ДеньгиНеСдаю• 29 декабря 2024
Чи можна одній в Києві ходити кудись?
Давно мрію ходити в кіно, театри, виставки і тд.
Але у мене пунктик що це має бути ʼз чоловікомʼ
А мені немає з ким. Чи не буде дивним, якщо я сама піду в кіно чи театр? Що подумають люди? І що робити, якщо побачуть знайомі мене саму?
Хвильоватиша• 29 декабря 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Клас, обидва поручні тільки Ваші!
Саме так!
Хвильоватиша• 29 декабря 2024
Ответ дляОколовита
Завжди хожу на вистави сама, мене цікавить тільки те що на сцені. Вчора зробила дурість пішла з подружкою та дітьми на балет і ці цінувачі наполягли в антракті піти….
Ви не в Київській опері, випадково, були на Лускунчику?
Околовита• 30 декабря 2024
Ні, в жовтневому,вистава називалась « Різдвяна казка», але це повністю за змістом «Лускунчик»