бибизяна• 30 декабря 2024
Що зі мною?
Доброго ранку, не знаю що зі мною, приймаю антидепресанти вже 10 днів,останні два дні з´явилося відчуття ніби я скоро помру,так боюся цього, стараюся гнати від себе ці думки,але воно якось само,чи було у когось таке?У сім´ї все добре,маю двох чарівних донечок,але ось ці думки...От прям просто зранку встаю і ці думки на протязі дня тривають,до цього були панічні атаки,тому і виписали ад
Завтра не пью• 30 декабря 2024
Часто чую по такі відчуття на початку прийому... Певно це така дія ліків....я би кинула але знаю що треба перетерпіти
бибизяна
• 30 декабря 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Саме про відчуття що скоро помреш?
Кундалина• 30 декабря 2024
Теж були схожі відчуття. Це сильна тривога.
Ви приймаєте окрім АД прикриття?
бибизяна
• 30 декабря 2024
Ответ дляКундалина
Ви приймаєте окрім АД прикриття?
Так, заспокійливі приймаю
бибизяна
• 30 декабря 2024
Ответ дляКундалина
Ви приймаєте окрім АД прикриття?
Часто у вас таке було?
Зубачистка• 30 декабря 2024
Интересно,если у меня без ад такие тревожные мысли что же будет в начале приема ад?!
Кундалина• 30 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Часто у вас таке було?
На початку прийому, десь місяць, періодично.
пАлАвинкА• 30 декабря 2024
Побічна така. Ваш невроз на початку прийому посилюється, тому і відчуття накривають. Зазвичай після місяця прийому зникають ці побічки. Але я б вам рекомендувала ще й психотерапію підключити: антидепресант прибере тривожні думки, але не факт, що вони не з´являться, коли почнете відміняти. Психотерапевт навчить думати інакше, щоб ви могли і без АД нормально існувати.
Зубная фея• 30 декабря 2024
До психолога . Ліками це важко зняти і не факт що по бочки не вилізуть
бибизяна
• 30 декабря 2024
Ответ дляпАлАвинкА
Дякую вам дуже за відповідь ❤️ Не думала я що такі побічні можуть бути,перші дні 3 прийому мене накривали панічні атаки,та такі,що ще гірше ніж були,зараз періодично накатує,але не значно,а ось ці думки,це жах,я так злякалася вчора,ще і сни дурні сняться,але я читала що таке теж може бути,вже не дочекаюсь коли ці побічні ефекти зникнуть
Тріль підпільний• 30 декабря 2024
Ответ длябибизяна
Так для чого ви приймаєте АД? При яких симптомах вам їх призначили ?
Голубая фишка• 30 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Потому что стало модно,
Тріль підпільний• 30 декабря 2024
Ответ дляГолубая фишка
Потому что стало модно,
Не думаю, це серйозні препарати
Голубая фишка• 30 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Не думаю, це серйозні препарати
Ну что ,доктору лишь бы выписать,а как ваш организм поведет себя только вы будете знать
А вообще зачем он Вам...