Нашли в капусте• 29 декабря 2024
Імітована ікра з АТБ смачна?
Фантазерша• 29 декабря 2024
Їстівна, що вже добре. Смачною може бути тільки справжня, й то не вся.
Зайченя• 29 декабря 2024
А нащо себе дурити? Краще кусочок телятини запекти чи шматочок соленого лосося.
Фантазерша• 29 декабря 2024
Ответ дляЗайченя
Та ні, мені нещодавно захотілось саме ікри з´їсти цілу баночку. Справжню непідйомно, а імітовану за 30 грн якраз, оскому збила. Тим паче зараз імітована, ікринки як у справжньої, лопаються в роті.
Нашли в капусте
• 29 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Яку ви купували?
мегамоСГ• 29 декабря 2024
Несмачна. Я купила за порадами тут. Лопається, так. Рибного смаку зовсім нема, смак як солоний яблучний сік.
Пожарник• 29 декабря 2024
Червона смачна. Мені смачніша, ніж справжня, та ще й не знаєш, що там всередині тої банки буде.
А чорна мені не зашла.
РокерША• 29 декабря 2024
А мені нещодавно захотілось справжньої ікри. Взяла в АТБ саму найдешевшу за 200 з копійками. Я навіть не знаю, що це за гидота і на смак, і на вигляд. Солона, ікринки - наче хтось їв до мене і повернув назад. Не отримала задоволення, дуже сумно
Вбигудях• 29 декабря 2024
Недавно одна советчица распиналась, какая вкусна имитированная икра. Лучше настоящей. 400 грн.за 500 г
Відкушу все що стирчить• 29 декабря 2024
Їла в гостях, тому не знаю, чи з атб. Взяла без задньої думки бутік з ікрою. Ще така наївна, подивувалась, що колір трохи інший. А коли спробувала, здогадалась, що наї...алово якесь))
Ні, не смачна.
Некомильфо• 29 декабря 2024
Ответ дляПожарник
А чорна мені не зашла.
А що всередині банки може бути замість ікри?
Просериарила молодость• 29 декабря 2024
А мені смачно) от що про неї пише Ші:
Імітована ікра (так звана “веганська ікра”) часто виробляється з рослинних інгредієнтів, таких як водорості, агар-агар, соєві або кукурудзяні продукти. Вона може бути корисною, залежно від складу та вашого раціону. Ось кілька аспектів, які варто врахувати:
1. Низький вміст жиру та калорій: Імітована ікра часто має менше жиру, ніж традиційна ікра, що робить її менш калорійною.
2. Відсутність холестерину: Оскільки вона виготовляється без риби, у її складі немає холестерину, що може бути корисно для людей, які стежать за рівнем холестерину в крові.
3. Багатство на мінерали: Якщо в складі є водорості, продукт може бути джерелом корисних мінералів, таких як йод, калій, магній.
4. Натуральні інгредієнти: Імітована ікра, виготовлена з натуральних рослинних компонентів, може бути хорошою альтернативою для веганів чи людей з алергією на морепродукти.
Однак важливо перевіряти склад на наявність додаткових консервантів, штучних барвників чи підсилювачів смаку. В деяких випадках імітована ікра може містити великий вміст солі або інших добавок, які не є корисними для здоров’я при надмірному споживанні.
Загалом, імітована ікра може бути здоровим і смачним продуктом, якщо вона містить якісні інгредієнти та споживається в помірних кількостях.
Играю у края• 29 декабря 2024
Не вкусная, выбросила весь дойпак в мусор. Спасибо хоть не дорого, я такое гавн. перед полномасштабной в интернете заказала, только дорого😀
Просериарила молодость• 29 декабря 2024
Ответ дляРокерША
Сьогодні була в метро по 179 грн, взяла подивитися: написано - 2 сорт
В гости звали?• 29 декабря 2024
Червона ’своя лінія’ не смачна,а чорна інша фірма(не пам´ятаю) за 44-45грн смачна
Не гавкаю- но охраняю• 29 декабря 2024
В банке стеклянной нормальная, даже лопается, мы покупаем и пофиг
Не гавкаю- но охраняю• 29 декабря 2024
Ответ дляРокерША
В прошлом году покупали 2 банки какие то по 200 с чем то, разные, то я ее стремалась есть, такая была ужасная. И есть не возможно, и выкинуть жалко
Поддакиваю иногДА• 29 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Ну яка вона як справжня, справжня і та не вся смачна буває. Нащо та імітація?
Поддакиваю иногДА• 29 декабря 2024
Ответ дляНепозбувна Бентега
Икра кижуча
А мені Нерка більше подобається
Непозбувна Бентега• 29 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А мені Нерка більше подобається
Да то же вкусная
Байрактарна• 29 декабря 2024
Да, вкусная,вкус рыбы и лопается. Конечно отличается от настоящей, но не в худшую,или лучшую сторону,а просто немного другая.
РокерША• 29 декабря 2024
Ответ дляПросериарила молодость
Справа в тому, що вона справді жахливе. Не їстівна. Солона, аж очі виїдає
ничевока• 29 декабря 2024
Мне очень нравится, каждое утро на бутерброды мажу. Та, что в атб в пакетах за 91 грн. Она классная.
Это я вам говорю - та, что в детстве чёрную настоящую икру ела столовыми ложками
МадамОхмури• 29 декабря 2024
Ответ дляВбигудях
Я и сейчас это подтверждаю)) ту что купила я, очень вкусная.
Мию вікна у мороз• 29 декабря 2024
Лучше купите подвесную скумбрию.
Можно у Ленки боневтика заказать по 8 грн
Marinamariana• 29 декабря 2024
Ответ дляФантазерша
Я один раз такую попробовала и выкинула . Она же вообще вкуса не имеет .