Всех в сад• 31 декабря 2024

Я не підхожу для цієї роботи

Привіт!)

Тиждень тому у нашому офісі з´явилась нова вакансія - менеджер зі збуту. Якраз із колегами говорили, що може хтось із нас переведеться, зп там не погана, то ми з ще однією дівчиною почали думати, а чи не перейти комусь з нас. Наш розмову підслухав наш аналітик, який каже: ну Євгенія (інша дівчинка) може спробувати, а на місці Тані (це я) я б не ішов, там всі працівники чоловіки, які будуть сприймати тебе як куклу, а не конкурента та почав сміятись. Тобто я на його думку якась тупа?
Указка• 31 декабря 2024
По моему мнению да,тупая,что он имел в виду , не знаю.
Ируся-пуся• 31 декабря 2024
По-моему, глуп аналитик. Умный корректный мужчина так мысли свои не излагает
автор Всех в сад • 31 декабря 2024
Ответ дляИруся-пуся
Теж так подумала, це звучало дуже образливо((
Чорт і Шо• 31 декабря 2024
Опять вы?...
Престидижитатор• 31 декабря 2024
може це в нього комплімент такий був, типу що ви гарненька? і не хоче щоб ви з свого відділу переводились? кароч, чекайте аналітичного підкату
Riesling• 31 декабря 2024
Норм аналитик
Даже по теме видно, что он прав
автор Всех в сад • 31 декабря 2024
Ответ дляRiesling
Норм аналитик
Даже по теме видно, что он прав
Я просто дуже близько все сприймаю, ось і не можу заспокоїтись через його слова((
автор Всех в сад • 31 декабря 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Та ну, це смішно
Престидижитатор• 31 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Та ну, це смішно
ну да, я и хотела вас рассмешить
Riesling• 31 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
Я ж кажу, аналітик правий
Там характер треба, а не оце все
АдеКВАтная• 31 декабря 2024
Может вы красивая типа, а она не очень? Но сказал он фигню конечно,я б больше над его тупостью задумалась
автор Всех в сад • 31 декабря 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Та вона теж симпатична
Гірчинка• 31 декабря 2024
Аналитик прав, судя по теме
автор Всех в сад • 31 декабря 2024
Ответ дляГірчинка
Аналитик прав, судя по теме
А що не так з темою?
Марафетчица• 31 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
это очень неприятно
рекомендую вам подаваться на эту должность
и вопреки чужим представлениям достигать своих целей
вы не золотая монетка, чтобы всем нравиться
Гірчинка• 31 декабря 2024
Ответ дляВсех в сад
А що не так з темою?
Менеджер по продажам должен обладать безоговорочной уверенностью в себе и уж точно не думать, ,шо люды скажуть,,. Вы не подходите для этой работы.