СамавиховуюКота• Изменено 31 декабря 2024

Блін...як це все витягувати

Квартира вся на електриці...зараз якщо перебираєш ліміт на місяць 2000 кВт, то рахують усе по повній тобто 4,32...а у мене лічильник день /ніч... за грудень вийшло 2130 кВт і я охреніла
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
В мене також 3000-4000квт. І я розуміла, що буде ср@ка коли війна починалась, тому була проти. Іншим починає доходить тільки зараз...
Проти чого ви були? 🤣
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Сейчас газом отапливать намного выгодней чем уголь дрова или электричество
Квартири? Бо в автора тема про квартиру.
IQ 80• 31 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Проти чого ви були? 🤣
Проти втянування в це мєсєво нашої країни
Тріль!• 31 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
это пока цены на газ не подняли а там хз….
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
Конкретніше.
Новорічна пальма• 31 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Дом, а квартира у нас 60 квадратов, общее отопление раньше теплые полы включали электрику , но сейчас не включаем выходит пол 4000 грн только с хвостиком
IQ 80• 31 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Конкретніше.
Шо саме незрозуміло? Ми після майдану скільки років ставали на ноги, так то майдан. А це війна.
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
Популістка, зрозуміло.
IQ 80• 31 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Популістка, зрозуміло.
Тю ну воюйте далі, економте, я з попкорном почитаю родібні теми
автор СамавиховуюКота • 31 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
А якщо вписуєтесь в 2000, то яка вартість за квт?
День 4,32 ніч 2,80
Заместитель Анонима• 31 декабря 2024
А соседние квартиры чем топят? Сама квартира утеплена снаружи? Балконный блок демонтировали?
На циголках• 31 декабря 2024
Подивіться, хто з приладів не а+. Можна ще зробити енергоаудит (тепловізором роблять знімки), щоб глянути, може де погано утеплено або неправильно зроблено. Та й лічильник незайве глянуть, може він тупо бреше, теж буває.
Сиджу тихенько• 31 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Не правда у родителей дом 100 квадратов так 2300 гав за месяц за газ и газ не экономим и не выключаем в доме жара и окна на проветривание , 22-26 градусов
Що неправда тоді?
автор СамавиховуюКота • 31 декабря 2024
Ответ дляПупуговка
Хто зна. Можливо в автора якісь тепловтрати.
В квартирі сама тепла кімната з датчиком тепла на 20 градусів...на першому поверсі ніхто не живе не отаплюють, квартира кутова
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Я думаю, що це важливо :(
Заикальница• 31 декабря 2024
Ответ дляНоворічна пальма
Так 2300 намного меньше,чем 8000,что неправда?
автор СамавиховуюКота • 31 декабря 2024
Ответ дляНа циголках
Утеплена, новобудова вже 7 років
Заикальница• 31 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
А мы блин,все были за двумя руками.)
Где тут 0?• 31 декабря 2024
Контролери зараз ходять не так часто, не кожен місяць. Самі показники передаєте? Передайте 1999 кВт. Наступного місяця прийдеться трохи померзнути. Якщо навіть прийде контролер, то не 1 січня чи 2. Ну може 3.01. Так ви за три дні могли й 200 кВт напалити, якщо все на електриці.
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
Людина вже почала святкувати 🍾🥂
автор СамавиховуюКота • 31 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Передає автоматично
Пупуговка• 31 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Двухзонний лічильник передає сам показники.
Перемелица• 31 декабря 2024
Будемо економити і працювати,нічого не вдієш.Я ішачу 25 літ,ну й ще, дасть Бог ,стільки.А сьогодні треба розслабитися і відпочити.Подумаємо про це завтра.З Новим роком усіх!
Аноним_1858• 31 декабря 2024
Ответ дляАБВГДейка
Тю, у меня всегда такие платежки. Хоть и плита газовая, и отопление жековское. Бойлер тянет да, а откуда останое берется, я хз.
Это невозможно, если у Вас не дом метров 500... или к Вам кто-то подсоединился.
У нас электроплита, бойлер, стиралка, пмм, маааксимум 300 кВт в месяц ни в чем себя не ограничивая.
IQ 80• 31 декабря 2024
Ответ дляЗаикальница
А мы блин,все были за двумя руками.)
Ну да, хтось же побіжал в військомати. На початку майже всі були за, бо думали шо то швидко закінчиться.
Заикальница• 31 декабря 2024
Ответ дляIQ 80
Ерунду вы говорите
На циголках• 31 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Утеплена, новобудова вже 7 років
Лічильник і техніка. Наскільки добре зроблене утеплення видно по тому, як швидко вистигає квартира при вимкненому опаленні. Має охолонути за три дні на 7-10°. Основні втрати тепла - вікна.
Леся Українка• 31 декабря 2024
У вас 130 кВт должно быть по полной стоимости , 2000 кВт по сниженной цене , про какую полную стоимость вы говорите ?
Леся Українка• 31 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ну автору 130 кВт нужно по полной стоимости оплатить , 2000 по льготному тарифу
Леся Українка• 31 декабря 2024
Хм перечитала опять статьи . Они что внесли изменения?? Было ж 2000 кВт по льготному тарифу , а свыше по обычному . Я только сегодня оформила этот тариф . Интересно , у кого то 1 комн квартира , а у кого то 3 комн квартира , это ниче страшного ?