Зоя Жорівна• 29 декабря 2024
Питання для тих, хто пив чай Lovare.
Який з них вам більше всього не сподобався?
Зоя Жорівна
• 29 декабря 2024
Ответ дляtarveldy
Жоден , для мене це найгірший бо після нього нудить
Особливо від 1001 ніч і чорний чай з малиною і ваніліном.
ПАЦАНКА О• 29 декабря 2024
Всі подобається, особливо шампанське. Але розумію, що це хімозна хімія.
Завтра не пью• 29 декабря 2024
у дочки на брызги шампанского страшная аллергия
А так они все вкусные, но да - химияяяя))
Санта Барбара• 29 декабря 2024
У мене не було так, щоб несмачні, було так, що смак взагалі ніякий, наприклад чорний з ’малиною і ваніллю’, і багато з лінійки Oriented scents теж ніякі, ароматизатори майже не відчуваються. А як чорний чай той Ловаре теж ніякий, смачний за рахунок ароматизаторів.
Шаманю второпях• 29 декабря 2024
В пакетах перепробовала все.
Але купую виключно розсипний.Заварюю по правилам,прогріваючи посуд і т д.Дуже економний,якісний.
На роботі декілька тубусів завжди.Під настрій.Дочка п´є з персикомОсь він і його склад
В дівчат на роботі завжди економ варіант-суміш зеленого з чорним,найдешевший варіант розсипного.В АТБ щомісяця акція,біля 59 грн за пачку 80 грам.В тубусів ще стільки ж за сам тубус платиш.
Іноді кидаю додатково в термос їх імбир з лимонником(вони в пакетах)
Пиу!Пиу!• 29 декабря 2024
Дівчата, там же одні ароматизатори. Це ж не чай зовсім, типу напиток.
Не пийте ту гидоту.
Говорю відверто• 29 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
У мої алергія була від полуничного
Грамотний хвіст• 29 декабря 2024
Сплошний ароматизатор, ми і так їмо багато хімозних занадто продуктів. Чай вже можна хоча б нормальний пити? Без віддушок?
ПампушОК• 29 декабря 2024
у меня от них изжога...мама берет постоянно и иногда когда в гости прихожу, пью, но рассыпной, не пакетики, хотя мне кажется одно и тоже. Из более менее нормального на вкус 1001 ночь, остальные 😵💫
Заздрість то погано• 29 декабря 2024
Я беру звичайний зелений без домішок, мені подобається. Решта ароматизовані мене не приваблюють
ИМХОля• 29 декабря 2024
Пробувала один єдиний ще у 2022 р імбирний. Не сподобався, один ароматизатор. Як таке пити, краще ніяке.
ИМХОля• 29 декабря 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Який чай можете порекомендувати?
Купую чисто чорний Хейліс Інгліш Роял і їх же чисто зелений.
Азерчай - теж чисто чорний і зелений.
У Сільпо цейлонський чорний Tea of Life, Finest Orrange Pekoe у зеленій коробці
Азерчай - теж чисто чорний і зелений.