Стрекоза любви• 29 декабря 2024

Ваша думка, для чого Гордон розганяє, що завтра закінчується гаряча фаза війни?

Вже бачили? Каже, що буде якась «історична» зустріч. Дає 90-95%, що гаряча фаза війни закінчиться.
Я в це особисто взагалі не вірю, думаю, що далі буде говорити про те, що «встреча не состоялась» тому, тадам…війна продовжується.
Взагалі на мою думку, давати людям змученим, втомленим оці марні сподівання, то це настільки низько, гратися почуттями, я б за таке вводила якусь кримінальну відповідальність.
Lv1107• 29 декабря 2024
Я теж сьогодні про це думала. Для чого це? Щоб що?
Aksinia 111• 29 декабря 2024
А у соловьёва на всю рашку, совсем не мирная риторика , а как раз наоборот .
’Російські пропагандисти знов відкрито погрожують знищити українські міста, демонструючи повну зневагу до міжнародного гуманітарного права’
https://t.me/kharkivlife/101346
«Стереть с лица земли к чертовой матери Киев, Днепр, Харьков, Сумы!» - зазначають вони’
Seehund• 29 декабря 2024
Второй Арестович.
lus_so• 29 декабря 2024
Гордон взагалі спеціаліст по ’сцянню в очі’. З кам´яним фейсом гонить довільну маячню. Робота в нього така.
nenatasha• 29 декабря 2024
історична зустріч би вже анонсувавлася в світових змі, поки що це тільки в уяві гордона
автор Стрекоза любви • 29 декабря 2024
Ответ дляnenatasha
Має відбутися в уяві, а потім відміниться😀
Lisa_m• 29 декабря 2024
Подивимося завтра, чи збудуться прогнози продавця «пірамідок». Особливо цікаво на фоні заяв раші про те, що вони не приймають умов Трампа щодо зупинення війни, що озвучувалися його командою.
Kot_v_meshke• 29 декабря 2024
Он не несет ответственность за свои слова. Пофиг ему. Ну потом скажет, что это как раз 5-10%.
автор Стрекоза любви • 29 декабря 2024
Ответ дляLisa_m
Це точно
Світлячок з ліхтариком• 29 декабря 2024
он все время что-то убедительно обещает и что? толчет воду в ступе
Byretta• 29 декабря 2024
Ему тоже нужны охваты. Он,по сути,сейчас просто блогер
СвітланкаОК• 29 декабря 2024
Ну а юристка з тим 20 жовтня нащо тринділа? Бачила у нього на каналі інтервʼю з батьком - у чувака видно стрімко популярність падає. Підіймає перегляди будь-якими способами.
klaraneill• 29 декабря 2024
хайпует, чтобы про него не забыли
Vera83• 29 декабря 2024
Больше доверия ’предсказания’ юристки вызывали, чем этого пиз...бола
автор Стрекоза любви • 29 декабря 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Взагалі нічого не чула про юристку і 20 жовтня
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Може ви не пам’ятаєте як він з Кашпіровським зцілювали людей чи як пірамідки від раку продавали?
Гордон звіздун, ловить хайп, от і зловив, тільки тут про нього вже 4 дні говорять, ще міліони перейшли на його сторінку, підписалися в надії що він говорить правду.
Така ж надія на зцілення як і тих хто купував пірамідки від раку.
автор Стрекоза любви • 29 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За таке потрібно карати, я вважаю.
Love_Love_Love_• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
За таке потрібно карати, я вважаю.
Карайте, хто вам не дає
MaryKa• 29 декабря 2024
Люди, кто слушает, внемлет и даже верит всем этим аналитикам, вы серьезно? Они пилят контент, больше-больше контента, цепляющих заголовков, интригующих предсказаний. Цель- просмотры и заработать на рекламе. А вы ведетесь, как маленькие. Почти три года вам парят мозги, а вы все так же смотрите.
Onyx83• 29 декабря 2024
Там на канале у него, наоборот, горячая фаза
sunholder• 29 декабря 2024
Ответ дляOnyx83
Після такого як можна не вірити йому
Onyx83• 29 декабря 2024
Ответ дляsunholder
Після такого як можна не вірити йому
Видно же, человек старается))
СвітланкаОК• 29 декабря 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Та була в минулому десь році.
Riesling• 29 декабря 2024
Жрать хочет.
А денег нет.
Екатерина27• 29 декабря 2024
Потому что он mudak konchenyj!
Садист и популист! Так играть на нервах людей это вам не юристка no name. Есть же тысячи людей, которые ему верят… мне прям больно за них
Kristinka2106• 29 декабря 2024
Господи,как же хочется в это верить
СвітланкаОК• 29 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Потому что он mudak konchenyj!
Самі винуваті.
LotusA• 29 декабря 2024
Юристка была такая в инсте, обещала окончание войны на 20 октября 22 года, а потом сказала,что хайпанула, идиотка полная .
А Гордон то ещё чмо,как же им всем нравится играть на нервах и чувствах обычных людей...
автор Стрекоза любви • 29 декабря 2024
Ответ дляKristinka2106
Господи,как же хочется в это верить
Ждать не долго. Завтра-послезавтра уже новую песню запоет
Be.queen.Shop• 29 декабря 2024
Ответ дляlus_so
По іроніі долі саме сьогодні відправили відео як Гордон був ведучим на виступах Кашпіровського в 90😂😂😂