Луноходик_Ик• 29 декабря 2024
Вы часто дарите подарки мужчинам?
Подарки/презенты. Не обязательно дорогие. Мой мч удивляется постоянно что на нг, 14 февраля он ТОЖЕ получает подарок от меня. А не только он дарит.
Из мелкого, не дорогого - могу ему купить пену для бритья или лосьен, когда себе что то покупаю из ухода в Еве - он считает это тоже подарок. Заказываю себе носки - ему тоже беру. И не считаю это подарком, забота не более
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ні, піну для браття, носки я не купувала і не купую
Це базові потреби, які чоловік повинен закривати самостійно + я не вважаю це подарунком.
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Це турбота, а не подарунок
Тепличная• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Це турбота, а не подарунок
Лосьен, це що?)))) Жульен тільки знаю.
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Це турбота, а не подарунок
Турбота це купити лосьйон? Ви серйозно?
Семенівни сусідка• 29 декабря 2024
Я люблю дарить подарки, не только мужчинам ( мужу) но и семье, друзьям , сотрудникам . Я получию больше удовольствия когда дарю, а не принимаю . Могу покупать совершенно спонтанно , если точно знаю что эту вещь человек будет рад получить в подарок .
Муж и дети получают чаще всех, но еще когда встречались с мужем, тоже часто что то ему дарила , без повода, он мне тоже, хотя его фантазия, по выборе подарка , так себе
Мошей ницца• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Турбота це купити лосьйон? Ви серйозно?
Так, а чому ні?)
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Так, а чому ні?)
Ну бо для мене турбота і купити лосьйон це мають нічого спільного,
Пральний порошок купити, то теж турбота?
Логіка в цьому яка?
Мошей ницца• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Логіка в цьому яка?
Ви про чоловіка подумали, вибрали та купили. Турбота в дрібницях
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Логіка в цьому яка?
Так, якщо він в нього закінчується. Бо наприклад людині ніколи. Як ви турбуєтесь цікаво?)
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляСеменівни сусідка
Да тоже самое)
Фрекен бок• 29 декабря 2024
Мой муж реально их не любит. Я конечно дарю….но после последнего подарка на др в районе 10 тыс грн он со мной практически не разговаривал) ну, то есть так сдержанно))
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
😂😂😂
Ну звісно, якщо я з ним живу, то є речі, які входять в обовʼязкові покупки.
Для мене дивно, що такі речі вважають подарунками чи турботою. Для мене це звичайні речі побутові.
Завжди недо...• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
А скільки ви разом?
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
Из за иого, что сильно потратились на него?)
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви знаєте, в мене чоловік, який в стані контролювати самостійно такі речі. Чесно, я не буду перебирати всі його флакони з доглядом, щоб зрозуміти, що закінчується. А спеціально не купую. Якщо в магазині, то можу подзвонити і запитати, що йому потрібно купити. Він так само.
Фрекен бок• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Да, это жесть. При том, что на меня мы тратим просто дох**** как много.
Мошей ницца• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
😂😂😂
Я не розумію ваші смайлики) кожен трактує турботу по-різному. Для мене це приємно. Для вас це обовʼязок)
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Де я писала про обовʼязок?
От де?
Ну бо мене дивує такий підхід, звідти і смайлики. Тобто якщо вам чоловік притягнув мило для рук, то ви така, вауууу турбота!
От де?
Мошей ницца• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Де я писала про обовʼязок?
От де?
Саме так і реагую на мило! Ніби планету врятував. Тому і отримую не тільки мило)
Ви писали про обовʼязкові покупки. Обовʼязкові - від слова обовʼязок)
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляФрекен бок
У меня папа такой. Раньше думала злится потому что мы покупали из семейного бюджета. Теперь хорошо зарабатываю сама, денег никогда не прошу у родителей. Купила планшет за 10к чтобы на работу брал 😂 не разговаривал пару дней и как итог он у него дома! На работу - жалко такой брать. Купил себе б/у
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Обовʼязкові покупки це не обовʼязок. Ви хоча б вникали в те, що написано.
Отримуєте не тільки мило, але й пральний порошок?
Ну звісно, якщо у вас стосунки на такому рівні, то так, деякі жінки навіть купленому милу радіють, .)
Мошей ницца• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Я радію кожній дрібниці від чоловіка) а який це рівень стосунків по-вашому?
Тепличная• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Логіка в цьому яка?
Якщо я дома, і не хочу виходити в магазин, то чому б чоловіку не сказати за порошок, він може сказати, мені не по дорозі, але заїде обов´язково, щоб я не бігла. Це турбота. Так само, як і каву зробити вранці.
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
А чого ви до відділу хімії привʼязались?) чоловік може в комплект білизни купити і парфуми і щось з хоббі коханої. А, так, це ж теж базові потреби які ви закриваєте самостійно 😂
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляМошей ницца
Здоровий 🤝🏻
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляТепличная
😂😂😂😂
Я в шоці від того, що нормальні здорові відносини, жінки вважають турботою. Це взагалі що? Знецінення себе чи може невдалий досвід з чоловіками, що купування побутових речей для когось, стало чимось вау….
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Бо тема по побутову хімію
Луноходик_Ик
• 29 декабря 2024
Ответ дляЛеді Душка
Бо тема по побутову хімію
Ви перепутали теми) могли б відповісти що даруєте лише на свята подарунки або взагалі не даруєте. Тому розумію чому чоловіки дивуються дрібницям )
Леді Душка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ви ж не написали про те, що купити пінку для гоління то подарунок.
А тут вже про парфуми і про білизну.
Вам не здається, що то вже інший рівень витрат?
А тут вже про парфуми і про білизну.