Не рахую, а вважаю• 29 декабря 2024
Я їх купила! В захваті! Тепер мої улюблені
Вчора дівчинка радила парфуми Трусадрі пур жасмін. Сьогодні пробувала в брокарді і купила, вони крутезні! Дівчатка, якщо хтось вагався, беріть, за такі гроші такі парфуми не знайдете більше
Не рахую, а вважаю
• 30 декабря 2024
Ответ дляСамо_достаточная
А где Вы купили миниатюру? У меня есть пробники Devotion, очень нравятся. Но 30 мл мне много, чисто зимний аромат. Отливанты не люблю, а миниатюра была бы супер.
Можу вам продати мініатюру, у мене є
Само_достаточная• 30 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Можу вам продати мініатюру, у мене є
За сколько готовы продать? У Вас версия Intense или классическая? Можно фото?
Не рахую, а вважаю
• 30 декабря 2024
Ответ дляСамо_достаточная
Класична. За 450 грн. Як буду вдома сфотографую. Напишіть чи ціна підходить
Само_достаточная• 30 декабря 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так, підходить.