Кривая спроса• 29 декабря 2024

Потрібна порада, син 12 років і електросамокат..

Дівчата, що робити.. хоче на др, в лютому буде 13 років.. а я так боюсь дарувати саме цю річ, боюсь за його безпеку, за безпеку інших.. навіть якщо погодився на шлем, і на катання по спеціальним доріжкам, але малі діти можуть з ненацька вибігти, чи він правила порушить... а ще й швидкість хоче від 30км/год.. я в розпачі, син як і всі підлітки дуже впертий, і на відмову реагує гостро, і з маніпуляціями. Типу, ти мене не любиш, ти погана мама і т.д. всі його друзі мають, але вони старші від нього на рік- два.. от така проблема.. що робити? На новий телефон, або планшет не погоджується, хоче цей самокат. Як би ви вчинили?
Астоновитесь!• 30 декабря 2024
На 15 років подаруєте свою нирку, бо синочка загилить хєхілий подарунок, ’мудра’ мамця, цілуй далі синочку в дупцю.
Жена брата Админа• 30 декабря 2024
Однокласник сина (13 років) ’ покатався’ на самокаті. Як результат - компресійний перелом двох хребців, декілька місяців лежав у корсеті, зараз хоч і вийшов до школи, але все рівно період реабілітації.
автор Кривая спроса • 30 декабря 2024
Ответ дляАстоновитесь!
мій пост 28, прочитал б спочатку