Проня_Прокоповна• 29 декабря 2024
Увольнение, госслужащие. Декларация.
Не могу зайти на сайт НАЗК. Надо заполнить декларацию при увольнении. Приватбанк, был сделан в этом году електронный ключ, может, надо новый переделать, кто может помочь?
Оскорбляю всячески• 29 декабря 2024
Спробуйте переробити. Я під своїм зайшла без проблем тільки що, хоча останню декларацію подавала аж в 2018 році.
Проня_Прокоповна
• 29 декабря 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
А там пишуть, дивилася відео, що переробити, то не на бізнес розділ. А якийсь інший. Не підкажете, який?
Море_море_я_скучаю• 29 декабря 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Ви можете набрати 3700 і вам допоможуть. Або відео в інтернеті подивіться.
Проня_Прокоповна
• 29 декабря 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Дякую.
Copy-Paste• 29 декабря 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Я теж, правда, ще у жовтні, теж звільнялась
Проня_Прокоповна
• 30 декабря 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Він дійсний рівно рік
Я в цьму році, здається , робила, в квітні. Але щось не підходить