Света С Приветом• 31 декабря 2024
Що даруєте малечі під ялинку?
Муркамурковна• 31 декабря 2024
Подушку подарувала 150 на 50 з її улюбленим героєм) набір білизни, солодощі
Сегодня сержусь• 31 декабря 2024
Лего, новий шолом, який хотіла дитина, Костенко баскетбольний і подорож до Діснейленду.
Відповів всім• 31 декабря 2024
Доньці-ляльки лол,набір косметики martinelia,книжку-раскраску,шоколадку.Середньму-навушники і шоколадку.Старшому-набір подарунковий Head&Shoulders:2 шампуня,піна і косметичка+набір трусів і шоколадку.
Люблю пиво• 31 декабря 2024
Ответ дляМуркамурковна
Правильно а я подарила белье и стиральный порошок
Муркамурковна• 31 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Добре, моя мала знає, шо стіральний порошок то шось само собой разумеющееся