Для драки• Изменено 29 декабря 2024
Посоветуйте самый вкусный магазинный торт
Не очень приторный.
Хочу к новогоднему столу купить.
Лиса Патрикевна• 29 декабря 2024
Мені подобаюся торти з новусу, їх виробництва. Ще тарта смачні. У вацак, як на мене, смачніші тістечка, аніж торти. Рошен взагалі не подобаються.
Цвірінь• 29 декабря 2024
Ответ дляFashion_besties
Очень вас жаль стало. Что не пробовали ничего вкуснее
Поверь мне, Карлсон. Не в тортах счастье)
А я с Рио-де-Житомира!• 29 декабря 2024
Три молока БКК с Эктором. На удивление не сильно приторный.
Еще люблю лимонные тарты Рошен.
ИМХОля• 29 декабря 2024
Торт ’Султан’ своя линія.Дуже смачний, алє склад не дуже гарний.Один раз на рік можна посмакувати.
Хомо_сапиенс• 29 декабря 2024
Не пораджу. Поностальгую. Пташине молоко, який же в 90 ті був смачний торт, ніжний, не приторний... І цукерки каракум і південна ніч... Ех...
Неллі Артурівна• 29 декабря 2024
Я люблю естерхазі, мені смачніші сільпошний і рошен, тарта не дуже. Якщо не естерхазі то рошен київський, грільяж, та майже все у них люблю
Работать надо• 29 декабря 2024
Я вам пораджу зробити за пів години смачний Тирамису ,купуєте печиво Савоярди 400 грам ,вершки 33 % і творожний сир вуаля і у вас смакота на 2 кг
САМ_ТАКОЙ• 29 декабря 2024
Ответ дляРаботать надо
а сколько сливок? и какой именно творожный сыр и сколько?
Работать надо• 29 декабря 2024
Я в Атб купую вершки Преміаль 33 % і там же можна Презедент ,а можна Крем чиз Де люкс
все по ГОСТу!• 29 декабря 2024
Ответ дляДиректриссимо
Отвечать вопросом на вопрос ,это невоспитанность!
Крепитесь, каникулы скоро закончатся.