Стрекоза любви• 29 декабря 2024
Ваша думка, для чого Гордон розганяє, що завтра закінчується гаряча фаза війни?
Вже бачили? Каже, що буде якась «історична» зустріч. Дає 90-95%, що гаряча фаза війни закінчиться.
Я в це особисто взагалі не вірю, думаю, що далі буде говорити про те, що «встреча не состоялась» тому, тадам…війна продовжується.
Взагалі на мою думку, давати людям змученим, втомленим оці марні сподівання, то це настільки низько, гратися почуттями, я б за таке вводила якусь кримінальну відповідальність.
Aksinia 111• 29 декабря 2024
А у соловьёва на всю рашку, совсем не мирная риторика , а как раз наоборот .
’Російські пропагандисти знов відкрито погрожують знищити українські міста, демонструючи повну зневагу до міжнародного гуманітарного права’
«Стереть с лица земли к чертовой матери Киев, Днепр, Харьков, Сумы!» - зазначають вони’
Ответ дляnenatasha
історична зустріч би вже анонсувавлася в світових змі, поки що це тільки в уяві гордона
Має відбутися в уяві, а потім відміниться😀
Kot_v_meshke• 29 декабря 2024
Он не несет ответственность за свои слова. Пофиг ему. Ну потом скажет, что это как раз 5-10%.
Ответ дляLisa_m
Подивимося завтра, чи збудуться прогнози продавця «пірамідок». Особливо цікаво на фоні заяв раші про те, що вони не приймають умов Трампа щодо зупинення війни, що озвучувалися його командою.
Це точно
Світлячок з ліхтариком• 29 декабря 2024
он все время что-то убедительно обещает и что? толчет воду в ступе
СвітланкаОК• 29 декабря 2024
Ну а юристка з тим 20 жовтня нащо тринділа? Бачила у нього на каналі інтервʼю з батьком - у чувака видно стрімко популярність падає. Підіймає перегляди будь-якими способами.
Ответ дляСвітланкаОК
Взагалі нічого не чула про юристку і 20 жовтня
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Може ви не пам’ятаєте як він з Кашпіровським зцілювали людей чи як пірамідки від раку продавали?
Гордон звіздун, ловить хайп, от і зловив, тільки тут про нього вже 4 дні говорять, ще міліони перейшли на його сторінку, підписалися в надії що він говорить правду.
Така ж надія на зцілення як і тих хто купував пірамідки від раку.
Ответ дляLove_Love_Love_
За таке потрібно карати, я вважаю.
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
За таке потрібно карати, я вважаю.
Карайте, хто вам не дає
Люди, кто слушает, внемлет и даже верит всем этим аналитикам, вы серьезно? Они пилят контент, больше-больше контента, цепляющих заголовков, интригующих предсказаний. Цель- просмотры и заработать на рекламе. А вы ведетесь, как маленькие. Почти три года вам парят мозги, а вы все так же смотрите.
СвітланкаОК• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Та була в минулому десь році.
Екатерина27• 29 декабря 2024
Потому что он mudak konchenyj!
Садист и популист! Так играть на нервах людей это вам не юристка no name. Есть же тысячи людей, которые ему верят… мне прям больно за них
СвітланкаОК• 29 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Потому что он mudak konchenyj!
Самі винуваті.
Ответ дляKristinka2106
Господи,как же хочется в это верить
Ждать не долго. Завтра-послезавтра уже новую песню запоет
Be.queen.Shop• 29 декабря 2024
Ответ дляlus_so
Гордон взагалі спеціаліст по ’сцянню в очі’. З кам´яним фейсом гонить довільну маячню. Робота в нього така.
По іроніі долі саме сьогодні відправили відео як Гордон був ведучим на виступах Кашпіровського в 90😂😂😂