Кашка-маняшка• 31 декабря 2024

Як Вам фіналістки холостяка?

Я взагалі не дивилась, але всюди в стрічці їх вибиває. Цікаво послухати Вашу думку
Червона ікорка• 31 декабря 2024
Гарні
Анти-анонім• 31 декабря 2024
Мое мнение, самый кринжовый сезон.
Майструю крила• 31 декабря 2024
Даже мыслей нет ,что сказать по этому поводу.. Спектакль для масс .

Но особый кринж вызывает реклама )
ПолБатона• 31 декабря 2024
З Інни сценаристи ліпили волонтера, але там просто брехня на брехні. Особливо вкурвило від того, що їй першій зателефонували, щоб вона обізнала тіло загиблого воїна, з яким вона переписувалась. Тобто не рідним, а саме їй. Такий брєд. Як і з тим, що вона відвозила машину на нуль. Ніхто на самий 0 машину не відвезе з волонтерів. Ну і приїхала вона ніби з Харкова, але чомусь потягом «Ужгород-Київ»…
Тріль підпільний• 31 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
жесть.... мне от прочитанного противно просто. неужели они даже на таком уже свои сценарии рисуют??? вот суки!!!! опознания погибшего воина придумали ???
Майструю крила• 31 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
А потом оказывается,что у нее квартира уже в Киеве.

И вообще,родители обмолвились на общей встрече ,что решили пожалеть Инночку не тягать в Ха на встречу(ибо опасно ) , а приехать самим . Как бэ она же волонтёр там видала всякого ..по идее
Кудлата хмаринка• 31 декабря 2024
Цікаво як дійшла до фіналу дівчина, яка ’б*я,нє хачу укрАинцев’, якщо холостяку наче важлива патріотична позиція у жінки?
Взагалі, самі гарні вибули на початку, на мою думку.
Холостяк якась корзінка, по людськи його дуже шкода звісно, і тему сценаристи зачепили важливу, бо чоловіків з інвалідністю вже немало, і стане тільки більше, якщо війна не закінчиться.
Про Інну,наскільки, я пам´ятаю зливали, що вона буде переможницею.
Маурита• 31 декабря 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Гарні
Кто?
Цвірінь• 31 декабря 2024
Я розчарована,здається найгірший сезон
ПолБатона• 31 декабря 2024
Ответ дляТріль підпільний
Я також в шоці повному. Можливо вони розраховували на те, що їх не будуть дивитись волонтери, люди дотичні до війни.
Ну і друга «падруга» також… шоу ніби то соціально-відповідальне, як вони заявляли, але до фіналу дійшла дівчина, яка максимально відмежована від війни. Ну і цей скандал де вона «ой, укрАинцев нє нада»…
Загалом, авжеж, дуже показово, що в суспільстві пасіонарних людей «малесенька шопта»…
Мабуть корисно вийти зі своєї бульбашки. Дякую. Дуже дякую.
ПолБатона• 31 декабря 2024
Ответ дляМайструю крила

Та да. Легенда посипалась.
Ластовиння• 31 декабря 2024
Ответ дляПолБатона
Та да. Легенда посипалась.
Особенно ее рассказы что она работала на министерство образования Германия,ну чуть ли ни правая рука Шольца😂по ее рассказам была
ПолБатона• 31 декабря 2024
Ответ дляЛастовиння
Та там реально таке «я в танкє гарєл, я льотчик»
Я пані прохана...• 01 января в 19:43
Ответ дляАнти-анонім
Мое мнение, самый кринжовый сезон.
Через те,що холостяк ветеран війни?
Анти-анонім• 01 января в 21:21
Ответ дляЯ пані прохана...
Через те,що холостяк ветеран війни?
Не через те