Зліпок ступні• Изменено 08 декабря в 23:19

Написала оргументоване звернення до керівника- підняти на 50% зарплату

В вигляді доповідної все по пунктам розрожила, чим обумовлено і навантаження зросло вдвічі- втричі, от і хочу підняття зп, і ще той фактор спрацював що дізналась випадково зп колег- виявляється я лошара- і ’продала ’ себе на співбесіді найдешевше. У кого був подібний досвід, поділіться- чи задовольнили Ваше прохання? Відповіді поки немає, ...чекаю, думаю, хочеться позитивних історій і прикладів. Всім тихої ночі:))
Р.с. зп була 30, попросила 50
Зараз на дієті• 08 декабря в 23:19
Ви маєте прорахувати ваші дії, якщо вам відмовлять чи запропонують 40.
Пульт от линолеума• 08 декабря в 23:20
сомневаюсь - но скажите что в итоге
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 декабря в 23:21
нет опасности, что вообще выкинут?
у вас должен быть план Б и налаженные контакты с конкурентами, кстати, на всякий случай, если вы так осмелели.
Первоклашка Я• 08 декабря в 23:20
Вы молодец! Скорее всего, Вам повысят. Но не до 50, будут торговаться и жмотиться
фрау Гітта• 08 декабря в 23:20
Аргументы. А не Оргу ... Удачи вам
КокошинЭль• 08 декабря в 23:21
«оргументоване»??🤦🏼‍♀️
автор Зліпок ступні • 08 декабря в 23:21
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нет опасности, что вообще выкинут?
Ні, чого б вона була? А якщо й так- навантаження велике, чого я маю його тягти за зп яка мене не влаштовує?
КокошинЭль• 08 декабря в 23:22
Ви троль. Людям , які не знають як пишеться елементарне слово, не платять високих зп
БезВзяток• 08 декабря в 23:22
30 поднять на 50% не равно 50
автор Зліпок ступні • 08 декабря в 23:22
Ответ дляПервоклашка Я
От чого завжди так? Спочатку раденькі, що занизили зп, потім ще й доказуй що об´єми робіт виросли і аргументуй збільшення зп
Джавеліна• 08 декабря в 23:23
У нас сокращение 2/3 сотрудников, еще и перед НГ. Оставшимся сняли все бонусы и доплаты. Но мы в Украине, а у вас возможно другие реалии и возможности трудоустройства.
автор Зліпок ступні • 08 декабря в 23:23
Ответ дляКокошинЭль
«оргументоване»??🤦🏼‍♀️
Аргументовано.від слова аргумент. Я помилилась
Ответ дляфрау Гітта
Аргументы. А не Оргу ... Удачи вам
Дякую. Швидко набирала. Мене вже поправили
автор Зліпок ступні • 08 декабря в 23:25
Ответ дляКокошинЭль
Дівчата, і дурень знає що аргумент то слово для перевірки.не чіпляйтесь і не клейте блазнів
Ответ дляБезВзяток
30 поднять на 50% не равно 50
Ну так... трохи менше чим 50%
Ответ дляДжавеліна
Я в Україні, і повірте не весь бізнес занепадає і скорочується
автор Зліпок ступні • 08 декабря в 23:26
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
нет опасности, что вообще выкинут?
А чого я маю бути не сміливою? Моя зп не відповідає моїм обов´язкам і тарифний сітці...
Водійка хімарса• 08 декабря в 23:28
Ответ дляПервоклашка Я
А точнее кинут пятерик, а в следующий такой шантаж укажут на дверь
Первоклашка Я• 08 декабря в 23:27
Ответ дляЗліпок ступні
Это рынок труда, мне никогда не платили зп, которую я по своему мнению заслуживал.
Искал новую работу с зп достойной - так проще.
Теперешним вашим можно сказать - найдете ли на 30к кандидата для такого обьема работ? Сэкономьте аремя - я искомый сотрудник с опытом работы у вас.
Ангел-предохранитель• 08 декабря в 23:28
Ответ дляЗліпок ступні
Ну так... трохи менше чим 50%
Автор, как называется ваша должность?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 декабря в 23:28
Ответ дляЗліпок ступні
только не устраивайте там погрома.
нужно быть вежливой
Семенівни сусідка• 08 декабря в 23:28
Ответ дляЗліпок ступні
Ну так... трохи менше чим 50%
трохи більше
50% від 30000=15000
у вас підвищення на 20000, це 66,7%
за що вам 30 тис платять, якщо ви елементарне порахувати не можете
Цветов Мне срочно• 08 декабря в 23:28
Я знаю такий саме випадок, там ще й умова була : або підвищуйте з/п або я піду. Ну що, пішла одразу наступного дня, без відпрацювання навіть. І це людина з 2 вищими освітами, чка була на своєму місці і реально робила дууже багато
Аноним_Русалка• 08 декабря в 23:30
Мені сказали, що в бюджет не закладено підвищення зарплатні, криза і т.п. Це був директор. Але моя керівниця зовсім не була в настрої робити мою роботу і вчити нову людину,якщо я звільнюся, вона чудово розуміла, що я знайду роботу на таку зарплату,яку хочу. Тому підійшла до нього сама з розмовою. То їй потім було навіть соромно озвучити ту суму, на яку він погодився підняти мені зарплатню. Я почала шукати нову роботу. Знайшла, зп була на 70% вища.
Радість моя• 08 декабря в 23:29
Ответ дляСеменівни сусідка
трохи більше
50% від 30000=15000
у вас підвищення на 20000, це 66,7%
Ну то вияснили, що не бухгалтер)
автор Зліпок ступні • 08 декабря в 23:29
Ответ дляВодійка хімарса
А кого я шантажую? І чим я шантажую?не помітила такого
Тётя Хрюша• 08 декабря в 23:29
Я в прошлом году так делала. Но я просто поговорила с собственником. Просила повысить на 25 тыс , повысили на 20 тыс. Сейчас жду снова повышения, но уже менее существенного.
Семенівни сусідка• 08 декабря в 23:29
Ответ дляРадість моя
Ну то вияснили, що не бухгалтер)
ой не факт
Не рахую, а вважаю• 08 декабря в 23:29
Ответ дляЗліпок ступні
Ну так... трохи менше чим 50%
30 поднять на 50% =45, а не 50
Цветов Мне срочно• 08 декабря в 23:30
Ответ дляЗліпок ступні
Ну так... трохи менше чим 50%
Капець. Ви бухгалтер??