Видящие_помогите• 30 декабря 2024
Без зно второе высшее это только у частников?
Наверняка же гос вузы не имеют права принимать без независимого оценивания?
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
А Поплавского раньше было без зно
Але автор не зможе зганяти на машині часу в минуле....
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
ну частные это понятно, а гос - нет?
интересует второе высшее в обл. культуры - мистецтвознавство або культурологія
видимо тут дорога только в КУК или в КНУКіМ
Автор, ви маєте право на скорочену програму навчання на базі диплома бакалавра, тобто це не з випускниками шкіл вчитися 4 роки, а 3 роки з такими самими після іншого бакалавра.
Інший варіант. Якщо це не якась там медицина чи особливе, то ви можете просто поступити в магістратуру на іншу спеціальність через іспити в самому внз ( єві та ще один).
І зараз систему освіти нормально так реформують, нема різниці в правилах вступу між держ і приват внз.
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
а лет 5-10 назад говорили что если человек первое образование оплачивал сам, то еще не потратил свое право на поступить бесплатно, но видимо это в случае поступления по общим правилам через все экзамены и зно, а может и вообще отменили такую идею
Ні, це в силі. Ви ще не отримували безкоштовної ВО? Тоді можете отримати. Кожен рівень по одному разу.
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
да и такое же время назад писали в сми, что люди после 45 лет будут иметь право на бесплатную переквалификацию и получение высшего в другой сфере...я все ждала когда мне стукнет 45, чтобы пойти поучиться бесплатно в айти
ага щас, пару лет назад это право переиначили для только военных и все
Ні, неправда, зараз також видають ваучери чи як воно там називається.
Видящие_помогите
• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
дякую, пошукаю, цікавить саме культура, але у більшості в програмі дозвіллєвий режисер масових заходів, а не теорія мистецтва або культурологія(
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляВидящие_помогите
вот мне культура нужна, я не знаю где интересоваться, с места работы давным давно предлагали на второе высшее, но через зно и кажется за денежку, бюджетных мест не было - в кнуким к поплавскому
но теперь уже и этих договоренностей нету
Ви щось або переплутали, або придумали, ніхто б вам не пропонував вчитися з 1 курсу з випускниками шкіл.
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляВсе до блиску
Не завжди
Я маю 2 безкоштовні
Або 100 років назад то було, або ви окремо бакалавра і магістра порахували, вже давно на бюджетній формі можна вчитися лише один раз на кожному рівні.
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляМилота
Дивіться, я отримала диплом бакалавра у 2018 році, на підставі вступних іспитів пішла на ту ж спеціальність на магістратуру.
Отримала диплом магістра у 2019 році.
У минулому році на підставі вступних іспитів і диплому магістра «Фінанси і кредит» вступила на магістратуру на «Публічне управління та адміністрування», ось диплом захистила на минулому тижні.
Цьогоріч вступала на «спеціальність «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на магістратуру, на підставі вступних іспитів і диплому магістра «фінанси і кредит».
Оце друга вища освіта. ЗНО/НМТ не треба здавати.
Отримала диплом магістра у 2019 році.
Я вас поправлю, ви вступали на всіх своїх магістрів на базі диплома бакалавра, а не інших магістрів.
Україна понад усе!• 30 декабря 2024
Я шукаю ,але другої вищої ще в жодному вузі не бачила безкоштовної. Якщо хтось підкаже,де є, буду дуже вдячна
Все до блиску• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
4 роки тому отримала другий диплом і окремо я нічого не рахувала
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляВсе до блиску
Це неможливо. Навчання за бюджетні кошти на кожному рівні освіти можливе лише один раз.
Видящие_помогите
• 30 декабря 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
я й платно б може пішла, але мені не до іспитів, хотіла б нічого не здавати, та не гаяти час на підготовки
Тюрюнь_Тюнь• 30 декабря 2024
Вот сегодня только видела.
#освіта
‼️Надання ваучеру на навчання вартістю 30280 грн
Детальніше в наступній статті
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
#освіта
Детальніше в наступній статті
🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶🔷🔶
Все до блиску• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Можливо, в окремих випадках
дякую аж підскакую• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Я к тому что, что сейчас нужно узнавать)
Возможно и на данный момент также
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Возможно и на данный момент также
Ні, не так.
дякую аж підскакую• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ні, не так.
На сайте до сих пор пишут, что можно. Знаю на практик, что до войны у меня знакомая, которая провалила зно, пошла в Поплавского
Милота• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Ні, я вступала на базі диплому магістра
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Там чітко пишуть фаховий молодший бакалавр, це коледж.
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляМилота
Ні, я вступала на базі диплому магістра
Прошу вибачення, реально є такі пропозиції на єдбо :)
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Навіть в 22 році можна було так, але вже з 23 року цю лавочку прикрили, бакалавр лише через конкурс нмт
Милота• 30 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Я взагалі на електротехніку так і думала, вступати на базі диплому бакалавра (бо чоловік вступав саме так, і щоб бути в одній групі треба ж бути на одному «рівні»), але в ВНЗ сказали що так не можна, якщо є диплом магістра, то тільки його подають при вступі🤷🏼♀️
Амелі на мілені• 30 декабря 2024
Ответ дляМилота
А іспити ті самі, що і з бакалавром вступають, наскільки я бачу? Ті самі єві і Євфі?
дякую аж підскакую• 31 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Спасибо за разъяснение, буду знать
Милота• 31 декабря 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Здавали англійську і спеціальність, і я, і чоловік)
Амелі на мілені• 31 декабря 2024
Ответ дляМилота
Дякую