Чому Порошенко зміг, а мудрий наріт все п...?
Богдана лиш один з прикладів
Результат:
вже голосів:
6 (42.86%)
Надо просто прєкратіть
4 (28.57%)
Фы всьо врєті
3 (21.43%)
Наріт краще знає
1 (7.14%)
Тарас колгоспу винуватий
0 (0%)
Наріт скаже, як зав´яже
0 (0%)
Пожебраємо в Америки
0 (0%)
Трамп винуватий
Ответ дляNatalisa7613
Йому 10.Синам Пороха 22-24.Тим більше один з них ’ветеран’Ато.Не смішно?Сидять закордоном і все у них добре.
В мене немає синів такого віку, але я би не зрозуміла би такий наїзд в свою сторону.
Якби я була політиком, і рік би кричала про імовірно агресію і мене би посилали, медійно травили, я би вивезла свю родину і вивезла би весь бізнес.
Звільнила би українських працівників
Які би до мене могли бути претензії?
А Порох ше якийсь наївний і добрий
Звільнила би українських працівників
Які би до мене могли бути претензії?
А Порох ше якийсь наївний і добрий
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляРеверанс
Зеленський обіцяє піти з посади, якщо не завершить війну - 12.10.2020
Так чому ви не на Майдані досі?
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
Звільнила би українських працівників
Які би до мене могли бути претензії?
А Порох ше якийсь наївний і добрий
Звільнила би українських працівників
Які би до мене могли бути претензії?
А Порох ше якийсь наївний і добрий
А в мене є.І в мого сина вкрали дитинство,а зараз можуть і життя.
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляviter33
ну не брешіть вже так в очі
Крим, Донецьк та Луганськ був захоплений до того, як Порошенко став президентом
Брехня.Я свідок тих подій.І пишу не про Крим.Стрєлков зайшов в Донецьк при Порошенку.
Ответ дляNatalisa7613
Брехня у Вас, я не вірю, що Ви очевидець.
Державні органи влади в Донецьку були захоплені без Стрєлкова у березні квітні 2014 року, була проголошена квазіреспубліка ДНР.
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
Весь этот маскарад можно было разогнать в 2 счета,и это знают все,но Порошенко пришел 26мая 2014 года к власти с обещанием навести порядок,но ничего не сделал.И в июле вооруженный отряд Гиркин вошел в город.Брехня то,что вы пишете.А правда вам не нравится У Пороха было 5 лет решить все мирным путем,все просрали.Россия нарастила силы и вторглась уже более масштабно.
Ответ дляNatalisa7613
Порошенко успішно звільняв території,поки путін не ввів регулярну армію росії.Брехню пишете Ви.Тут вже одна писака писала,що розстріли в Бучі були восени.Так і Ви.
Порох з нічого нам зробив армію.Бо в 2014 році наша армія не мала нічого.
Але Ваші не служили ні зараз,ні тоді і тому Ви пишете свої вигадки.
З Мінськими навіть путін визнав,що Порошенко його обіграв і привів до ладу армію України за цей час.
Ответ дляNatalisa7613
А інші дурні значить.Наріт,як в старпсті.Все ясно.Дякую.Питань більше нема.
Не перекручуйте будь-ласка, хоча я знаю, що це такий прикол: перекрутити і зробити з себе жертву. Річ про тих хто ВЖЕ закордоном. А ті хто в Україні - заручники найпотужнішого.
Ответ дляNatalisa7613
Вошол вооружонний отряд...
А до цього часу там були беззбройні шахтарі, не казаки Бородаї з раші?
Без зброї захоплювали органи влади?
Ну і в цьому пості розкрився зевиборець, свідок міфічного мирного врегулювання ’конфлікту між двома брацкими народами’
Без зброї захоплювали органи влади?
Ответ дляNatalisa7613
Так если можно было разогнать то что ж Зеля не разогнал? Обещал же! Я лично слушала его выступление на Олимпийском. Обещал, говорил про ’бизнес на крови’ и.... потужно вляпался по самые помидоры. Но виноват Порошенко! Не разогнал!
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляMetelitsa
Вошол вооружонний отряд...
Без зброї захоплювали органи влади?
До этого там шастали гастролеры из раши,границы то никто не закрыл,не захотел или не догадался.
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Я не была на Олимпийском,поэтому спросите его,он же вам обещал.
Natalisa7613• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Он обещал всем! Я на Олимпийском не была, смотрела прямое включение
Мне не обещал точно
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це вам так розказали, щоб ви не задумувалися, чому Луганськ і Донецьк залишилися під московитами.
А ще можете порівняти сили, задіяні московитами, в 2014, коли реально було просто не допустити захоплення Донецька, і які сили задіяні в 2022-24рр
Це нам всім так регулярно щодня за Пороха показували свіжі карти бойових дій
Ответ дляIrinnkA
Ну так и Порох вам ничего не обещал. Какие претензии? Ещё и сына отдать должен. Придумали)
Син Пороха був на війні приблизно рік
Я тоді сім років активно читала всі новини, пам´ятаю
Ще син Авакова був і ще чийсь з політиків, треба згадати
Ответ дляNatalisa7613
Там багато хто заходив, і армія російська. Часто потрапляли до нас в полон.
І добровольці
Але за Пороха наша армія разом з добробатами їх активно гнала
І щодня були актуальні карти бойових дій
І добровольці
Ответ дляNatalisa7613
За Пороха і Донбас 3/4 звільнили
І повно зброї нароблено
Об´єднанно світ навколо України
А клоун тільки розмінував Чонгар і сказав, надо просто прєкратіть стрєлять клоун
І повно зброї нароблено
Об´єднанно світ навколо України
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Син Пороха був на війні приблизно рік
Син Альоша сфотографувався там, зі своїми двадцятьма охоронцями і через тиждень повернувся, який рік?!
А ми ще дивуємося, що на Московії вірять пуйлу з його постійною брехнею. У нас це порошенкофани
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляТвоя сусідка
Та я вже зрозуміла, що у вас одне джерело, яке вам і про плоску землю розкаже і ви повірите. Про сорочку Порошенка недавню за 180 тис грн що кажуть ваші джерела? Просто цікаво
Mrs.Ochmonek• 30 декабря 2024
Ответ дляIrinnkA
Порошенко як раз обіцяв, і долар по 8, і тисячу грн в день кожному солдату, це на 2014, там дуже довгий перелік. А почав президентство з інавгурації з усіма ригами і пропуском терориста Гіркіна без бою.