Твоя сусідка• 30 декабря 2024

Порошенківське

Чому Порошенко зміг, а мудрий наріт все п...?
Богдана лиш один з прикладів
Результат:
вже голосів: 14
6 (42.86%) Надо просто прєкратіть
4 (28.57%) Фы всьо врєті
3 (21.43%) Наріт краще знає
1 (7.14%) Тарас колгоспу винуватий
0 (0%) Наріт скаже, як зав´яже
0 (0%) Пожебраємо в Америки
0 (0%) Трамп винуватий
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Просто народ України не підходить сивочолому. Тому так зневажливо, типу іронічно, пишеться оце тупеньке ’наріт ’ і тд
Зато ідеально підходить зеленому. Наріт
Реверанс• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Де це звільнено?Це юмор такий?При ньому якраз Донецьк і захопили.А ще був Іловайський котел і багато чого іншого.
Скільки котлів влаштував дебільним керівництвом Зеленський?Міста знесені вщент.
До речі.
Під час Дебальцевського котла Сирський здійснював безпосереднє командування військами у секторі ’С’.
А зараз його Зеленський поставив керувати ЗСУ і перемоги закінчилися.
Тільки відступаємо.
Мудрий президент.
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Дивно, що так ’переставали стріляти’, що 3/4 Донбасу звільнено

Ви с зелєю путаєте. То він перестав стріліяти. Де той Донбас?
Реверанс• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Ну так это уже последствия умелого правления папередныкив.И зеля туда же.Напомнить про сгоревшие склады с оружием?
Краще нагадайте хто вже третій раз браковані міни по всьому фронту ганяє і скільки на них заробив пан президент Зеленський.Який познімав і повиганяв з армії всіх нормальних генералів.І всьо.
Перемоги скінчилися.
Армія без голови.
Величезні втрати і тотальний відступ.
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це вам так розказали, щоб ви не задумувалися, чому Луганськ і Донецьк залишилися під московитами.
А ще можете порівняти сили, задіяні московитами, в 2014, коли реально було просто не допустити захоплення Донецька, і які сили задіяні в 2022-24рр
Так зеля висновки зробив? Не видно щось
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Зато ідеально підходить зеленому. Наріт
Не дарма Порошенко - Квіт забрав українську мову з вишів у 2014, хоч сотні науковців намагалися цього не допустити. І Кириленко протестував, як міг. А тепер з´явилося ’наріт’ - новояз Порошенка, все по Оруеллу))
Реверанс• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613

Розправи Зеленського над генералами
Байрактарочка• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
А ще будо таке:

’Єслі что-та пайдьот ні так, мі єго снєсьом’
значіт всьо ідьот так 🤡
Реверанс• 30 декабря 2024
⚡️ЗВІТ ЗА 53 ПОЇЗДКИ НА ФРОНТ В 2024

Metelitsa• 30 декабря 2024
Ответ дляБайрактарочка
значіт всьо ідьот так 🤡
Так.
В усьому підтримують блазня, плачуть від вечірніх промов і вишивають портрети бісером.
Потужні державники, кожензнаспрезиденти
fishcka• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
ще нагадайте як Порошенко погано охороняв склади в Болгарії і Чехії, що їх москалі теж попалили
Реверанс• 30 декабря 2024
Визначні досягнення презедента Зеленського

Військовий жебракує в центрі Києва з табличкою ГОЛОДУЮ!

Тисячі військових опинилися у такій складній ситуації.Це паскудство. Де влада?
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
⚡️ЗВІТ ЗА 53 ПОЇЗДКИ НА ФРОНТ В 2024

https://www.youtube.com/watch?v=A3hptra52NU
Про сина свого там нічого не каже?А взагалі дивлюся,що скоро вибори
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
Та невже?
Під його керівництвом почалася дерусифікація освіти. Це включало зміну навчальних програм, видалення пропагандистських елементів, які мали радянське або проросійське забарвлення.
Квіт ініціював зміну підручників, щоб вони відповідали сучасним національним та історичним реаліям.
А також, Одним із важливих аспектів діяльності Квіта була підтримка української мови як основної мови навчання у всіх навчальних закладах. Під його керівництвом було посилено вимоги щодо використання української мови у навчальному процесі.
Metelitsa• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
В цьому випадку Вам підійде відповідь Зелі :
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Про свого сина скаже Зеля. Де він там? У Англії?
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
Так це відповідь всих попередників також.Коли нема чого сказати.
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Там де й Пороха,тільки малий ще.А того б на війну,так ні,мій повинен за нього йти.Бо не син можновладця.
Metelitsa• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Чи Вам щось винен той, кого Ви змішуєте з гімном?

Питайте з майського шашличника.
А ті, хто попереджав про напад і кого Ви з Зелею нах посилаєте Вам нічого в цьому житті не винні.

Вони казали- Ви не чули і чути не хотіли
Реверанс• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Звичайно,бо зелені замість зброї почали в окопах свої газетки роздавати.

🔥ЦЕ ВІДЕО ДОБИЛО ЗЕЛЕНСЬКОГО! НА БАНКОВІЙ ПОВИСЛА ТИША! ХТОСЬ З ОФІСУ ЗЛИВ ІНФОРМАЦІЮ НАРДЕПАМ ’ЄС’
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Ну сьогодні малий, завтра виросте. Система не змінюється. Плюс, почати б не з синів, а з ТЦК можна, військових запасу і інших
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa

Питайте з майського шашличника.

Вони казали,що Ато триватиме тижні.Брехали.Тому винні.
Metelitsa• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Ні, Ви вибрали просто перестать стрелять.
Насолоджуйтесь стертими в попіл регіонами
Реверанс• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613

🔥ПОДАРУНОК НА СВЯТВЕЧІР

Чого ж нема.Хто спосорує армію?Вже на шість мільярдів?
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Йому 10.Синам Пороха 22-24.Тим більше один з них ’ветеран’Ато.Не смішно?Сидять закордоном і все у них добре.
Реверанс• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Вам нагадати як в армію йшов ваш президент Зеленський?

Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
Я не вибрала,вибрали інші.Тому претензій у мене до зелі нема,а от до По є.
IrinnkA• 30 декабря 2024
Ответ дляNatalisa7613
Це ви пишите при президентові-ухилянту 4 рази? Почнемо з нього. Ну і закордоном багато хто сидить. Вони ж не дурні повертатися та загинути
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
https://www.youtube.com/watch?v=uN80pQTyehY

🔥ПОДАРУНОК НА СВЯТВЕЧІР

Снять такой ролик стоит немало денег.Для чего его сняли,вопрос.Когда простые украинцы последнее отдают для ВСУ.
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
А інші дурні значить.Наріт,як в старпсті.Все ясно.Дякую.Питань більше нема.