Домашка• 30 декабря 2024

Шоколадна ковбаска, як її готуєте ви?

Підкажіть як ви її готуєте. Давно не робила, вже й не пам´ятаю
Доктор Хаос• 30 декабря 2024
https://www.instagram.com/reel/DDPb1zCN1TJ/?igsh=b...
ВыФсеВрете• 30 декабря 2024
А навіщо? Зараз такий асортимент солодощів, щоб вдома щось готувати
Тётя Хрюша• 30 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Всё гівно
Агент Пинкертона• 30 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Щоб їсти)
Телепузик• 30 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
це смаааачно😋
АнтиТроль• 30 декабря 2024
Главный ингредиент это алкоголь, сливочное масло. Ну и печенье шахматное,такого уже нет.
автор Домашка • 30 декабря 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Чесно, вибір великий, а смачного нічого нормального немає. Все приторне, не шоколадне, а глазур і тп.
Жертва интернета• 30 декабря 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Всё гівно
Ну, не все ж таки. Є і смачні речі
ВерСаСе• 30 декабря 2024
Подивіться шишки від Alina Foodee. В неї всі новорічні меню просто супер.