ДеньгиНеСдаю• 29 декабря 2024

Чи можна одній в Києві ходити кудись?

Давно мрію ходити в кіно, театри, виставки і тд.
Але у мене пунктик що це має бути ʼз чоловікомʼ
А мені немає з ким. Чи не буде дивним, якщо я сама піду в кіно чи театр? Що подумають люди? І що робити, якщо побачуть знайомі мене саму?
КОШЪ• 29 декабря 2024
Ой буде халепа.
Не ходіть краще
Бутербродница• 29 декабря 2024
Только в паранже
Бутербродница• 29 декабря 2024
Или с гувернанткой
Метелик• 29 декабря 2024
Ни в коем случае этого делать нельзя, вы правы. на вас все будут пялиться и громко обсуждать. Люди же для этого в театры и кино ходят, чтобы выискивать в зале одиночек и смеяться над убогими.
А що таке?• 29 декабря 2024
Вас ще досі це турбує? Моїм знайомим пофіг, якщо й бачать мене десь одну.
Света С Приветом• 29 декабря 2024
Це суто ваше відношення до ситуації,якщо комфортно на самоті,то чому ні.
Вкаблучках• 29 декабря 2024
запрещено
Научительница• 29 декабря 2024
Для більшості це абсолютна норма.
Спробуйте і вам сподобається
Аноним с кешбеком• 29 декабря 2024
В Києві не можна. Їдьте для цього до інших міст.
Научительница• 29 декабря 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
В Бердичів чи Конотоп)
Аноним с кешбеком• 29 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
Или с гувернанткой
З дуен’єю
Просто звязда• 29 декабря 2024
Ответ дляА що таке?
От ви наївна. Вони потім збираються вечорами і вас засуджують!
Цідило правди• 29 декабря 2024
Вы что, это моветон. Нужна пожилая компаньонка. Пока она будет спать, будете заигрывать с кавалерами
А що таке?• 29 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Хай засуджують
Аби мовчки
Просто звязда• 29 декабря 2024
Ответ дляА що таке?
Хай засуджують
Аби мовчки
Скоро в газеті напишуть, от побачите
Метелик• 29 декабря 2024
Ответ дляЦідило правди
Вы что, нет! Она может кавалера увести, сейчас модно, чтоб дамы постарше были, и не на пару годиков.
Котики-муркотики• 29 декабря 2024
Вот это вы себя любите 😆
Магиня• 29 декабря 2024
Ответ дляБутербродница
Или с гувернанткой
с дворецким
вре_Динка• 29 декабря 2024
Ви що женете? Навіть з дому без чоловіка не можна!
Царівна Жабка• 29 декабря 2024
Без чоловіка нікуди не йду
Гола з конопель• 29 декабря 2024
У меня подруга сама везде ходит. В чем проблема?
Кудесница_с_пургеном• 29 декабря 2024
Україна не Афганістан не розумію питання
Хвильоватиша• 29 декабря 2024
Я вчора в театрі була сама. До речі, навіть є спецмісця для таких соціофобів, як я :)
Хвильоватиша• 29 декабря 2024
В кіно сама не була, але бачила мужиків, щоходять самі. Правда не зовсім зрозуміла, вони дивитися кіно ходили чи поспати
автор ДеньгиНеСдаю • 29 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
😂😂😂😂
Губи з філером• 29 декабря 2024
у вас одна жизнь
делайте то что вам нравится
попробуйте сходить пару раз сами
спутник не обязателен
и вообще ходить одной это совершенно другое удовольствие, никто не отвлекает и это возможность красиво нарядиться
Христя в тiстi• 29 декабря 2024
Боже, подари людям ума на Новый год
Чижик Пижик• 29 декабря 2024
21 век на дворе, феминистки и суфражистки многого добились еще в начале 20-го века. И при этом Украинки отличались самостоятельностью во все времена.

А тут такой вопрос на Советчице, как будто задан на иранском форуме.
Залізний занавіс• 29 декабря 2024
Ответ дляХвильоватиша
Клас, обидва поручні тільки Ваші!
Околовита• 29 декабря 2024
Завжди хожу на вистави сама, мене цікавить тільки те що на сцені. Вчора зробила дурість пішла з подружкою та дітьми на балет і ці цінувачі наполягли в антракті піти….