я Кукарача• 29 декабря 2024

Вибачте за інтимне питання

В пологовий брати памперс для дорослих чи після пологів вистарчить звичайних нічних прокладок?
Трохи злякана• 29 декабря 2024
Прокладки і одноразові пеленки
Птичка_улитка• 29 декабря 2024
Беріть звичайні нічні прокладки. І одноразові пелюшки обов´язково
автор я Кукарача • 29 декабря 2024
Ответ дляПтичка_улитка
Дякую) складаю сумку
Робот Вертер• 29 декабря 2024
Звичайних,є ще післяпологові але памперс точно не треба
празники не помню• 29 декабря 2024
Памперс? Что у вас планируется в роддоме такого страшного?
автор я Кукарача • 29 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
Просто є вдома пачка памперсів для дорослих, от і думаю чи взяти пару штук))
празники не помню• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Дякую) складаю сумку
Если есть возможность, купите одноразовые трусы. Суперудобно.
автор я Кукарача • 29 декабря 2024
Ответ дляпразники не помню
То в мене якраз і лежать такі труси-памперси для дорослих, на резинці.
Свідок Перемоги• 29 декабря 2024
Подивіться одноразові трусики tena, мені в пологовому було з ними дуже зручно. Вони повномірні.
празники не помню• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Если вы рожаете в том же городе, где живете, то вам довезут, не дай бог, в случае необходимости
Пысы: оно так кажется страшно, а после родов даже со швами пойти пописять не проблема.
Наивная Хо• 29 декабря 2024
Є спеціальні прокладки урологічні
автор я Кукарача • 29 декабря 2024
Дякую дівчата)
празники не помню• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
То не то. Такие тонюсенькие, прозрачные.
Телепузик• 29 декабря 2024
Ответ дляНаивная Хо
Є спеціальні прокладки урологічні
Трусы удобнее, небо и земля
Ms. Искренность• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Це не такі, беріть одноразові і післяпологові прокладки (не плутайте з урологічними)
Телепузик• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Супер. Возьмите парочку.
Аноним ФЕЯ• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Беріть. В перші години після пологів тече як не в себе. В крові буде все, і ночнушка і простиня. Тому в перший день натягнете памперс, а дальше прокладки.
Голена блондинка• 29 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Це краще що придумали люди в пологовий.
У мене сталася діарея після пологів, якби не ці трусики, я не знаю що б було
А так все практично і чистенько.
Люблю джаз• 29 декабря 2024
Про покупку трусів-підгузків не пошкодуєте. Якщо це перші пологи, то повірте, такої кровотечі, як у перший день ви ще не бачили. Це не як місячні, не як дуже рясні місячні, це кровотеча. Жінки говорять, що прокладок достатньо, але потім ви побачите у післяпологовому коридорі десяток жінок з закривавленим одягом. То ж навіщо ці жертви. В трусиках ви будете спокійно спати і не боятися крутитися, як завгодно. Та й животик вони добре підтримують, вони високі.
Гірчинка• 29 декабря 2024
Ответ дляЛюблю джаз
то правда. я лежала на одноразовій пеленці і вона вся замастилась. Шкода, шо тоді таких трусів-памперсів не було. Я їх зараз під час місячних на ніч вдягаю для підстраховки.
Люблю джаз• 29 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
При перших пологах такої зручності ще не було, другі і треті пологи я вже брала трусики. То ж я маю з чим порівняти. Не уявляю, навіщо жінки погоджується на прокладки, протікають, а потім ще доводять, що це нормально, просто тому, що іншого досвіду не мали.
автор я Кукарача • 29 декабря 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Прочитала і аж лячно стало, я знала що будуть виділення, але не знала що аж тече… Це перші пологи..
Оля_с_киркою• 29 декабря 2024
Найкраще треси депенд маленька пачка, далі звичайні прокладки
Алина-1240• 29 декабря 2024
Ну возьмите трусы для месячных линжери.прям памперс куда оно
Люблю джаз• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Ну, вибачте, виж не на прогулянку йдете. Подивіться на свій живіт та уявіть, через які метаморфози вам прийдеться пройти, щоб за декілька днів прийти до довагітного стану. Ви дев´ять місяців формували нову людину, апчихом не відділаєтеся. Ну, вже як є.
Цідило правди• 29 декабря 2024
Ответ дляя Кукарача
Это самый лучший вариант! Меня только урологические трусы спасли в роддоме. Был шов на промежности и я обычные с прокладкой не могла надеть, давило, больно. А эти трусы вообще не чувствовала. У меня были Депенд кажется, красная упаковка.