще, що сказати?
да, я сомелье, многое могу сказать, но желания нет
особенно, при таком подходе
Бабка-ежика• 29 декабря 2024
Ответ дляБарабасиха
Напівсухе Latinium Breeze приємне на смак, звертаю увагу, якщо написано Sparkling то це напівсолодке, як на мене занадто солодке. Зараз вартість 169грн в Сільпо.
Я більше полюбляю сухе, подобається Unum Prosecco, не кисле, легкий смак, зараз в Новусі 240грн.
Ля-ля-ля• 29 декабря 2024
Mont Marcal Cava brut, в Сильпо и Форе есть. Гривен 400+-, может по скидке 300 будет.
Ещё Bagrationi semi sec (полусухое), чуть дешевле.